Game of Thrones 27- Enough with the clever plans!

  • 39 461
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19 012
Eй ги Ромео и Жулиета

Скрит текст:

Аз съм страшна романтичка и клишетата ми влияят, та се умилих. Yum

Ох, моето сърце явно е кораво. Тази гледка ме ужасява.  Sick Joy

Скрит текст:
То, тая любов дето тръгва да пламва отде дойде не знам  Smile
първо обяснява на Тирион, че  Джон не става, щото е дребен, после заради него и умря сина....

# 721
  • Мнения: 3 605
Скрит текст:
То, тая любов дето тръгва да пламва отде дойде не знам  Smile
първо обяснява на Тирион, че  Джон не става, щото е дребен, после заради него и умря сина....
Скрит текст:
От мъката по загубата на Виз.

# 722
  • Мнения: 1 469
А Джон защо подви/обеща коляно Simple Smile Щото го спаси или щото е единствената дето се отзова ?
То и само тя можеше да помогне де.

Сега директно в КЧ ще отидат и в ЗХ пак няма да знаят кво става. Simple Smile 

# 723
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Това дето го каза на Тирион беше , за да не го обсъждат и да разкара Тирион да не я пита повече един вид Grinning , а че си пада по него беше от преди разни индикации.

# 724
  • Мнения: 515
Скрит текст:
Някакви зорки очи видели, че по време на битката на островчето вълкът от меча на Джон бил отворил очи.

Скрит текст:
Сега се дзверих да го гледам пак . Точно така изглежда , в момента когато Джон излиза от водата в езерото .
Simple Smile
Може да е случайно или да означава нещо . 

# 725
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
eee дайте снимка, аз го изтрих вече. Може от тубата клип , ако има.

Аз нося малко снимки пак

Скрит текст:



# 726
  • Мнения: 3 605
Скрит текст:
Някакви зорки очи видели, че по време на битката на островчето вълкът от меча на Джон бил отворил очи.

Скрит текст:
Сега се дзверих да го гледам пак . Точно така изглежда , в момента когато Джон излиза от водата в езерото .
Simple Smile
Може да е случайно или да означава нещо . 

Скрит текст:
Няма такова нещо. Мечът още отначало си е с "отворени очи". Когато е на леда отразява снега наоколо и когато пада сянката на ръката Джон Сноу изглежда сякаш отваря очи.

# 727
  • Мнения: 1 961
Tiffany A попита какво липсва от спойлерите за 7-ми епизод
Скрит текст:
Джайм напуска Церсей след като тя застава на страната на ББ и тръгва на север

А епизода ако го дръпна не ми мърда глоба от 4 бона

# 728
  • Мнения: 9 991
Кой епизод да дръпнеш с глоба 4 бона ? 7-цата ли? Е то ако е само 4 бона глобата, нищо чудно че изричат.

# 729
  • Мнения: 1 961
Кой епизод да дръпнеш с глоба 4 бона ? 7-цата ли? Е то ако е само 4 бона глобата, нищо чудно че изричат.
А 7-ца!! Не съм хакер  Laughing За 6-ца става въпрос. Не мога да дърпам и свалям ей така, като нищо ще ми дойде глобата

# 730
  • Мнения: 9 991
Защо не може да дърпаш?! Има я качена във фейсбук, както гледах че даваха линкове за YouTube. Ако не ги знаеш тези страници във фейса да ти дам линк. Идеята е че няма нужда от дърпане да се гледа.

# 731
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
в коя държава си? затова в групата го гледат онлайн, постоянно го пускат и в момента тече там епизода.

Това го има в спойлерите. Аз написах какво остава и ги дадох, а не ,че не знам Simple Smile

# 732
  • Мнения: 1 961
Не ми се рискува въпреки, че е онлайн гледане. Не ги разбирам тия работи  Mr. Green нещо на заден план да ми тръгне някоя програма  Rolling Eyes ще си чакам. То аз всичко вече разбрах от четене и снимки

# 733
  • Мнения: 4 042

А епизода ако го дръпна не ми мърда глоба от 4 бона

От Замундата ли? Това пък от кога? Че той до момента е свален 40 хиляди пъти. Това прави 160 млн. Ехеее, ще има бюджет и за вълчища, и за какви ли не караконджули.  Grinning Впрочем тия дни наново гледах първи сезон, баба Нан разказваше там на Бран, че ББ имали някакви огромни паяци. Е, може и паяци да пуснат за 160 млн.  Grinning

# 734
  • Мнения: 19 012
Предполагам, че е в Германия
там глобяват яко за теглене на торенти

Общи условия

Активация на акаунт