Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 65 - август 2017

  • 92 681
  • 1 357
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Ама не бързай, моята е от първата седмица и никаква я няма:anguished:

# 1 321
  • София
  • Мнения: 13 153
Някой дали е запазил правилата на Базар.бг? Може би съм една от печелившите, а не знам какво точно печеля и как ще се свържат с мен (ако съм аз). Знам, че са маратонки, но дали са във вид на ваучер или е конкретен модел?

# 1 322
  • Мнения: 718
Някой дали е запазил правилата на Базар.бг? Може би съм една от печелившите, а не знам какво точно печеля и как ще се свържат с мен (ако съм аз). Знам, че са маратонки, но дали са във вид на ваучер или е конкретен модел?

https://www.facebook.com/www.bazar.bg/?fref=ts
Ето Фейсбук страницата на Базар.бг. Най-отгоре е публикацията с печелившите и има връзка към техните профили, така ще разбереш дали ти печелиш. Трябва да се попълни някакъв формуляр, има линк. Предполагам, че се печелят маратонките от обявата, но да не те подведа.

# 1 323
  • София
  • Мнения: 13 153
Някой дали е запазил правилата на Базар.бг? Може би съм една от печелившите, а не знам какво точно печеля и как ще се свържат с мен (ако съм аз). Знам, че са маратонки, но дали са във вид на ваучер или е конкретен модел?

https://www.facebook.com/www.bazar.bg/?fref=ts
Ето Фейсбук страницата на Базар.бг. Най-отгоре е публикацията с печелившите и има връзка към техните профили, така ще разбереш дали ти печелиш. Трябва да се попълни някакъв формуляр, има линк. Предполагам, че се печелят маратонките от обявата, но да не те подведа.

Благодаря! Кратка ми беше радостта.  Wink Не съм аз.

# 1 324
  • Мнения: 615
А как се свърза с тях, отговори им на ЛС-то ли?
Те ми писаха,че печеля буркан и да им дам данни.Аз изпратих и това беше техният отговор.

# 1 325
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Някой има ли вече известие от Аквафреш за наградата? Не се ли забавиха много?

# 1 326
  • Мнения: 361
Някой има ли вече известие от Аквафреш за наградата? Не се ли забавиха много?
        Днес им писах. Получих това.      Здравейте, ще се свържем с всички победители на оставените от тях контакти в регистрационната форма.

Поздрави

# 1 327
  • София
  • Мнения: 22 954
Може би първо ще обявят всички печеливши и тогава.  Simple Smile

# 1 328
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Може би първо ще обявят всички печеливши и тогава.  Simple Smile
Чакам този момент от 4 дни Simple Smile

# 1 329
  • София
  • Мнения: 22 954
Може би първо ще обявят всички печеливши и тогава.  Simple Smile
Чакам този момент от 4 дни Simple Smile

И аз, ама.  Mr. Green

# 1 330
  • София
  • Мнения: 930
В темата цари почти затишие, всички са се снишили и чакат със затаен дъх Аквафреш да извадят окончателния списък с печелившите.
Трябва да обявим награда за първия, който напише "Ето печелившите от Аквафреш" тук, в темата. smile3525

# 1 331
  • Мнения: 361
Те докато се обадят на всички ще мине един месец  Laughing

# 1 332
  • Мнения: 2 579
Честно казано вече нищо не очаквам от Аквафреш. Едва ли ще ме огрее. Ще си дам малко почивка от тези игри,  че ми предстоят по важни мероприятия Simple Smile

# 1 333
  • Мнения: 36 499
Наистина има затишие, но то е по-скоро защото няма игри. В момента чакам само Фрейвил (дето рисувах гривнички), но се събраха доста талантливи участници и едва ли ще харесат точно моите модели...
А, да - участвам и в игри за дребни награди във фейса. При тази скука, чак се замислих дали да не участвам в Данонино - днес са ни пуснали в пощата брошурата с талона.

Аз съм много доволна от месеца - най-вече заради часовника, който спечелих. Все пак ми се иска да има повече промоции - особено такива с кодове. Какво става с Морени, Милка, Престиж - те обикновено правят такива игри? А също и кафетата?...

# 1 334
  • Мнения: 1 389
Тези от Кока Кола за нищо го нямат последния ден...
И в играта с етикетите от малките бутилки, днес пише "Играта приключи",
въпреки че е до 31.08

Общи условия

Активация на акаунт