Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 44

  • 108 049
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 621
Търся хубава четка за ФДТ,има ли някоя по-бюджетна,или не си заслужава да се рискува с цената за четките?
В момента ползвам 2 четки за ФДТ и гъбката на Евелин. И двете четки, които ползвам най-често, са китайчета от Алиекспрес за 1-2 долара и съм много доволна и от двете. Едната е тип flat kabuki, а другата e с овална глава и много гъсти косми за по-плътно покритие. Мия ги нон стоп и не се скубят, нито пускат цвят.

# 16
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Много благодаря, Бубанка. Пантен аква лайт със сигурност го има, за другия трябва търсене, ако не ще купувам от магазин за паралелен внос в Бг другата седмица

# 17
  • Мнения: 4 770
Много благодаря, Бубанка. Пантен аква лайт със сигурност го има, за другия трябва търсене, ако не ще купувам от магазин за паралелен внос в Бг другата седмица

И аз влизам да похваля Pantene Aqua Light. Също съм с бързоомазняващи се корени и повечето шампоани само ми замазват косата. Не очаквах толкова добър ефект - плътна, гладка, лъскава, чиста и лесна за разресване коса, освежена, с повдигнат корен и много гъвкава, с пригладени краища, благодарение на балсама Pantene Hairfall Defence. Усещането е разкошно на пипане, все едно съм с друга коса. Моят шампоан е с немски надписи и струва 3.25, а балсама е с полски и е 2.35. И двете са паралелен внос и са много добра комбинация. Дори мисля да се запася с още 1бр от шампоана. Балсамът Aqua Light обаче е много воден и не върши почти никаква работа - с него или без няма голяма разлика.

# 18
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
И последно: на голямата ми дъщеря ( 13г.) косата е със сухи краища и мазни корени. Какъв шампоан е подходящ? Ползва моите, но те за съвсем друг тип коса и се оплаква, че след къпане, все едно се е намазала с олио

Моята болна тема с шампоаните.Мога да ти кажа, че е до човек и всеки след доста проби си намира подходящия за неговия скалп.
За мен от дрогерийните най-добро е Le Petit Marseillais шампоан с екстракт от бяла глина и мляко от жасмин:

http://www.beautifullsin.com/2016/08/le-petit-marseillais.html

Ползвала съм и други хвалени, включително Kerastase, но няма ефект:
Elseve Extraordinary Clay шампоан за мазни корени и сухи краища:

http://www.beautifullsin.com/2017/05/elseve-extraordinary-clay.html
Schauma Fresh it Up! - шампоан за бързо омазняващи се корени и сухи краища:
http://www.beautifullsin.com/2014/05/shauma-fresh-it-up.html

Бубс, мерси за снимката на Елсеф-а, ще го погледна в някой магазин за внос при мен.От Пантен Аква също не останах очарована.Отделно още с мъка изразходвам балсама от серията

# 19
  • Мнения: 35 968
балсамът аква го взех за мен преди време, но беше неподходящ за моята коса /слаб/ и нищо не вършеше, за това моето мнение не е достъчно обективно

# 20
  • Мнения: X
Да питам докато е време-някой,някога,някъде-виждал ли е всеизвестният шампоан(цяла колекция са) на LOREAL без сулфати???В нета гледам клипчета,как момичета си мият едната половина на косите с обикновен шампоан,а другата с този на LOREAL и разликата е голяма...

# 21
  • София
  • Мнения: 1 408
С нещо ново едва ли ще ви изненадам в новата тема. newsm78
От седмица ползвам дневен хидратиращ крем от серията Пирин Дрийм, с ройбос. Може би заради топлото време ми идва леко мазен, но добре ми се отразява на кожата на лицето.

# 22
  • Мнения: 738
Какви са тези магазини за паралелен внос? Къде има например такива магазини?

# 23
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Какви са тези магазини за паралелен внос? Къде има например такива магазини?

Обикновено са магазини за вносни перилни препарати, но покрай перилните има и козметика.При нас например има Борн, който обаче са му позавишени цените.

# 24
  • Мнения: 4 770
балсамът аква го взех за мен преди време, но беше неподходящ за моята коса /слаб/ и нищо не вършеше, за това моето мнение не е достъчно обективно

Моята коса е нетретирана и в добро състояние, като повечето балсами и маски я утежняват, но и на мен ми беше много слаб - нито хидратация, нито подхранване, нито нищо. Съвсем обективно е мнението ти.
Продукти паралелен внос купувам от обикновен козметичен магазин, от по-големите, където има и домакински препарати, познават се по стикера на български език и липсата на български надписи на самата опаковка. Повечето могат да се поръчат от този сайт:
www.preparatizadoma.com

# 25
  • Мнения: 35 968
"моят" магазин е този
http://chistdom.com/
поръчвала съм от сайта, после откриха физически магазин в квартала, в него има повече продукти и ходя на място

# 26
  • Мнения: 738
"моят" магазин е този
http://chistdom.com/
поръчвала съм от сайта, после откриха физически магазин в квартала, в него има повече продукти и ходя на място

а къде е този квартален магазин?
о, намерих в сайта.. но няма наблизо..
благодая  bouquet

# 27
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 309
Регенс ойл е същото като Биоойл, действа по същия начин, но на по-добра цена Nature Sun With Face

# 28
  • Мнения: 7 569
Момичета, такъв магазин за паралелен внос има ли някъде в центъра на София? Гледам все из кварталите има, но не са ми удобни.

# 29
  • Мнения: 20 172
Момичета, такъв магазин за паралелен внос има ли някъде в центъра на София? Гледам все из кварталите има, но не са ми удобни.
Преди имаше точно срещу Халите, до ДМ, но го преместиха на Пиротска, след Ботев някъде, ако не се лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт