off- една статия за бременност и секс?!?

  • 1 430
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 495
те за това живеят мъжете - за едничката френска.... целувка Laughing
ще правят, как няма да правят такива изследвания Wink
докато ние се грижим за всичко друго Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 975
На мен ДОК ми каза точно обратното.При полов контакт така наречения мъжки генетичен материал да не попада в матката,защото садържал някакви вещества/подобни на лекарствата за предизвикване на раждането/,които педизвиквали контракции.Не знам кое е вярно newsm78.
На мен също ми бяха казали, че в спермата се съдържат вещества, които могат да предизвикат спонтанен аборт в началните месеци на бременността. Лекар ми го каза, незная доколко е вярно newsm78. Аз искам да споделя, че до 5-я месец правехме секс, но от там нататъка спряхме, защото на мен не ми беше комфортно. Интересно ми е дали и при вас е било така, или съм единичен случай newsm78

Изобщо не ми е било некомфортно - даже напротив - наблягахме на по-нестандартни пози ... Mr. Green през цялата бременност ....
Браво на вас, а аз не искам и не искам hahaha. Горко му на мъжлето Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 4 621

Изобщо не ми е било некомфортно - даже напротив - наблягахме на по-нестандартни пози ... Mr. Green през цялата бременност ....
Peace

# 18
  • Мнения: 5 391
Ще поема риска да изкрам още една тежка бременност Wink

# 19
  • Мнения: 3 810
На мен също ми бяха казали, че в спермата се съдържат вещества, които могат да предизвикат спонтанен аборт в началните месеци на бременността.
Аааа, тя природата и за това помислила.
Затова драйфаме в началото- да не можем да поемем... Joy
Иначе като сте тръгнали да питате- и по време на двете тежки бременности, винаги когато се чувствах по- добре се възползвах.
На всичко отгоре мъжа ми много ме харесваше бременна. Crazy
Последно дори го молих по медицински причини, че термина ми минаваше- та да предизвика раждане.
Обаче мъжете са пъзливо племе- не щя- страх го било.

# 20
Ами какво да кажа аз като той не иска много, много изпробвах всичко ,за да се добера до заветната цел направо сме си сменили ролите Twisted Evilставам нетърпелива като девица е #2gunfireмного ми се дърпа

# 21
  • Мнения: 1 353
Цитат
в спермата се съдържат вещества, които могат да предизвикат спонтанен аборт в началните месеци на бременността.
но не само в първите месеци. При преносване се преполъчва секс, защото в спермата се съдържал някакъв хормон който спомагал за контракциите. Аз лично правих секс 10-тина дни преди да родя и не знам има ли връзка. Пак преносих с 4 дена

# 22
  • Мнения: 554
 rotfImao  rotfImbo
Шъ взема да получа някоя контракцийка от много смях!

# 23
Хах тия работи са пълни глупости. Еи сега и сестра ми ще я светна по въпроса  smile3533 Ей тия мъже, какво ли не измислят, милите....

Общи условия

Активация на акаунт