Професионални серии за коса - тема 115

  • 93 375
  • 745
  •   1
Отговори
# 510
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Всички съставки на домашния еластайзър се продават в аптеката.

# 511
  • Мнения: 448
Здравейте. Преди няколко месеца си бял поръчала от рибката Шампоана L'Oreal Professionnel Expert Pro-Keratin Refill този:
Скрит текст:

и сега когато решиш пак да си го взема изобщо не виждам шампоана, дори цялата серия от този вид. Някоя от вас знае ли нещо за тях, дали са го спрели или нещо са сменили опаковката и аз не съм ги забелязала.
Предварително се извинявам ако вече е коментирано. Благодаря

# 512
  • Мнения: 363
Здравейте. Преди няколко месеца си бял поръчала от рибката Шампоана L'Oreal Professionnel Expert Pro-Keratin Refill този:
Скрит текст:

и сега когато решиш пак да си го взема изобщо не виждам шампоана, дори цялата серия от този вид. Някоя от вас знае ли нещо за тях, дали са го спрели или нещо са сменили опаковката и аз не съм ги забелязала.
Предварително се извинявам ако вече е коментирано. Благодаря
До колкото разбрах серията е спряна. В магазините и сайтовете се продават още, но това явно са оставащи бройки. Вместо тази серия, Лореал са пуснали червената - Инфорс с биотин и витамин Б 6

# 513
  • Мнения: 1 399
В магазина на Попа вчера го видях наличен.

# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Здравейте,
Купих Иноа и окислител от Златна рибка.
Окислителят е в обикновенни шишенце с обикновен етикет - лепенка , че е иноа?
Вие има ли ли сте проблем с окислителя, от голямо шише ли правят малки разфосовки?

Така го наливат окислителя. Спокойно.

# 515
  • Варна
  • Мнения: 7 713
 Хайде подхранващите Олиесета налични в рибата  Laughing. Юруш на маслините докато не са свършили  Joy.

# 516
  • Мнения: 4 738
Лунна  ето това взех аз
 https://www.zlatnaribka.com/mediceuticals/advanced-hair-restorat … hydroclenz-250-ml,но заради косопада не толкова за чувствителен скалп. Снощи измих с него и честно казано не съм си чувствала главата толкова комфортно отдавна. Напоследък дори епруваж ми предизвикваше лек дискомфорт  newsm78. Даже карах ММ да ме гледа дали не съм пипнала въшки  Joy,че малката ми племенница си беше довлякла от тоя артикул. Скалпът ми определено се успокои.

Благодаря, а има ли сулфати този шампоан? Почнах и аз да питам за състава, преди въобще не знаех кое какво е....  Joy

# 517
  • Мнения: 944
Здравейте. Да се допитам до вас преди да съм поръчала нещо неподходящо Grinning След раждането скалпа ми стана много чувствителен и трудно намирам подходящи продукти като цяло и за косата ми. Почти всичко или ми утежнява, или ми изсушава косата... Не е третирана нито с бои, с преса мноого рядко, със сешоар суша в седмицата два-три пъти.. Разбрала съм, че най-добре ми действа синия Джойко, както на скалпа така и на косата. Макадамия също ми беше добре до известно време, напоследък и тя ми дразни. Та искам да пробвам нещо ново, какво ще ми препоръчате? Многооооо ми харесва как мирише Мароканойл-имах един крем за къдрици... Страхотен Heart Eyes но ме е страх да рискувам със шампоан и маска. Надявам се на вашите препоръки. Hug

ПП: и някой има ли с мнение за тази серия? https://www.zlatnaribka.com/Sexyhair/smooth-sexy-hair

Последна редакция: вт, 19 сеп 2017, 23:23 от Melisandra

# 518
  • Перник
  • Мнения: 726
miss, удобно ли е да напишеш кои продукти преглагат в рибката като подарък?

# 519
  • Мнения: 448
Здравейте. Преди няколко месеца си бял поръчала от рибката Шампоана L'Oreal Professionnel Expert Pro-Keratin Refill този:
Скрит текст:

и сега когато решиш пак да си го взема изобщо не виждам шампоана, дори цялата серия от този вид. Някоя от вас знае ли нещо за тях, дали са го спрели или нещо са сменили опаковката и аз не съм ги забелязала.
Предварително се извинявам ако вече е коментирано. Благодаря
До колкото разбрах серията е спряна. В магазините и сайтовете се продават още, но това явно са оставащи бройки. Вместо тази серия, Лореал са пуснали червената - Инфорс с биотин и витамин Б 6
Благодаря. Вчера успях да си го купя от фризьорски салон, но поне да знам за друг път.

# 520
  • Мнения: 2 614
Основно са бои за коса и май едно две масла по 10мл. Аз вчера мислех да поръчам олиосета серията. Ама не япоръчах и аз не знам защо. Може ли мнение този шампоан ме поблазни цената

http://www.parfimo.bg/shampoan-za-suha-kosa-kerastase-dermo-calm … erance-10875.html

# 521
  • Мнения: 173
miss, удобно ли е да напишеш кои продукти преглагат в рибката като подарък?

Да, основно бяха разни бои за коса на Lakme и на Olicieta. Имаше и маска за коса на Lakme. Единственото което ме грабна беше това олио на Macadamia.

# 522
  • Мнения: 10 272
И аз съм вече горд притежател на Епруваж. Уикенда си взех шампоана им за обем и маската, добре но имаше промоция купуваш 2, и третото без пари (и...пак се затрупах). Та от немай къде взех и балсам за обем. Снощи измих, но нищо не разбрах. Шампоана понечи да ми направи обем (усещах косата по-плътна докато миех), но като нанесох маската и омекна. Хубава е косата, подредена тая сутрин. Ще пробвам следващия път и с баласама за обем, така или иначе го имам. Много ми допадна аромата на марката. На нещо лускозно ми мирише. Писна ми от мирищеши на ванилии, сладко, плодове и все от тоя род мазила. Вече няколко пъти ви чета, че хвалите аромата на марокан оил. Абе не знам моите ли не са наред, но честно стомаха ми се обръща от аромата му. Много специфичен на едновремешен бръснарски салон в смесица с на нещо развалено ли, угнило ли.

# 523
  • Мнения: 991
Поръчах си така хваленото мароканско масло 25 мл за проба. Днес пристигна- не съм го пробвала, но ги отворих и сложих на ръката. Само на мен ли ми напомня или си въобразявам, че аромата и текстурата са на Орофлуидо жълтото олио? ( него съм го имала преди много време)
Поръчах и известния балсам на Джон Мастър с цитрус и нероли. Също не съм го пробвала. Мисля да измия с дълбокопочистващ шампоан да нанеса един балсам био сертифициран и балсама с цитрус и нероли като финиш, за да усетя ефекта.
Малко се разочаровах като видях състава на Така хваленото Мароканско олио. В началото един силикон и после арганово масло.
Ми то моето арганово масло е био сертифицирано на wooden spoon и в доста по-достъпно като цена, а е много ефективно. Има и още няколко съставки, които не можах да разчета, така че може и да греша.

# 524
  • Мнения: 10 272
Аз обаче да не се заричам, един път да свърша всички финиши и олиа и повече няма да купувам. Преди месец си взех чисто органик арганово масло. И с него мажа (по-скоро леко минавам с омазнени ръце) връхчетата. Ами супер ми се отразява на тънката коса, няма сухота и изпръхналост. Прибрани, хидратирани краища. Къде съм била до сега, че не съм пробвала. Всички други обаче на „козметична“ основа страшно ми пресушават, въпреки че повечето са против късане и цъфтеж, а и голяма цифромания при тях. От скъпо по-скъпо. Най се минах с на Алтерна финишите. Единия по грешка го взех, другия го поръчах да поправя грешката, след тях си взех и един серум за късащи се краища. Серума за няма и 10 пъти свърши, та се отървах от него бързо, но другите две олиа няма да имат край скоро. На мен не ми е толкова заради силиконите, колкото още повече ми изпръхват краищата, стават сухи, разхвърчани, късат се и изглеждат нацъфтяли.

Общи условия

Активация на акаунт