"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 13

  • 104 086
  • 732
  •   1
Отговори
# 480
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Късен предиобеден привет! Злати,  Hug супер студ е при нас, дори в школото мръзнем. С нетърпение чакам ваканцията и дано да ни затрупа снегът и да ни удължат почивката. Миналата зима така се поучи и си починахме супер. Е после наваксвахме материала, но това се преживява... Благодаря за споделеното! Днес започвам по-късничко, но затова пък съм да нощите...





Лек ден!

# 481
  • Мнения: 41 955
Добро утро! Hug



Кате Hug,и при нас е студено,но няма сняг! Peace

Нова снимка на Туба от снощи.....
Туба в La Boucherie 21/12/2017 İstanbul


Тази в средата е журналистка...има и др. снимка с Туба преди години(когато е била бременна)....




зад кадър от филма...






Щастлив ден на всички!

# 482
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Полунощен привет! Злати, ваканция, урааааа! Едва я дочаках...

Скрит текст:
Утре ще празнуваме Коледа и Нова Година с шестокласниците, моите и на колегата ми по клас. Ще ги водим на заведение да хапнат и да се позабавляват. Дано всичко да мине без инциденти. Ще присъстват и родители, така че ще имаме помощ.
Ужасен студ е, но в сърцето ми е топло, защото децата ми се прибраха за празниците. Майка ми ще пътува за София да посети сестра ми и племенниците, защото тази година не могат да дойдат "на село". А аз ги очаквах и сега ми е криво, защото рядко се виждаме. Всъщност, не са идвали от лятото. Липсват ми момчетата, защото без тях, тук си е направо харем.


Туба изглежда щастлива. Явно, Киво няма да пътува за Дубай (това го очаквах и не съм изненадана). И той се е отдал на купони, разпуска човекът.





Лека, (вече) събота!

# 483
  • Мнения: 41 955
Добро утро! Hug



Кате Hug,весела ваканция! Wink
Скрит текст:
Ние на Бъдни вечер ще сме сами с ММ!Друга година идваше сина,ако не е на работа!Тази вече е с приятелка и отива при нейната рода,че имат гост от чужбина(на сестра и съпруга)!На Коледа на обяд ще дойдат при нас!Вечерта сина е на работа!Няма как като работи на смени,както се падне!А дъщерята я видяхме миналата седмица!И те със зетя през деня са на работа,а вечерта ще са при сватовете!
Ти с две моми,а сестра ти с две момчета! Laughing

За Дубай беше хубаво да отидат,тъй като арабския свят обича и двамата! Peace











Приятни предпразнични дни!

# 484
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Добър ден! Злати,  Hug santa2 При нас вали сняг на едри парцали, както казваше баба ми.

Скрит текст:
Радвам се, че синът ти си има приятелка. Видя ли, само дето се тревожеше... Дано да им върви връзката. Голямата ми щерка все още се "ослушва", а годинките се трупат.







Прекрасна е тази двойка... Дано да спечелят!


Приятна събота!

# 485
  • Мнения: 41 955
Добро утро! Hug





Кате Hug
Скрит текст:
Вече половин година са заедно!Да видим как ще продължат!Каквото са избирали,това ще е!Момичето почти ни е колежка!Преподава музика на деца и по-големи,различна възраст в Младежкия дом в Б-с!Скоро едно от децата спечели 1-во място в София,а др.-2ро!Сега по Коледа децата и също участваха в концерти в града!

Има нови снимки с Туба пред заведението на Умут!Знам,че го недолюбваш... Wink


ето статията в Гече....
https://www.gecce.com.tr/haber-tuba-buyukustun-teftiste
превод....
Скрит текст:
Туба Бюйюкстюн провела ревизию ресторана, принадлежащего ее возлюбленному Умуту Эвиргену

Живущая в любви с Умутом Эвиргеном Туба Бюйюкюстюн накануне вечером посетила расположенный в Эмиргане ресторан, принадлежащий её возлюбленному. Пришедшая в утренние часы вместе с любимым в ресторан, актриса проконтролировала приготовления к Новому году, осмотрела украшения. Затем объяснила персоналу, что они должны делать.
https://vk.com/tuba_bustun

Скрит текст:
Статья Ширин Север о фильме "Давай, сынок!".
В прошлую среду я была на съёмках фильма "Давай, сынок!", в котором главную роль исполняет Кыванч Татлытуг. Фильм, который рассказывает историю отца и сына, начали снимать в г. Каш и закончили в Стамбуле. В Театре Звука в Бейоглу, где снимали финальную сцену, я побеседовала с актерами, режиссёром и продюсером фильма.
Кыванч Татлытуг пять лет назад сыграл в художественном фильме "Сон бабочки", вошёл в мир кино, поставив очень высокую планку своей игрой. Потом захотел вернутся на широкий экран с фильмом такого же высокого уровня. В итоге этим фильмом стал фильм "Давай, сынок!".
"Почему именно этот фильм?", - спрашиваю. Кыванч отвечает: "В основном я сценарии очень детально читаю, ночами размышляю, рассматриваю, потом даю ответ, но когда Фырат Парлак мне только рассказал эту историю, я даже не задумываясь ответил: "Я с тобой!".
Спрашиваю: "А чем заинтересовал сценарий?" Отвечает: "Очень красивая история. История человека, который самоотверженно воспитывает ребёнка без жены, который меняется после того, как становится отцом". То есть этот фильм не снимали для того чтобы привлечь поклонников Кыванча.
Это долгожданный фильм...
О ролях: Кыванч Татлытуг играет капитана Али, регулирующего ежедневные туры.
Бюшра Девели играет роль матери, которая оставляет своего ребёнка на воспитание отца, её героиню зовут Лейла.
Роль сына Эфе в фильме исполнит очень талантливый Алихан Тюркдемир.
Перевод: Nur Nurieva для vk.com/kivanc_tatlitug

друга статия...
Скрит текст:
Али Эюбоглу: "Съемки нового фильма Кыванча Татлытуга "Давай, сынок", начавшиеся в Каше (Анталья), завершились на неделе в Бейоглу в театре Ses Tiyatrosu. Берна Скотт, занимающаяся пиаром фильма, сказала: "До финальной сцены мы с актерами встретимся за обедом с несколькими прессы". Я получил приглашение и пошел. Справа от меня - Бющра Пекин, напротив - Кыванч Татлытуг, во время еды мы расспрашиваем о фильме у режиссера и актеров. Другие мои коллеги по ремеслу покинули театр после того, как сделали фото. Но я остался. Потому что одна из продюсеров Фырат Парлак пригласила меня в закулисье фильма "Давай, сынок", как готовится тизер к фильму. Театр и концертная сцена полны приготовлений, закулисье превратилось в комнату режиссера, я смотрел, как снималась финальная сцена фильма. Пока суть да дело, мы подробно поговорили с Татлытугом. Я знаю Татлытуга с того времени, когда он еще был моделью. Теперь же он звезда, с каждым новым проектом тянущий игру вверх. Теперь он уже не сладкий красавчик, а актер. Если с фильмом "Сон бабочки" и не было хорошей кассы, да в сериалах "Курт Сеит и Шура", "Смелый и Красивая", Кыванч Татлытуг был хорошим актером. Если он нес огласился на такие проекты как "Черно-белая любовь", "Лицом к лицу", то играть в "давай, сынок" согласился на читая.
Причину, почему он сразу как услышал предложение от Фырати Парлак, сказал "да", объясняет так: " В фильме меня сняли в отношениях отца и сына".
У Кыванча Татлытуга есть договор с Ай япым, но пока что нет четко определенного проекта. Актер говорит: "У меня шестимесячный контракт с Кола, мы сняли рекламный ролик, я продолжу работать и с Мави". В начале 2018 года хочу снять еще 1-2 художественных фильма. Актер =- очень трудолюбивая и хорошо зарабатывающая звезда. Я спросил актера, работающего в изнурительном темпе, как он себя подпитывает. Он ответил, что смотрит много фильмов и сериалов. Среди его незаменимых - "Лицо со шрамом" и "Крестный отец".
Актер не захотел говорить на тему, как он оценивает зарабатываемые деньги. Татлытуг, женившийся в 2016-м на Башак Дизер, выросший в большой семье, дядя семи племянников, он говорит, что очень любит и хорошо понимает детей, не захотел отвечать на вопрос по поводу отцовства.








Приятни приготовления и весело посрещане на празника,скъпи приятелки! Heart Eyes

# 486
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Затаили дъх, смирено в тишината
на празничната свята красота
поглеждаме в очакване далечината
на нощната небесна висота.
Една Звезда донесе новината -
не сме сами на този свят.
И чудна светлина заля Земята,
разпръсна Божията благодат.
Спасителят роди се днес!
Изми срама, изчисти греховете.
И дългочаканата блага вест
с любов обсипа световете.




Весел празник, Злати! Много любов и щастие в семейството!

# 487
  • Мнения: 10 831
Привет ,момичета wavey
Не съм ви забравила Naughty...просто в момента съм на друга вълна... ooooh!  #Crazy Whistling  Joy Joy Joy



Бъдете благословени! Grinning Grinning Heart Eyes

# 488
  • Мнения: 41 955
Добро утро!

Честито Рождество Христово!
Бъдете здрави и щастливи и никога лошо да не ви застига!
Късмет и благополучие за вас и вашите семейства!
ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ ПРАЗНИЦИ!



Кате Hug
Цитат
Не съм ви забравила Naughty...просто в момента съм на друга вълна... ooooh!  #Crazy Whistling  35 35 35
Свет Hug,знам,ако става дума за Номера!Аз го гледах докато го излъчваха в Т-я! Wink








Светъл празник,момичета!

# 489
  • Мнения: 10 831
Цитат
Свет Hug,знам,ако става дума за Номера!Аз го гледах докато го излъчваха в Т-я! Wink

Евет,Злати... HugГледам хем Номера ,хем Ягодките...Вече почти месец съм в болнички и съм като зомби...де на турси ,де на руски ,де на бг...много ме разтоварват...хем се смея от сърце ,хем не мога да им се нагледам....луда работа... #Crazy ooooh! Joy Joy Joy

# 490
  • Мнения: 41 955
Здравейте! Hug santa2

Днес техниката нещо ми изневери,не тръгваше!Явно реши да си почива по-дълго по Коледа! Laughing



Кате Hug,да не ви затрупа снега,че не си наминала! Wink

Свет Hug,тежък случай си!Аз съм ги гледала и двата! Laughing
Скрит текст:
Какво се случи та си толкова дълго в болнични!Дано скоро се възстановиш! Praynig









сериалите, които най-често се споменават в социалните мрежи през 2017 г., ДиК е на 3-то място

# 491
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет! Злати, при нас е китна пролет - 17 градуса. Топло, слънчево и спокойно беше към обяд, направо супер! Кокичетата ми цъфнаха, чесънът е 20 см., а магданозът избуя, не се шегувам... Миналата година по това време имаше 1,5 м. сняг и бяхме в принудителна ваканция.
На този етап не мога да гледам други сериали, не че не опитвах.., но не ми се получи. И Фермата свърши...
Не наминах по-рано, защото се успах, а после дружките ме поканиха на социал (така наричаме срещите си на заведение в почивните дни). Освен в училище през седмицата почти не се виждаме, защото сме в различни смени и рядко се засичаме.

Скрит текст:
Нещо адски ме заболя в кръстната област и се движа като баба. Не че не съм, но нали нямам внуци, не се приемам за такава. Как ще рипам танци с моите младежи, не знам... Пия лекарства, но помагат временно.





Лека!

Последна редакция: вт, 26 дек 2017, 21:14 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 492
  • Мнения: 41 955
Добро утро! Hug



Кате Hug,
Скрит текст:
Беше писала преди дни,че вали сняг на парцали,за това го написах! WinkЯвно се е стопил! PeaceМен ме хвана още преди празника едно след друго-първо гърлото,оправи се,почна кашлицата,отшумява,сега и хрема!Но бавно се оправям,без да взема антибиотик! PeaceТрудно ми беше,тъй  като очаквах сина и приятелката му на Коледа,трябваше все пак да направя гозбите!Добре че беше ММ(въпреки че него го хвана само кашлица,а мен всичко Laughing),та направи салатите! Peace
Бързо оправяне на кръста! Praynig Аз използвам мазило за кръста,когато ме боли! Peace
Има нова снимка от вчера на Туба с Майя и Топрак на летище Ататюрк-заминават за Париж....



Скрит текст:
Улетела с близнецами в Париж
Тубу Бюйюкюстюн с дочками Майей и Топрак видели в аэропорту Ататюрка. Собирающаяся встретить Новый год в Париже с близнецами актриса, заметив, что их фотографирует в очереди на регистрацию, запаниковала. Направляющаяся к паспортному контролю Бюйюкюстюн, забыв получить штамп, вынуждена была возвращаться назад. Оставив вопросы без ответа, актриса с детьми прошла в зал ВИП-ожидания.
https://vk.com/clubtuba507

...и от Париж...с актрисата Фати Джамал, мис Африка 2013 г.










Приятен ден! Hug bouquet

Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 09:36 от Zlatina3

# 493
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Добър следобед! Злати,  Hug благодаря за новините и снимките. Доволна съм, че Туба не е сменила прическата отново. Момичетата са пораснали... Надявам се скоро да захване някой нов проект, филм, например...  Снежната покривка от преди няколко дни се стопи бързо, а днес отново е пролет. Направо, все едно сме в пролетна ваканция, а не зимна.





Поздрави на семейството и оздравявай!


# 494
  • Мнения: 41 955
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Вече съм по-добре!





и Къванч на летище Ататюрк-за НГ в Лестершир (Англия)






Приятен ден! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт