"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 13

  • 103 936
  • 732
  •   1
Отговори
# 390
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Злати, благодаря информацията и новите снимки. Кога е била тази кампания на Уницеф? Туба е с къса коса. Дали пак се е подстригала или снимките не са от сега?



# 391
  • Мнения: 41 690
Цитат
Кога е била тази кампания на Уницеф? Туба е с къса коса. Дали пак се е подстригала или снимките не са от сега?
Кате Hug,снимките са от днес!Имало е среща с деца-бежанци от Сирия в гр.Газиантеп(Турция)! Peace Туба се е подстригала! Peace
Цитат
Международная организация ЮНИСЕФ опубликовала на своей фейсбук странице материал что делает Туба Бюйкюстюн, на встрече с детьми сирийских беженцев.
UNICEF Türkiye

@unicefturk

Follow us on Facebook Live NOW to see our Goodwill Ambassador Tuba Büyüküstün with Turkish and Syrian children! (link: https://www.facebook.com/unicefturkiye/) facebook.com/unicefturkiye/ @TubaBustun
Има много снимки и видеа от срещата! Peace









https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456242066%2F790891e … l_wall_-121564141
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456242064%2F8adb395 … l_wall_-121564141
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456242065%2F619dfa7 … l_wall_-121564141
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456242067%2Fdfaaf40 … l_wall_-121564141

# 392
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Здрасти, отново! Злати,

Скрит текст:
какви неща прави с косата си Туба?... newsm78 Тъкмо й порасна малко. Не ги харесвам тези моди...Между другото, голямата ми дъщеря няколко години работи в семейно-консултативен център към Уницеф по проект с Общината.




# 393
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug food010



Кате Hug,
Скрит текст:
Туба може да е подкасила косата си,но на някои снимки се вижда,че е прибрана с фиби,зад ушите!
Тази снимка също е от вчера от Газиантен и Туба си е с пусната коса! Peace
Туба. Новое.16/11/2017. Газиантеп









Приятен ден! Hug Flowers Four Leaf Clover

# 394
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добър ден! Злати, пооспах се. Обикновено ставам рано, но сънят ми е кошмарен и спя на пресекулки. Дано това с прическата на Туба да е някакво временно хрумване,..

Скрит текст:
а не опит да изглежда по-млада до оня...



Опасни са тези рускини...



Всеки мъж, застанал до Къванч, ми изглежда грозен...

Хубав петък!

# 395
# 396
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Злати,  Hug успокоих се за прическата... Изгледах видеата много внимателно. От психологическа гледна точка Туба демонстрира адекватно и правилно поведение с децата.

Скрит текст:
Кляка или сяда до тях (правило при общуването с деца, е очите на контактуващите да са на едно ниво). По мое мнение, би било добре, да води и децата си на тези среши. Личният пример на добра майка е много важен за тези деца.



Е, тук ясно се вижда прическата.

# 397
  • Мнения: 41 690
Кате Hug
Скрит текст:
Това са официални срещи и няма как да присъстват децата на Туба!Има официални лица-министри!Преди,когато чете книжки ги беше взела!

Цитат
Для каждого ребенка образование в раннем детском возрасте.

Сегодня в одной из государственных школ в Килисе были открыты четыре новых классных помещения для обслуживания 100 турецких, сирийских и других детей-беженцев.
Среди участников церемонии открытия новых классов, построенных при поддержке правительства Турции и Юнисеф, при финансовой поддержке European Union in Turkey, были Туба Бюйюкюстюн, посол доброй воли Юнисеф; Кристиан Бергер, посол, руководитель европейской делегации в Турции, Филипп Дюамель, представитель Юнисеф в Турции, представители стран ЕС и высокопоставленные должностные лица правительства.
Перевод https://vk.com/kivanctuba






# 398
  • Мнения: 41 690
Добро късно утро! Wink Hug



 Кате Hug,изчаквах да наминеш! Wink Hug











Приятна събота на всички! bouquet

# 399
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добър ден! Злати, извинявай! Закъснях, защото се събудих късно!

Скрит текст:
Не успявам да се наспя от кашлици и други неразположения. Минаване не се очаква скоро време...Не ми понасят лекарствата, пия разни отвари, които ми разблюдиха (дума от речника на баба ми -
вечна й памет) стомаха. Вечно съм на телефона да давам указания на заместниците ми, а и учениците ми звънят за всеки проблем. Няма мир и спокойствие! Дори забравих, че днес е събота.

Благодаря за новите снимки! Туба е очарователна в общуването с децата - усмихната, позитивна, съпричастна...абе майка...





Лека събота!

# 400
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Кате Hug,дано днес си по-добре! Praynig
Скрит текст:
Много е лошо като не ти понасят лекарствата!Поне хомеопатични не можеш ли да вземаш?

излизат още нови снимки от посещението на Туба...

Скрит текст:
за този младеж рускините пишат,че и е бил охрана...

стара/нова от 2015г.




нова зад кадър






Приятна почивка в неделя! bouquet

# 401
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Здрасти! Злати, днес поизлязох из града уж да се раздвижа в неделното мъртвило, ама се изморих и ме заболя главата.
Хипотетичният телохранител и Туба много си приличат - тен, очи, вежди, нос, коса...Киво на тази снимка изглежда изморен и някак си тъжен, очите му го издават.

Ролята Джесур най му приляга...



Лека!

Честито на Гришо! Смаза ги всичките...



                     

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 23:30 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 402
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug Hug Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Гледаш ли тенис?Аз редовно гледам Григор!У дома най-много се гледа футбол,волейбол и тенис! Laughing

Честита победа на Гришо! bg Страхотен беше! smile3501



паралел








Приятен ден и успешна нова седмица! bouquet

# 403
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добър следпобеден ден! Злати,  Hug Пак се успах...

Скрит текст:
Много съм емоционална и винаги реагирам бурно, когато гледам състезания. Дори, когато учениците ми участват в спортни двубои, не мога да се въздържам и викам, напътствам, ядосвам се, страшна гледка представлявам... А пред екрана, направо рева. Гришо го гледах на видео след победата и пак ревах. Пък и си падам по художествените спортове. Там съм "специалист".

Рускините са вманиачени по ТуКи... Забелязам, че в групата деца има такива със синдром на Даун.




Лека седмица!

п.п. При нас запрехвърча сняг и е кучешки студ.

Честито, Гришо!
Браво, Димитров!
За подвизи и слава - 
винаги готов!
С размах нулира
всички конкуренти -
за титлата
сериозни опоненти.
Не смогнаха да се намажат
на малките ти пръсти.
Срази ги с форхенди
и бекхенди чевръсти.
Посипаха си пепел
на главата,
а ние гордо
развяхме знамената!
Ликувай, Гришо!
Празнувай, Димитров!
Заслужено получи
народната любов!


Да изразя подобаващо емоцията си от снощи.

Скрит текст:
Постнах и в другата тема.

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 14:32 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 404
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug Hug Hug



Кате Hug newsm10
Скрит текст:
И аз съм емоционална-викам,пляскам с ръце! Laughing

нови снимки на Туба
от Газиантеп



https://www.instagram.com/p/BbukQ0-jJ2o/?tagged=tubabuyukustun
Скрит текст:
Инстаграм Astrolog Vedat Delek
В воскресенье @elementalwellnessclub организовал, и благодаря гостеприимству наших гостей, я бы хотел их бесконечно поблагодарить за организацию высокого уровня. Я познакомился с новыми людьми. Мы и развлекались, и набирались знаний. Самый удивительный гость, добавивший цвета - Туба Бюйюкюстюн. У нас был разговор с прекрасным человеком со звездой Сириуса в карте рождения.
Перевод vk.com/eatb_haber
Киво с фенка в Каш






Честит ден на християнското семейство!


Прекрасен ден на всички! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт