shiseido-femeniti du bois

  • 1 646
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 812
каде си виждала тези парфюми -аз ги търся спешно

# 16
Майка ми си ги купуваше  от някъде - нямам представа от къде, но не от София.

# 17
  • Мнения: 3 835
наистина ли е безплатна доставката

да. дават и подарък за новите клиенти - в момента е лак на Живанши  Peace

# 18
  • Мнения: 583
малко офф:ако някой е поръчвал, какви са начините за плащане в strawberry-само с кредитна карта ли може? благодаря предварително!  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 835
с определени кредитни карти - виж http://strawberrynet.com/faq.aspx

повече не мога да помогна - картата е на скъпия и той поръча  Outta Joint

# 20
  • Мнения: 812
само с кредитни карти ли се плаща

# 21
 Аз си купих козметиката от един склад на едро за маркови парфюми от Витошка в София. Цените са на едро, а за парфюмите да не говорим. Мога да ти кажа и адреса, но утре тъй като не го помня.А утре ще минавам да си купувам нещо.

# 22
  • Мнения: 812
ще съм ти много благодарна

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Преди сто години майка ми имаше руж, сенки и лак таквиз, много хубави бяха, крадях й ги тайно-тайно.  Party
От тогава обаче ги гледам само по списанията и им се точа... Rolling Eyes

# 24
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Не знам откъде си, но във Варна съм си купувала Шисейдо от един магазин, който беше на центъра, срещу шадраваните, в песечката, която води към старото Данъчно.Въпросът е, че не се сещам има ли го още магазина, че и забравих как се казва, а и едно обяснение праснах, за чудо и приказ. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 13 512
Не знам откъде си, но във Варна съм си купувала Шисейдо от един магазин, който беше на центъра, срещу шадраваните, в песечката, която води към старото Данъчно.Въпросът е, че не се сещам има ли го още магазина, че и забравих как се казва, а и едно обяснение праснах, за чудо и приказ. Mr. Green
На самите шадравани ли? До пицария"Морско конче"? Ако е там- това е магзин Тайс, но там няма Шисейдо. Ти какви продукти си купувала на Шисейдо? Бяла козметика или парфюми?

# 26
  • Мнения: 129
Аз ползвам Шисейдо, но съм връзкарка, свекърва ми работи в щатите на щанда им и ми изпраща тестери. Според мен причината да не се продават в бг е че престижните компании като тях си правят проучвания и най-вероятно нашия пазар все още не представлява интерес за тях. А продуктите им наистина са доста скъпи. Едно червило струва около 25 usd, за кремовете знам че тръгват от около 100 нагоре...А цените им в Европа са още по високи....

# 27
  • Мнения: 129
А между другото скоро ще се прибира да живее тук и сме коментирали с нея да вкара Шисейдо в бг...но ми се струва трудно...ще я попитам точно каква е причината да ги няма все още...

# 28
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Не знам откъде си, но във Варна съм си купувала Шисейдо от един магазин, който беше на центъра, срещу шадраваните, в песечката, която води към старото Данъчно.Въпросът е, че не се сещам има ли го още магазина, че и забравих как се казва, а и едно обяснение праснах, за чудо и приказ. Mr. Green
На самите шадравани ли? До пицария"Морско конче"? Ако е там- това е магзин Тайс, но там няма Шисейдо. Ти какви продукти си купувала на Шисейдо? Бяла козметика или парфюми?
Точно, Тайс-а, беше. doh.И точно от там съм си купувала пудра, ама беше преди сто години.Айде не 100, ама 6-7 със сигурност.

# 29
  • Мнения: 3 835
Shiseido съществува от 1872г.  Hug  Изглежда много сериозна марка. Дали ще я продават в новия ССС?

Общи условия

Активация на акаунт