Професионални серии за коса - тема 115

  • 93 408
  • 745
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 10 301
Ето, за това което прави отзад говоря. Дано излезе клипчето
https://www.facebook.com/justgirlyth/videos/2032516550301397/

El Grinning ще се опитам да обесня, не мога да намеря клипче. Значи представи си как се тупира кичур коса да речем. Движението е същото, само че с ножица и примерно по—отдолу почва, не точно само в корена както при тупирането. За тази техника говоря, ако може да се разбере нещо т моите обеснения  Blush Виждала съм из нета клипче циркулиращо точно и с това, но сега не го откривам точно.

# 496
  • Мнения: 2 619
Благодаря, prinzesata
И аз по четенето и съветите Ви тук, клоня към тези две маски и Олиосета серията,  заради цената Simple Smile
Междудругото и аз от 2 седмици съм със зверски косопад, сякаш много рано тази година започна... купих си днес от аптеката Дефлувал шампоан, уж действал добре.

# 497
  • Мнения: 3 793
vici75, аз пак изгледах клипчето и мисля, че това което описваш прилича на момента, в който той й реже косата отпред. Хваща един кичур и плъзга ножицата по цялата му дължина намалявайки обема. Косата уж трябва да стои по-въздушна и да пада по-добре. При мен обаче го правеше на цялата коса, не само отпред и ми съсипа косата. Абсолютно убедена съм, че този начин на подстригване увеличава цъфтежите и накъсването.

# 498
  • Мнения: 10 301
Brie Heart Eyes, подобно е, но моето беше в обратна посока не към края на кичура, а от края на кичура към главата и не толкова душманската  Joy На точно три кичура на равно разстояние един от друг, съвсем леко и въздушно, буквално на няколко косъма от кичура. Ама тоя пък направо така я ощъка тая, че не е за говорене. Ако мерна някога из тубата, ще пусна. Мисля, че моето е по-леко и не си личи. Това много брутално. Кълцане за мен си е, сигурно защото го асоциирам с моята коса.

# 499
  • Мнения: 995
Арлен имат ли доставка или безплатна такава над определена сума?

# 500
  • Мнения: 3 793
Brie Heart Eyes, подобно е, но моето беше в обратна посока не към края на кичура, а от края на кичура към главата и не толкова душманската  Joy На точно три кичура на равно разстояние един от друг, съвсем леко и въздушно, буквално на няколко косъма от кичура. Ама тоя пък направо така я ощъка тая, че не е за говорене. Ако мерна някога из тубата, ще пусна. Мисля, че моето е по-леко и не си личи. Това много брутално. Кълцане за мен си е, сигурно защото го асоциирам с моята коса.

Брутално кълцане си е точно и после щетите са непоправими с години. Мен точно така ме бяха офъкали барабар с перпендикулярното рязане на краищата. Ако обаче е само на три кичура предполагам ще е добре. Тук са големи касапи и аз вече на фризьор не смея да отида.

# 501
  • Бостън
  • Мнения: 13 652
... Хваща един кичур и плъзга ножицата по цялата му дължина намалявайки обема. Косата уж трябва да стои по-въздушна и да пада по-добре. При мен обаче го правеше на цялата коса, не само отпред и ми съсипа косата. Абсолютно убедена съм, че този начин на подстригване увеличава цъфтежите и накъсването.
Същото нещо ме убедиха, че ми било нужно в приличен Софийски салон през Август, за да се намали тежестта на косата и да се запазел обема. Само че при мен вдигна нагоре горният пласт коса на тила ми и извърши процедурата върху долните пластове. ДОбре, че сте ми вие да ме подсетите, че като не ходя на фризьор с месеци нямам цъфтежи и накъсвания...

# 502
  • Мнения: 3 027
Ето, за това което прави отзад говоря. Дано излезе клипчето
https://www.facebook.com/justgirlyth/videos/2032516550301397/

El Grinning ще се опитам да обесня, не мога да намеря клипче. Значи представи си как се тупира кичур коса да речем. Движението е същото, само че с ножица и примерно по—отдолу почва, не точно само в корена както при тупирането. За тази техника говоря, ако може да се разбере нещо т моите обеснения  Blush Виждала съм из нета клипче циркулиращо точно и с това, но сега не го откривам точно.
Разбрах  bouquet Ама то сега на три кичура, следващия път на други три, и косата става ужасен ужас  Grinning
Не давай повече така да те правят  Joy
На мен най си ми харесва подстригването от едно време, дето косата се разделя на сектори и няма такива техники, дето ти разкатават косата после.
За права черта пък, най добре става с машинка, даже казват, че по не цъфти така  newsm78

# 503
  • Мнения: 4 740
Дайте идеи за хубави изчистени шампоани, че пак ме почнаха сърбежите и дискомфорта.... Тези шампоани за чувствителен скалп измиват ли добре или косата след тях е ужасна? Просто малко са тези, които не ми дразнят, даже безсулфатните  ми правят проблеми понякога... За пърхот и балансиращите не смея да пробвам, да не ми изсушат допълнително скалпа... Просто не знам вече с какво да се мия, а съм пълна с какви ли не шампоани... ooooh! За сега май john masters organic само не ме дразни, не знам до кога ще е така... Mr. Green

# 504
  • Мнения: 10 301
Ето, за това което прави отзад говоря. Дано излезе клипчето
https://www.facebook.com/justgirlyth/videos/2032516550301397/

El Grinning ще се опитам да обесня, не мога да намеря клипче. Значи представи си как се тупира кичур коса да речем. Движението е същото, само че с ножица и примерно по—отдолу почва, не точно само в корена както при тупирането. За тази техника говоря, ако може да се разбере нещо т моите обеснения  Blush Виждала съм из нета клипче циркулиращо точно и с това, но сега не го откривам точно.
Разбрах  bouquet Ама то сега на три кичура, следващия път на други три, и косата става ужасен ужас  Grinning
Не давай повече така да те правят  Joy
На мен най си ми харесва подстригването от едно време, дето косата се разделя на сектори и няма такива техники, дето ти разкатават косата после.
За права черта пък, най добре става с машинка, даже казват, че по не цъфти така  newsm78


El Simple Smile да, преди това с машинка ме скопосваха. И после грабна от тук таме с ножицата на опаки  Joy

# 505
  • Варна
  • Мнения: 7 729
 Лунна  ето това взех аз
 https://www.zlatnaribka.com/mediceuticals/advanced-hair-restorat … hydroclenz-250-ml,но заради косопада не толкова за чувствителен скалп. Снощи измих с него и честно казано не съм си чувствала главата толкова комфортно отдавна. Напоследък дори епруваж ми предизвикваше лек дискомфорт  newsm78. Даже карах ММ да ме гледа дали не съм пипнала въшки  Joy,че малката ми племенница си беше довлякла от тоя артикул. Скалпът ми определено се успокои.

# 506
  • Мнения: 2 114
Влизам да похваля хидратиращата маска на Phyto с жожоба. Ефектът при мен беше плътен косъм, жив и хидрариран, а не напротеинчен. Пробвах от мостри, които ми дадоха като си купих ребалансиращият Ш на давинес(който, мирише на паста за зъби).

# 507
  • Мнения: 363
и на мен предстои да купувам противокосопадни. Клоня сякаш към ампулите на Лакме (актив) - Някой с мнение за тях?  Мислех и техния шампоан да взема (от мостри косата ми добре се чувства от него, а и добри отзиви има), но се чудя и на някой Mediseuticals https://www.zlatnaribka.com/mediceuticals-shampoo/shampoan-za-st … hydroclenz-180-ml

# 508
  • Мнения: 173
Здравейте, момичета. Чета ви с огромен интерес. От известно време използвам професионални продукти за коса, които избирам благодарение на вашите коментари във форума. / някои може би уцелвам и са подходящи за моята коса, други пък - не  Rolling Eyes / Днес поръчах от рибката шампоана Хроноложист и маската чудо на Маракеш. Към поръчката си избрах подарък олиото на Макадамиа. От Зоя пък поръчах продуктите за домашния еластисайзър, но от там не намерих витамин А / предполагам мога да мина и без него /. Или пък да ми кажете от къде да го поръчам. В момента съм в търсене и на професионална ножица, с която да се подстригвам сама. Много от вас споделиха, че се подстригват сами, та предполагам можете да ми препоръчате. Забравих да споделя, че косата ми е гъста и склонна към цъфтеж. Simple Smile)

# 509
  • Мнения: 299
Здравейте,
Купих Иноа и окислител от Златна рибка.
Окислителят е в обикновенни шишенце с обикновен етикет - лепенка , че е иноа?
Вие има ли ли сте проблем с окислителя, от голямо шише ли правят малки разфосовки?

Общи условия

Активация на акаунт