СлиВЕн - гРад мИЛ и оБиЧан - с еСЕНни лиСТЕнца ОкиЧЕн

  • 18 062
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Шивачево ли  Wink
Ние там имаме първа братовчедка женена, но си живее в Сливен - свекъра и свекърва и се казват Владислава и Михаил (баничара) сигурно ги знаеш  Wink Той май още прави банички и хляб или може вече да се е отказал  newsm78

По едно време често ходихме там Laughing

# 16
  • Мнения: 1 777

Дидка от 7 години съм тук, последният път си ходих преди 5 години(2001).Сега си отиваме само за 2 седмици , но нищо ще имам време да похапна и заради теб Wink

# 17
  • Мнения: 237
Меги,страхотни са ти снимките(особено твоите Shocked)!Като казваш,че играеш фотограф,наистина ли си или някой около теб е такъв?

# 18
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Шивачево ли  Wink
Ние там имаме първа братовчедка женена, но си живее в Сливен - свекъра и свекърва и се казват Владислава и Михаил (баничара) сигурно ги знаеш  Wink Той май още прави банички и хляб или може вече да се е отказал  newsm78

По едно време често ходихме там Laughing


Да ти кажа май от двора навън рядко излизам, не познавам много хора, само някой ако дойде у нас. Но и тях май много не помня, слаб физиономист съм. Мъжа ми няма начин да не ги знае. А пък за свекъра ми да не говорим - познава толкова много хора, че съм се шашнала - и Кеворк Кеворкян, и Боян Радев. В Сливен по главната се спира по сто пъти, а аз рядко срещам и един човек познат.
Те със свекърва ми са учители, вече са пенсионери де. Свекъра ми е известен като Тодор даскала, а свекърва ми е госпожа Тодорова   Simple Smile
Мъжа ми ей сега ми пише по ICQ - знае ги тези хора, братовчедка ти явно е женена за Дидо баничаря, а пък брат му е приятел на моя мъж.
Та мъжа ми каза, като си дойдеш, си поканена пак на Шивачево.

# 19
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Меги,страхотни са ти снимките(особено твоите Shocked)!Като казваш,че играеш фотограф,наистина ли си или някой около теб е такъв?

Не съм фотограф, просто обичам да снимам. А моите снимки ги е правил фотограф - приятелче ми е - имам цял голям албум. Тези май повечето са на работното ми място - в планината (има мисля една в Балчик при кактусите). И вече не изглеждам така - имам 15-20 кг отгоре след 2-те хлапета - от 5 години съм все в майчинство и не съм ходила на работа (само 2 месеца).

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Момичета здравейте,

искам да ви питам - някой знае ли дали магазина на Миролио работи в събота и евентуално неделя?

# 21
  • Мнения: 7 430
....Та мъжа ми каза, като си дойдеш, си поканена пак на Шивачево.

Благодаря много - поздрави от нас Hug
Дидка от 7 години съм тук, последният път си ходих преди 5 години(2001).Сега си отиваме само за 2 седмици , но нищо ще имам време да похапна и заради теб Wink

Оки, да не забравиш Sunglasses

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 21:11 от ДидКа лЮбопИтКа

# 22
  • Мнения: 7 430

искам да ви питам - някой знае ли дали магазина на Миролио работи в събота и евентуално неделя?

Със сигурност работи в събота, но за неделя newsm78 нека някоя мама, която е в Сливен да каже Wink

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Дидка мерси,

лошото е ,че в неделя по ме устройваше и се надявах да работи ,поне в Бс работят и в неделя магазините Sad

# 24
  • Мнения: 1 777
Меги,страхотни са ти снимките(особено твоите Shocked)!Като казваш,че играеш фотограф,наистина ли си или някой около теб е такъв?

Не съм фотограф, просто обичам да снимам. А моите снимки ги е правил фотограф - приятелче ми е - имам цял голям албум. Тези май повечето са на работното ми място - в планината (има мисля една в Балчик при кактусите). И вече не изглеждам така - имам 15-20 кг отгоре след 2-те хлапета - от 5 години съм все в майчинство и не съм ходила на работа (само 2 месеца).

А случайно приятелчето ти фотограф да се казва Иван? Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 040
Да, магазина на Миролио работи в събота, но в неделя - не Wink

Честита нова темичка! Браво на Дидка  bouquet

Теди, и твоите снимки са чудесни Hug

# 26
  • Мнения: 7 430

Мерси, мерси  Hug

...ние преди 10 дни посрещнахме едни българи от Сливен и понеже чак от 1 юни ще се местят в нова квартира - сега са в къщи и да ви кажа Tired...направо ми разбиха надеждите и представите за България и най-вече Сливен Sad Sad Sad

Много съм нещастна Cry

# 27
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Меги,страхотни са ти снимките(особено твоите Shocked)!Като казваш,че играеш фотограф,наистина ли си или някой около теб е такъв?

Не съм фотограф, просто обичам да снимам. А моите снимки ги е правил фотограф - приятелче ми е - имам цял голям албум. Тези май повечето са на работното ми място - в планината (има мисля една в Балчик при кактусите). И вече не изглеждам така - имам 15-20 кг отгоре след 2-те хлапета - от 5 години съм все в майчинство и не съм ходила на работа (само 2 месеца).

А случайно приятелчето ти фотограф да се казва Иван? Simple Smile


Случайно да Simple Smile

# 28
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194

Мерси, мерси  Hug

...ние преди 10 дни посрещнахме едни българи от Сливен и понеже чак от 1 юни ще се местят в нова квартира - сега са в къщи и да ви кажа Tired...направо ми разбиха надеждите и представите за България и най-вече Сливен Sad Sad Sad

Много съм нещастна Cry


Много не го мисли, все пак личните впечатления са друго. Иначе всеки го възприема различно, зависи кой какви очаквания има. На мен лично ми харесва Сливен, и ми се ще да се върнем. Но трябва да се отчете факта, че имам работа, която харесвам. Ако не си намериш работа много ясно, че всичко ще ти е черно. Та затова казвам - зависи откъде ще го погледнеш.

# 29
  • Мнения: 234
Привет сливналийки!Браво за новата темичка-страхотна е !Чета ви често ,но все не ми остава време да пиша,обещавам да се поправя!!!
До ДидКа лЮбопИтКа :Не знам какво са ти обяснявали твоите гости,но определено Сливен си се променя макар и бавно и то за добро/това според мен/!Естествено че има още какво да се желае,но то не може да се постигне само с приказки и нежелание....Аз лично се надявам ,че имено тези малки слънчица/нашите деца/ благодарение на които сме в този форум, ще доразвият и разхубавят нашия град.предполагам като се върнеш сама ще оцениш!

Общи условия

Активация на акаунт