Бременност в 28 г. с. и проблем с коремчето на бебето

  • 4 592
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте не съм сигурна дали съм намерила правилната тема ако не се извинявам се .... Бременна съм вече в 28 гестационна седмица когато посетих кабинета за 4Д много се вълнувах,защото все още не знаех пола на бебето бях в22 г.с. след хубавата новина,че е момиче сякаш ме заляха с вряща вода казаха ме че има подуто коремче и увеличен колон.... След това ме успокоиха,че може просто(да има газове за първи път чувах че бебетата имат газове още в корема на мама) и след 2седмици трябваше отново да посетим кабинета. След 2седмици  отидохме и картинката беше същата докторат ме изпрати при негов колега за второ мнение и там отново същото казаха ми че се оправя след операция, а когато попитах дали бебето ще може да води нормален начин на живот след това,дали ще трябва цял живот да се оглежда за тоалетна да внимава с какво се храни и тъй, като бях чела в не та че може и да няма анус и как ще живее отговорът беше Ами мисля,че ще е добре. Много се притеснявам незнам как да запазя спокойствие Моля ако някой е имал подобни проблеми да даде някаква  информация. ; (

Последна редакция: пн, 31 юли 2017, 20:13 от bubanka

# 1
  • София
  • Мнения: 5 444
Кой лекар прави феталната морфология?
 Ако си от София,бих ти препоръчала да родиш в Майчин дом или Токуда,за Токуда директно може да се свържеш и с доцент Бранков и ако е нещо спешно,веднага може да се направи интервенция,ако състоянието на бебето позволява.
Ако родиш в Майчин дом,ще транспортират бебето вероятно в Пирогов,там много добър лекар е д-р Цвятко Георгиев.
 

# 2
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Потърси трето, независимо мнение. Преооръчвам Сигридов или Михова.

# 3
  • Мнения: 215
Тичай при д-р Сигридов в Св. Петка

# 4
  • Мнения: 8
Аз съм от София но живея в Албания от тук е моят съпруг все още обмислям къде да родя... 😟 неговата майка е бивша мед.сестра и тя познава един доктор тук, но за мен най-важно е адекватната реакция към състоянието на бебето твърдят,че е специалист но в такъв момент доверие нямам на никого..... много се притеснявам за последствията и развитието на бебка  и такива безчет,като нея. Дали ще има нормален начин на развитие😟😟😟 Нека Бог закриля невинните малки душички.😶

Общи условия

Активация на акаунт