Алтернативни продукти за дамска хигиена 7

  • 71 864
  • 753
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Тоалетната е единственото нещо което ме накара да се откажа от предишната си работа и да търся нова-просто нямаше тоалетна. Никаква! Ходиш молиш се на съседни места да те пуснат и просто ми писна. Преди не осъзнавах колко е важна тоалетната на работното място,докато не видях какъв ужас е да я няма.... Сега търся още работа и на интервюта питам дали има тоалетна Grinning
Хаха, милата...
Напълно те разбирам. И аз съм работила по места, където няма тоалетна и трябва да ходя някъде си... Но бях млада. Сега не бих се задържала на такава работа.

# 271
  • Мнения: X
Дискомфорт (не болка) има, ако се ползва или пробва на сухо, тоест преди започване на цикъла. Или ако методът на сгъване не е подходящият. След това няма никакви проблеми поставянето. Може да се ползва и лубрикант. Аз ползвах кокосово масло с предишната, някои ползват гел от алое или обикновен лубрикант на водна основа. Сега съм с Lunette и нямам проблеми със слагането само с вода, като се намокри силиконът става супер хлъзгав. Нямам проблем и с отварянето, заради малко по-твърдия ръб. За ваденето също има чалъм, описала съм по-горе. Чашата няма накъде да отиде, няма как да изчезне. Ако цервиксът е високо, оставяте си дръжката, ако е ниско - дръжката се реже или се купува чаша без. Ако случайно се качи по-нагоре и не може да се достигне с пръст, най-хубаво е, вместо човек да се паникьоса, да иде да изпие едно кафе и пак да пробва. Най-често след сън се качва по-нагоре, а като се разходиш малко, слиза надолу.
На мен ми трябваха няколко опита, докато я сложа за пръв път и няколко месеца, докато усъвършенствам ползването на чашата. Смених 3, нормално е човек да не попадне на най-подходящата от първата.

Последна редакция: нд, 15 апр 2018, 20:40 от Анонимен

# 272
  • Мнения: 30
за кратко безплатна доставка и отстъпки за отделни модели на сайта на Intimina
https://www.intimina.com/en/products.php
Някой има ли впечатения от новата чашка Ziggy Cup
https://www.intimina.com/en/ziggy_cup
Сменя се на 12 часа и е по-различна от стандартните чашки. Различен е начинът на поставяне. Аз поръчах да видим Simple Smile

# 273
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Vnm75, ще ми е интересно да споделиш отзиви за Зиги. От интимина имам Лили къп размер B, за съжаление нещо не можем да се напаснем и си карам предимно с лунет.

# 274
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Тази Зиги изглежда добре, моля за мнение - може би китайците ще направят някакъв по-евтин вариант SatisfiedSatisfied

# 275
  • Мнения: X
И аз съм любопитна що за чашка е това. Още не мога точно да си представя как се слага. Ще чакам отзиви. Simple Smile Много се изкушавам да си поръчам, но разумът надделява засега. Mr. Green

# 276
  • Мнения: 30
Ще пиша като пробвам след няколко дена. Изпaрщат чашката с DHL за 2 дни след поръчката дойде. Големи бързаци. Сега пробвах без да съм в цикъл - слагането е супер лесно  -  само се вкарва както е показано на картинката в сайта. Тя сама се разпъва и нищо не се наглася или проверява. По-интересно е дали ще има пропускане и дали наистина може да издържи 12 часа.  Обемът е наистина много голям(дават го 76 мл в сайта) и си мисля, че няма да има опастност от преливане както при другите.  Ще пиша.

# 277
  • FRANCE
  • Мнения: 2 241
И аз чакам за отзиви Simple Smile че море идва скоро Twisted Evil

# 278
  • Мнения: 30
И аз съм любопитна що за чашка е това. Още не мога точно да си представя как се слага. Ще чакам отзиви. Simple Smile Много се изкушавам да си поръчам, но разумът надделява засега. Mr. Green
Тук има картинки и клипче:
https://www.intimina.com/en/ziggy_cup
Клипчето е в раздел how to use.
В YouTube също има много клипчета. Може да разгледате.

Последна редакция: пт, 27 апр 2018, 18:56 от vnm75

# 279
  • Варна
  • Мнения: 1 759
И мен ме впечатли най-вече големия обем на Зиги, само това ме изкушава. Че с другите чашки не мога да изкарам без смяна първия ден, а понякога няма къде да я извадя.

# 280
  • FRANCE
  • Мнения: 2 241
Мисля че ще я поръчам. И мен ме мотивера обема.
Иначе я водят че можела де ке използва при секс но май ще пропусна да тествам.

# 281
  • Мнения: X
Не видях назад в темите - някоя ползвала ли е Софткъп или еднократните й версии? Поръчах си една за проба на формата. Четох и че вариантът за 'многократна' употреба издържа до 3 цикъла макс. Как сте я почиствали, май не става с изваряване в микровълновата?
Иначе имам 3 други чашки, вкл.една с тапичка, която се изпразва без вадене. Нямам проблеми с тях.
Ако с тази новата всичко е ок, сигурно ще взема и Зиги. Само не мога да измисля в какво ще я стерилизирам - с този диаметър не влиза в чаша.

# 282
  • Мнения: X
май не става с изваряване в микровълновата?
Определено не става. Найлончето се слепна необратимо в по-издутата част.

# 283
  • Мнения: 30
Нещо не ми се получи със Зиги - все ми изтичаше и то по доста. Аз съм с Мелуна от доста време и нямам никакви проблеми от към протичане. Как използвате тези еднократните чашки, които са с форма като Зиги чашката. Уж я слагам както е написано, но ми протича. Явно нещо бъркам.

# 284
  • Мнения: X
Не е ли малко широка за слагане?

Общи условия

Активация на акаунт