"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 13

  • 103 947
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Привет, Злати! Вече съм си вкъщи.

Скрит текст:
Майка ми още е в София. Сестра ми купи апартамент и понеже е на работа, майка ми отиде да помага за изкусуряването на финала. Вече всичко е готово. Пратиха ми снимки, много е красиво. Въпреки, че пространството е сравнително малко, апартаментът е едно бижу. Ще ми погостуват вероятно на Великден, ако големият ми племенник не е на работа. Той работи и учи. Ходи на състезания по граплинг  (странен вид бойно изкуство, като борба) в чужбина. Скоро беше в Рим. Почти месец коментираше ММА- борби по Ринг ТВ. Ако не успеят да дойдат всички, майка ми ще се върне сама с обществен транспорт.












И едно следобедно кафенце...



До скоро!

# 706
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
До сега сестра ти на квартира ли бяха или решиха да си купят ново на друго място!

нови снимки на Туба от мероприятие на Pradа
Скрит текст:
Prada открыли поп-ап-стор Prada Silver Line в ТРЦ Истинье Парк. Проект называется «Prada Silver Line» («Серебряная линия»).
Пространство стилизовали под железнодорожную станцию с красной будкой для контролера, багажными тележками, киоском и двумя стильными роботами. Это воображаемая станция для скоростных поездов American Streamliner, которые появились в США в 1930-х годах. В вагоне представлена капсульная коллекция сумок и других аксессуаров бренда. Поп-ап-бутик был в Макао, Дубаи. До 4 апреля бутик будет работать в Стамбуле. В 2018 году Prada Silver Line будет путешествовать по странам Азии, Европы и США.
Присутствовали известные актеры, актрисы, дизайнеры.
тук е с Ali Akboğra, сътрудник на фирма Prada.










Приятен ден! bouquet

# 707
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Добро утро! Злати,  Hug







Лек ден!



# 708
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Кате Hug,благодаря за кафенцето!Вчера не намина и днес побърза да ме изпревариш! Wink Heart Eyes

Туба е била с тоалет на Prada колекцията за 2018года!












Приятен ден! bouquet

# 709
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug













ДиК започва и в Парагвай през април....
Скрит текст:
Сериал CesurveGüzel будет показан в Парагвай (Южная Америка) на канале Telefuturo в апреле .


Хубав слънчев ден!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 710
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Нощен привет! Злати,

Скрит текст:
успах се днес и без малко да закъснея за работа. Не мога да настроя режима си по новото часово време. След адския работен ден се прибрах, легнах, уж за малко и съм заспала. Събудих се посред нощ и реших да намина.

Явно, ДК жъне успехи по света... Туба на новите снимки изглежда много свежа, красива и щастлива. Явно с Умут вече демонстрират връзката си. Изглежда по-възрастен от нея с тази коса и очила.
Скрит текст:
Ама, хич не ми е приятен.  no











И кафенцето за сутринта...

# 711
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Кате Hug,пуснала си по нощите кафенцето! Wink Честит празник!Здраве и берекет за теб и семейството ти! Kissing Heart

Честит Лазаровден и за всички момичета,наминавали в темата! newsm51 smile3525











нов клип.....


https://youtu.be/cBhsJ-Y5fJs

Приятен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose


# 712
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Ваканционен привет! Злати, благодаря за снимките и клипчето. Изгледах и други от плейлистата и в нея открих клипче с песента на Кристиян Костов Beautiful Mess, с която се представи на Евровизия. Много е вълнуващо да гледаш Джесур и Сюхан на фона на музиката на наш изпълнител.

Скрит текст:
Дали защото емоциите по сериала още не са ме напуснали, дали от натрупаната умора или от факта, че съм много чувствителна, си поплаках. Понякога се случва да ми падне гарда...









Много силен вятър има при нас. Иначе, времето е топло... как е при вас?

Лека събота!

# 713
  • Мнения: 1 875
 Hug Hug Hug

Здравейте,момичета!!! Hug Hug HugЧестит ви Лазаровден!Здраве,късмет и берекет във всеки дом!
Безкрайно красиви и хубави са българските ни обичаи!Дано успеем да ги съхраним и за бъдните поколения,защото благодарение на тях ни има и ще ни има!А утре е един от най-красивите ни пролетни празници-Цветница,после влизаме в светлата и празнична великденска седмица!Много здраве и хубави емоции пожелавам на всички!!!





# 714
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Късен привет! Момичета, весели и честити празници!





Мир, благоденствие и просперитет!

Злати,  Hug

Кески, добре си ни наминала! Благодаря за клипчето, писах за него...

Спокойна празнична и ветровита нощ!

# 715
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Кате HugКески Hug,честити празници! Heart Eyes Heart Eyes

Честита Цветница!











Слънчев и цветен ден!

# 716
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Добър следобед! Злати, весел празник!

Скрит текст:
Днес времето се смени четири пъти: слънчево и ветровито, облачно и студено, дъждовно и гръмотевично, слънчево и топло. Няколко колежки и приятелки излизаме заедно на сладкарница в почивните дни (май бях го споделила някога). В училище е невъзможно да се събираме и да споделяме,
затова го правим на така наречения от нас "социал" (името се наложи от факта, че в другото време не можем да общуваме нормално и по този начин си развиваме социалните контакти, които в останалото време липсват). Днес, обаче пропуснахме, защото времето вървеше на градушка. Добре, че засега ни се размина.

Май темичката ни привършва... и тази изкарахме само двете... е, почти...

Киво ще се снима в сериал, рекламите и обществените дейности също вървят добре. Продължавам да се надявам скоро и Туба да ни зарадва. Много време мина вече...

Нямаме днешни именници в рода. Голямата ми дъщеря ще празнува на Великден.







Приятен ден!

# 717
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
И при нас вчера беше така-слънце,вятър,дъжд с гръмотевици,после пак слънце!Хубаво е че излизате на кафе с колежки и така се  разтоварвате от ежедневието!А аз нали съм си свободна мога да излизам когато си поискам!













Благословена и щастлива седмица! bouquet

Приятен ден! bouquet

# 718
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Пролетен слънчево-ветровит поздрав! Злати,  Hug ваканцията на празниците бързо се стопява. Днес се помотах в двора, избуяла е гадна трева, ще трябва да пръскам с препарат. Дано не вали, че иначе няма ефект...

Скрит текст:
Очаквам майка си за Великден. За дъщерите, не знам. Малката се сдоби със зайче, гаджето й го подари за третата годишнина от връзката им. Не ми е ясно как ще го оставят, а и не могат да го донесат с автобуса. Въобще не мислят младите...







Лек ден!
   

# 719
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Интересен подарък е получила дъщера ти,но е труден за гледане! Laughing Едно време баща ми(лека му пръст) отглеждаше много,та оттам знам!







новата реклама на Киво за Мави....


https://youtu.be/deoIh0JOxwI



Прекрасен вторник! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт