"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 13

  • 104 036
  • 732
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 41 833
Добро утро! Hug Hug Hug



Кате Hug,благодаря за новите снимки от втората вечер на Туба в Дубай! Hug
Скрит текст:
Не посмях да ги пусна тъй като не съм сигурна дали ще минеш след мен по-късно,за да не се повтарят постове!
Честит празник на всички студенти! bouquet bouquet bouquet













Приятен ден на всички! Hug Hug Hug

# 451
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Злати, привет! Възхитена съм от двете визии на Туба в Дубай! Втората рокля е висша мода. Особена е, но на нея й стои прекрасно. По-добре отколкото на манекена, който я представя. Направените промени са удачни и я правят интересна и нестандартна. Другите участници бледнеят пред нея.




Приятни почивни дни!

# 452
  • София
  • Мнения: 1 385
  Може и да е студентски празник, но за мен това е денят на Джон Ленън
              https://www.youtube.com/watch?v=YkgkThdzX-8

# 453
  • Мнения: 41 833
Добро утро! Hug Hug Hug



Честито на именниците днес! bouquet bouquet bouquet
Скрит текст:

Кате HugКет Hug









https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456242161%2F4ea1f71 … l_wall_-121564141
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456242160%2F4978896 … l_wall_-121564141







Приятна събота! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 454
  • AMS
  • Мнения: 6 443

 
 Привет и благодаря за споделеното!!!
 Харесвам Туба най-много в ролите ѝ в Дубай.
 Там е перфектна!!!
 Все забравям да напиша нещо, което се каня отдавна.
 В ЛА Туба  и на мен не ми хареса, особено с втория тоалет.
 Видях почти същия на витрината на Massimo Dutti,
 но съчетанието е със сако и >>>


Скрит текст:
 

 Къванч с нова снимка от Mavi >>>

# 455
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
О, Диве, привет! Много съм доволна от инфото за тоалета на Туба в ЛА. Благодаря ти! Аз леко се потресох от него и не намерих разумно обяснение за този избор. А той се оказа от известна марка. Както видяхме, роклята от втората вечер на фестивала в Дубай е леко изменена версия на тоалет от прет-а-порте (мисля, че е така). Дано не греша...



Приятна вечер!

# 456
  • Мнения: 41 833
Добро утро! Hug



Кате HugДива Hug
Скрит текст:
Относно тоалетите на който и да е актьор не изказвам мнение,тъй като не съм специалист!Не следя и модните тенденции!А и предполагам,че всеки от тях си има човек до него,който отговаря и направлява какво да облече и какви аксесоари да сложи!Както някой при рускините май писал,че не вървял този часовник към тоалета!Ами Туба е рекламно лице как няма да го сложи,а и  IWC са спонсори на фестивала!







Цитат
Турецкая пресса:
«Любовь к кино»
«В Дубаи также ослепительна»
Успешная актриса Туба Буйукустун, которая является послом престижной часовой марки IWC посетила Международный кинофестиваль в Дубаи в качестве почетного гостя. Любимая актриса, у которой огромное количество поклонников в арабском мире и на Ближнем Востоке, была самой яркой звездой на красной дорожке фестиваля. Огромная любовь Тубы к фильмам, и очень большой интерес к фестивалю: «Я очень рада быть здесь сегодня. Поддержка кинофестиваля, спонсором которого является престижный бренд IWC, очень важна - сказала журналистам Туба Буйукустун. Лозунг мероприятия стал «Любовь к кино».
https://vk.com/clubtuba507





Приятна неделя,макар при нас да е дъждовно! Hug

# 457
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Добра вечер, момичета! Злати,  Hug малко късничко се включвам.

Скрит текст:
малката ми дъщеря се прибра за уикенда. Аз домакинствах цял ден, че през седмицата съм изморена от кошмара в училище и като се прибера вечер, нищо не ми се прави.

Много е красива Туба, за кой ли път го казвам...
Явно, не само ние сме я харесали...



Лека!

# 458
  • AMS
  • Мнения: 6 443


Златна пеперуда  за Туба и  ....

# 459
  • Мнения: 41 833
Добро утро! Hug



Честита Златна пеперуда на Туба! newsm10 smile3501

Кате Hug

Дива Hug,благодаря за снимката! Hug

Аз знаех за церемонията,но Туба не беше сред номонираните и затова гледах Пълнолуние! LaughingПо-късно разбрах ,че Туба е получила награда и за другите актьори за големия принос в разпространяването на турските сериали в чужбина! Peace












Приятен ден и лека нова седмица! Hug

# 460
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет! Злати, Дива,  Hug Hug благодаря за споделеното. Честито на всички златни пеперуди! А моят работен ден приключи. Алелуя! Искам и аз награда за проявен героизъм в мирно време! Joy 
Харесах Туба в момчешката й визия. Стилно, адекватно и разумно.Това са моите определения за представянето й на награждаването. Остави другите да блеснат в Родината. Нейният блясък се прояви в Дубай и ЛА и то в достатъчно голяма степен. Така се правят нещата. Честито и на Къванч! Можеше и той да "прескочи" за малко, но явно така е решило семейството. Е, ние пропуснахме една красива гледка, но се надявам да се реваншира с един прекрасен филм.




Лека, засега...

# 461
  • Мнения: 41 833
                         Добро утро! Hug Hug Hug

             

Кате Hugявно и този вид е модерен!Ето и други....





имало е парти... Laughing











Приятен ден! bouquet

# 462
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Добра нощ, Злати!

Скрит текст:
Закъснях. Имахме педагогически съвет, а като се прибрах, гледах Фермата.

Наистина е модно това унисекс облекло. По какъв ли повод е било партито? Явно, че е женско. Може някоя приятелка да се омъжва...

Скрит текст:
Дано не Туба  Sad

Малко от реала...




И малко от сериала...




Лека!



# 463
  • Мнения: 41 833
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Това е детско парти по случай Нова година!Май е организирано от Туба за приятелите на Майя и Топрак с техните майки!Преди време имаха също пижамено парти! Peace







снимките в Каш са завършили




ДиК започва в Ангола и Мозамбик


Хубав ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 464
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Добър вечер, Злати  Hug Благодаря за снимките  и инфото. Остава да чакаме филма на Киво. Интересни забавления си организират младите майки. Нека разпускат, че ежедневието е доста натоварено.
Скрит текст:
И ние по екскурзии и лагери сме правили подобни партита с децата. Голям екшън е.







Скрит текст:
Хората продължават да майсторят какви ли не красоти, а мина почти половин година от финала на ДК. Така ли е било с другите сериали?

Лека!

Общи условия

Активация на акаунт