Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 238

  • 86 050
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 9 994
Опровержение на О.С. (в превод от Варна).
Цитат
В туитър публикува пост "Думите, публикувани днес във вестнците, не са мои. Не знам с каква цел са били написани, но съм предприел необходимите законови действия".


Думите, които Онур твърди, че никога не е изричал са следните.


"С Туба не се разведохме, защото има любовник. Такава глупост е изключена. Това са атаки срещу нея и мен. Връзката ни беше приключила. Опитахме заради децата, но не се получи. Туба е майка на децата ми. Правя този коментар, защото не искам да говоря повече по темата."
Отварям форума и...
Какво значи това? Worried
Кой ще говори от името на Онур?
Мистерия направо...



Думите са много точни и правилни, но Онур не ги е казвал...
Който му ги е сложил в устата, явно много го уважава. Избрал е точните думи, които би казал един джентълмен.

Но Онур не ги е казвал...Smiling Imp
Цвети, сега ще те прочета. Heart Exl

# 556
  • Мнения: 84


         Цвети,Линка , - де да ги беше казвал тези думи Онур,

         Но , да   излиза с опровержение и с намерение да си търси права в съда по повод това , че     

          майката на децата му е оплюта - нямам думи от възмущение . #Crazy #Crazy #Crazy

         

# 557
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Много страсти в темата тези дни около снимки и казани и неказани думи. Личи си кой кого харесва и мрази открай време Mr. Green Мисля си, че вълненията и заключенията жълтеят Peace Всеки според манталитета и пристрастията си има своето мнение, но за мене не е много уместно да се изказват, защото се навлиза в лично пространство, което не познаваме.  Едни си го крият усърдно, други  го превръщат във фотосесия, жълтурите си изкарват хляба, а феновете, вместо да си гледат своето, заничат в чуждото, осъждат, отричат, възхищават се, абосолютизират. И от мухата става слон. И винаги бъркаме - или ще набедим някого или вместо да изпишем вежди, ще извадим очи.
Това е хлъзгавото в общуването в подобни форуми - от героите се прехвърляме на актьорите и следим под лупа "всяка" тяхна крачка, нищо че твърдим, че не се интересуваме Mr. Green
  
От това, което съм прочела, не виждам нещо по-различно от писаното за други известни, в живота на които става нещо (по-скоро коментарите са много по-жълти). Разводът е едно такова събитие. Хората не понасят много да се радват на чуждото щастие, благополучие или успех или поне не им е интересно. Няма за какво да се хванат, няма покрай какво да си излеят болката.
 
Това, което ме подразни, бяха измислените "наказателни акции". Жалко, че хората, чиито имена бяха замесени си замълчаха. Линка, не само колегите, както си отбелязала, но и колежките обикновено не са солидарни и лоялни.
Но и за това много не знаем. Рядко нещо е казано в прав текст. Но има дреболии и те са много по-красноречиви.
 
А за Онур - той все още е трън в очите на мнозина Peace Честно казано, се учудих от това, че  се е изказал.   Повече от година той не допуска семейни въпроси. Въпреки това, вече я подкрепи и то в много критичен за отношенията им период, а 0можеше да използва слуховете, нали Peace А и защо да го прави точно сега?! Малко смешно ми се струва изискването той да продължи да я подкрепя, след като всеки е тръгнал по свой път, а в нейния живот вече има друг Peace Мисля, че Туба е достатъчно силна, за да се справи и сама. А тя не е.

А какво точно е писано и по какъв повод -  от прочетеното не разбрах. Никой не обича името му да бъде замесвано в жълтини. Всеки е в правото си да си търси правата.

Момичета, може и да не ви се понрави, но мисля, че се прави меча услуга на Туба с подобни пледоарии Peace

И една фотка, която си я кътах за ден като днешния Wink:

И да не ми се обидите, и аз съм на жицата, най-гормата newsm47

Фенче, на мене не ми пречи, че "нахлуваш". Обичам да чета различно мнение, стига да не е натрапчиво изкривено и преднамерено неуважително. А твоето не е.
Не съм съгласна много с всичко написано Peace Нямам много лични впечатления какво се пише в твоята тема, а и по другите, но мисля, че тук, колкото и да сме пристрастни - а ние затова сме се събрали Laughing, то тук не плюем безугледно и не пишем неаргументирано. Пишем основно за героите. Това, че някои виждат в критиките към героя критика към актьора не е минус за пишещия, а за четящия Stop Peace
Все пак сме във форум и всеки има право да си изкаже своите впечатления и усещания. За мене общият ни проект си имаше своите персонални акценти и неща, които не бяха съвсем нормални и се усещаха, а и се изказваха лични причини и пристрастни мнения от страна на екипа Peace (Затова колкото и забавно да е да се следва в компания даден актьор и партньорите му, не е съвсем здравословно задълбаването;-)). С това не отричам таланта и харизмата на Къвънч. Лансирането може да стане за роля две, ама не стига да те задържи на гребена на вълната и да получиш признание. Това важи за всички.  


Много се разписах, а след седмицата с пълна къща, ме чакат отложени задачи и крайни срокове. Дано поне в темата да няма разсейващи поводи Wink

И да попитам последно това задкадри ли са newsm78 Все още не съм изгледала докрай финала Embarassed


Спокойна нощ и успешна нова седмица Hug

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 01:48 от Bagi

# 558
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Нов ден, нова седмица - дано и вече се спрат с писанията за и около Туба, дано всеки първо огледа себе си и тогава да пише... Много неща можем да си желаем, но... когато човек не иска да си отвори очите и винаги гледа на нещата от своята си камбанария... то и шанс за промяна няма.  Peace

Слава богу, че има хора и то не малко, които се опитват да гледат на нещата отстрани, като ''третият'' външен човек, който няма как да е вътре в разните ситуации, които или са били ''видени'', или ''чути'' от някой, някъде...  Peace

Слава богу и аз, все така смятам, че правя - няма да критикувам и не съм го правила досега, защото нищо не зная със сигурност, а и не ми е работа най-вече. Така, както няма да ми хареса мен да критикуват или да ми слагат в устата думи, които не съм изрекла, така и аз - не съм го правила и няма да го правя  Peace

Баги  Hug напълно си права - грешна позиция е хора, харесващи Туба да се ''опитват да я защитават'' нападайки Онур, с това не само не и помагат, но пречат и на самите себе си, защото това показва само техните лични усещания и особено отношението им към Онур.
А всъщност Туба няма никаква нужда от защита и защо и е тя, в този момент и в тази посока? Това, че са разведени с Онур, не означава и че са в лоши отношения, нали?  Peace



Та... нека гледаме  собствения си живот, а това как живеят известните - харесвани или не харесвани си е тяхна работа.  Peace

Днес не зная ще смогна ли пак да намина насам, знаете вече, че съм в еуфория покрай другата ми страст и е естествено да предпочета пороят от положителни емоции, вместо да чета поредните жлъчни мисли и писания и то за неща, които дори не се знаят със сигурност.  Peace

Хубав ден - радвайте се и на дребните неща, пропускайте лошото - не се товарете излишно!  Peace

# 559
  • Мнения: 9 994
Добро утро и успешна нова седмица!  Hug



Не споря с никой за нищо, всеки има право на мнение, а също да го отстоява и аргументира.
Харесва ми мисълта, че победителя в спора винаги е по-беден от победения - победения печели още една гледна точка, докато победителя си остава само със своята.  Mr. Green
Не ми харесва обаче, че затихналите клюки ще се развихрят с нова сила, въпреки, че няма причина.
Оказва се, че в някои теми нашата Тубичка е много коментирана и всички клюки за нея надлежно се превеждат. Аферим.  Laughing
Да се порадваме на хубавия сезон, че и той, като всяко нещо на този свят, ще отмине... Mr. Green



Права си, Цвети  Hug, не си струва да се ядосваме, защото ще ни мине. Laughing По=добре да се радваме на заобикалящата ни красота...




Успешен ден ви желая!  Hug

# 560
  • Мнения: 41 695
               Добро утро! Hug Hug Hug

         



Баги HugЛинка Hug

Цвети Hug,ти си с един,а аз съм с два от миналата седмица,за които следя и пиша! Laughing

Изобщо не се връзвам на писанията!С тях или без тях Туба пак ще си я гледам и следя! Heart Eyes









Хубав ден и лека нова седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 561
  • Мнения: 9 994


Току -що прочетох нова статия.
Цитат
Долгое время распространяются слухи о разводе пары Онура Сайлака и Тубы Бюйукустун, при этом СМИ утверждали, что основной причиной расставания была измена девушки. Онур дал комментарии прессе: «Мы долгое время пытались сохранить отношения, поэтому не стоит утверждать, что была измена. Это бред. У нас дети и мы старались быть вместе ради них, но поняли, что по отдельности будет лучше. Мне не приятна грязь в ее сторону, Туба мать моих дочерей. Поэтому мне надоело молчать». На данный момент у артистки уже начались новые отношения с молодым бизнесменом Умутом Эвиргеном, который на несколько лет младше Бюйукустун.

Счастливый брак закончился еще в июне 2017 года, но слухам, сплетням, запоздалым новостям по-прежнему нет числа. Судя по новостям, Онур ведет себя, как беременная женщина, капризная. непоследовательная, меняющая каждый раз свое отношение к бывшей жене. Скандалы и расследования, судя по всему, дело рук турецких СМИ, которые горят желанием "нагреть" руки на популярности бывших супругов. Еще до развода, оба супруги назвали причиной кризис отношений, столкновение профессиональных интересов. Туба получила роль с баснословным гонораром в проекте "Джесур и красавица", а Сайлака пригласили сыграть одну из главных ролей в сериале "Моя Родина — это ты". Никто не захотел уступить, и принести в жертву собственные интересы ради другого, и детей.

Странно, что отношения дали сбой именно в 2016 году, хотя до этого Туба вместе с актером и режиссером Сайлаком принимала участие в его проектах "Воспоминания ветра" и "Еще". В любом случае, при разводе, дележе имущества (и немалого), признании за Тубой опеки над детьми — Сайлак вел себя по-мужски, ни в чем не ущемляя бывшую жену. Поэтому все последующие новости о вырезанных сценах (и это при главной роли Тубы)в своем фильме, о лишении актрисы права опеки над детьми и так далее, как показывает сегодняшняя новость, скорее всего выдумки. Что и доказала недавняя информация, размещенная самим Онуром Сайлком в социальных сетях. Он опроверг новость о том, что дал интервью. Ничего подобного не было!
https://vk.com/feed?w=wall-120644984_20348
Излиза, че някой съзнателно ни заблуждава за кои точно думи на Онур става въпрос. Тц-тц-тц...

# 562
  • Мнения: 4 535


Привет, привет! Hug Време ми е са сериали и почивка след "почивните" дни с деца и внуци Grinning Още не знам с кой сериал ще започна, но от днес задължително си запазвам час за АСК Peace Цвети Hug
Толкова много разводи съм видяла в актьорски семейства по света, че чак ми е чудно как може някой да се вълнува с години от това. И не само актьори, в повечето случаи развод съществува при по мислещи хора, които при изчерпване на отношения, не чакат смъртта да ги раздели Да взимаш страна при двустранен процес, в който не си участвал, си е глупаво. Признавам го само за роднини, но и там истината има две страни.
Писала съм го и повтарям. За мен Туба и Онур са двама обичани хора и актьори. Може би затова не ми е трудно да ги приема и не като двойка, но общи родители. Нищо ново под слънцето, огледайте се наоколо Grinning А, че журналягите са нахални с въпроси около развод, си е нормално по света. Правилен отговор е "Без коментар", а още по-правилен за мен е този на Онур: "Хора, гледайте кино" Wink
Онурчик, това правя! Joy Joy
И още, май ми е време да науча второто име на тойзи Умут Embarassed Embarassed Готин си е хайвана и предполагам, че ще се настани и той трайно в темата ни Mr. Green

Хубав ден на всички желая!  Hug Показвам и новата придобивка в колекцията ми с музика по "Историята на една любов" ;



Добавям и тези двама Убавци, защото ми се иака да кажа още нещо Grinning


За любов между Туба и Енгин никога не съм вярвала  Naughty, но между Елиф и Йомер -да, актьорите ме убедиха Peace И картинката ме накара да се усмихна Grinning

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 10:48 от nadine1111

# 563
  • Мнения: 5 728
Здравейте Hug
                   

Нов ден, нова седмица - дано и вече се спрат с писанията за и около Туба.Не се умориха тия жълтурковци,те не са с ангелски крила,та да си навират носа непрекъснато в чуждите взаимоотношения.Никой няма застраховка,че на него няма да му се случи и тогава какво ще бъде чувството,че някой проявява нездрав интерес към твоите проблеми ,предполагам много приятно.
Крайно неприятно е чувството да ти сложат думи в устата ,които не си ги казал
и какво трябва да правиш,да се оправдаваш ,че не са твои думи,просто журналята се оляха,това им е най важния проблем Туба.
Но  фенската маса от една муха ,могат да направят стадо от слонове.
Всеки гледа със собствените си очи,всеки вижда едно и също нещо по различен начин.Никой не знае кой, къде го стяга обувката,колко го стяга,дали е само  от обувката или и чорапа е намесен.Туба и Онур най добре знаят колко са ги стегнали обувките.Всеки от тях си  е избрал посоката и накъде да гледа.Животът си е техен,за нас остава удоволствието да ги виждаме на екран,било с филм,сериал или театрална постановка.

                   

Цитат
Из интервью Тубы (декабрь 2016)

По-моему, нам нужно любить самих себя в первую очередь. Потому что мы настолько не любим самих себя. Когда человек не любит самого себя,то он становится врагом для других, на мой взгляд. Надеюсь, мы научимся любить самих себя

Надин Hugпомагам ти да запомниш името на "хайвана"  Laughing Laughing Laughing
Умут Евирген. Laughing Laughing Laughing

                                             

                   



# 564
  • Мнения: 41 695
Привет! Hug



Лошо е да останеш без интернет до сега! Laughing Стават и аварии! Peace

Линка Hug Надин Hug

Цитат
И още, май ми е време да науча второто име на тойзи Умут Embarassed Embarassed Готин си е хайвана и предполагам, че ще се настани и той трайно в темата ни Mr. Green
Надин- Умут Евирген! Laughing





За Ферзан бей....
Ferzan Özpetek'in süpervizörlük yapacağı yerli Perfect Stranger filminde kimler oynayacak?
http://www.medyatava.com/haber/ferzan-ozpetekin-supervizorluk-ya … -oynayacak_149525


Цитат
Бирсен пишет, что Ферзан собирается снимать новый фильм в Турции, с турецкими , совместно с той же компанией bkm film и актрисой - продюссером Серрой Йылмаз, с которой они сдружились)) В каст фильма под названием "Идеальный незнакомец", определены Зерин Текиндор и Эзги Молла. А также рассматриваются другие кандидатуры в числе которых Серкан Алтуонарак, Бурчин Терзиоглу, Бюгра Гюльсой, Бельчим Бильгим, Шюкру Йылдыз и Лидия Тургутлу.
https://vk.com/club143398602
Приятен следобед! Hug

ПП Вичи Hug,наминала си докато пиша поста си! Wink

# 565
  • Мнения: 4 535


Цял ден човек да обикаля из турски град, повече от 5-6 мъже над метър и половина няма да срещне Sad Да се чуди после, откъде ги намират готините за сериалната им индустрия с тази бройка на производство Mr. Green
Ето ви още един красавец в новият сериал Сълзите на Джанет Grinning



Има вече първи преведен на руски епизод. С няколко погледа, за мен си го определям, че... става Wink
Не, че ще хукнете да го гледате...ама аз нали съм поела информация за нови филми и сериали, та... Joy Joy

Един нов клип от днес със сватбите на известни актьори. Погледнах го тук-там и си спомних една перифраза на Толстой/ може и да е моя Thinking Joy / : "Всички сватби си приличат, всеки развод е сам за себе си" Wink


# 566
  • Мнения: 9 994


Надин, чета те и се чудя, дали можеш да погледнеш дори и малко от всички сериали, които турците фабрикуват.
Любимият ми журналюга е публикувал статия, в която изрежда всички сериали! Погледни какво чудо е само! Laughing
http://www.milliyet.com.tr/32-dizi-ekranda-41-dizi-de-yolda/cadd … 24766/default.htm
Цитат
Али Эюбоглу занялся сегодня арифметикой: подсчитал, что в данный момент на экранах транслируется 32 сериала, а ещё 41 находятся в пути.
Например, у канала Д на данный момент 6 сериалов: "Безымянные", "Пленница", "Мерьем", "Дай руку, любовь", "Опасные улицы", "Пусть дети не услышат". Седьмым скоро станет "Моя родина - ты".
Находятся в производстве:
- "Один литр слез", режиссер Юсуф Пирхасан, в главной роли - Фарах Зейнеп Абдуллах
- "Фатих", режиссер Алтан Денмез, в ролях Кенан Имирзалыоглу, Четин Текиндор, Эртан Сабан, Гюркан Уйгун и Метин Акпынар.
- "Дочери убийцы", режиссер Месуде Эраслан, в главной роли Фикрет Кушкан
- "Черно-белая любовь", режиссер Ясин Услу, в ролях Бирдже Акалай и Ибрахим Челикколь
- "Бедняки", сценарист Ураш Гюнещ
- "Вина человечества", в ролях Гизем Караджа и Муса Узунлар
- "Желтые ангелы", режиссер Дениз Челеби, Левент Гюркан, в ролях Карла Шикель и Алышан.
https://vk.com/eatb_haber


Невъобразимо количество, приблизително еднакви истории...
Само актьорска игра не стига, за да се хареса и задържи сериал...
Поради броя им, някак не ми се гледат, ама хич...
Туба може да почива този сезон - разрешавам ѝ, защото взех да изпитвам някакво недобро чувство към турските сериали и нямам нужда да ги гледам.
Дали да не се прехвърля на форума за литература?Frowning1

# 567
  • Мнения: 4 535
Линка, ама аз сериалите както лесно ги започвам, още по- лесно ги зарязвам  Joy Joy Поредният, който е на път да отсвиря е .."Сърцебиене" Wink Те турците си обичат болниците, ама като им дадоха в ръцете цял медицински сериал- иди, та гледай Rolling Eyes Мъка...! В началото ми харесваше. "Натуралните" сцени с шев и кройка покрай операциите не ми влияят, но да гледам повече от десет епизода еднакво намръщеното изражение на ГГ-я към болни, колеги и любим, ми идва в повече. Замествам го засега с "Мерием", не знам докога Joy Joy

Клипчето е ново. Музиката е арабеска, но пък Туба компенсира Grinning



Ако Линка се запъти към форума за литература, мен ме търсете във форума за спорт Mr. Green

# 568
  • Мнения: 6 546
Здравейте! wavey

Май не са се завърнали всички от тридневния уикенд Rolling Eyes



Пак са ни "полазили", ама така и не разбрах идеята им, нито смисъл от написано и цитати на нездраво любопитство. Crazy От началото до края изгубих връзката. newsm78



Което ми напомни един скоро прочетен виц - Ако бабичките пред входа престанат да ви одумват - лошоооо...
Значи вече са ви приели за една от тях.

  Радвам се, че Линка ме е уловила. Hug Аз след ЧИ съм на тема "екранизирани романи" - очаква ме 5-тата от 8-те екранизации на "Джейн Еър". Joy Линка, "Забраненият плод" е бил върнат на автора, защото се самоубивал мъжът. ooooh! И сериалът е по книгата - трябва да умре блудницата. Не че щях да изгледам сериала. Stop
  Много съжалявам Надин, за това, че така е изкарала почивните дни - https://twitter.com/omeroktaybal/status/912286854032084994 и да не ми завижда Laughing - идва азиатският тур. Party  Лежа, лежа, ама и похудела. Peace



  Аз пък за сериалите съм пълен пас. Sunglasses И сега какво - да се разчекна между "спорт" и "книги"? Thinking Е, след като заработя 15-те процента. Mr. Green
Влезнах в туитър. Особени новини няма, освен че познатият ни Наим Сюлейманоглу е в болница с черодробна криза, чак за трансплантация и турците се молят вече за оздравяването му. И... ми изчезнаха тези, които следвам. Утре ако ги няма обичайните заподозрени от темата, ще ги търся или моля да ми се обадят.
Хубаво начало на новия ви сезон, на тези, които се похвалиха,че са на онлайн тази вечер. Hug

# 569
  • Мнения: 4 225
Здравейте, момичета

За съжаление тези дни освен майстори и ремонт се бях "обзавела" и с вирус Sick, който се трансформира от вариант А във вариант Б  Mr. Green А днес "на тръстиката" ситуацията беше доста натоварена Прочетох споделеното от вас назад по страничките, за което  Благодаря на всички ви  bouquet  Но понеже съм доста изцедена и не мога да си събера мисАлта утре ще напиша нещо повече.

Скрит текст:
Здравейте! wavey

Май не са се завърнали всички от тридневния уикенд Rolling Eyes



Пак са ни "полазили", ама така и не разбрах идеята им, нито смисъл от написано и цитати на нездраво любопитство. Crazy От началото до края изгубих връзката. newsm78



Което ми напомни един скоро прочетен виц - Ако бабичките пред входа престанат да ви одумват - лошоооо...
Значи вече са ви приели за една от тях.

  Радвам се, че Линка ме е уловила. Hug Аз след ЧИ съм на тема "екранизирани романи" - очаква ме 5-тата от 8-те екранизации на "Джейн Еър". Joy Линка, "Забраненият плод" е бил върнат на автора, защото се самоубивал мъжът. ooooh! И сериалът е по книгата - трябва да умре блудницата. Не че щях да изгледам сериала. Stop
  Много съжалявам Надин, за това, че така е изкарала почивните дни - https://twitter.com/omeroktaybal/status/912286854032084994 и да не ми завижда Laughing - идва азиатският тур. Party
Лежа, лежа, ама и похудела. Peace



 
Скрит текст:
Аз пък за сериалите съм пълен пас. Sunglasses И сега какво - да се разчекна между "спорт" и "книги"? Thinking Е, след като заработя 15-те процента. Mr. Green
Влезнах в туитър. Особени новини няма, освен че познатият ни Наим Сюлейманоглу е в болница с черодробна криза, чак за трансплантация и турците се молят вече за оздравяването му. И... ми изчезнаха тези, които следвам. Утре ако ги няма обичайните заподозрени от темата, ще ги търся или моля да ми се обадят.
Хубаво начало на новия ви сезон, на тези, които се похвалиха,че са на онлайн тази вечер. Hug
Саби Hug вярно си похудела бая. От тази снимка не ми е позната единствено най-високата жена . Предполагам, че и тя е актриса Peace Може би Злати Hug или Надин Hug ще ме "светнат"по въпроса


Сега ви споделям тази снимка на Туба, която пише, че е нова Peace Поне аз не съм я виждала  Rolling Eyes
От къде ли е? newsm78




Слушай чрез ушите на толерантността.
Гледай през очите на състраданието.
Говори с езика на любовта.

Руми



Лека нощ!

ПП. прочетох при подругите, че снимката е от 2011 г "Седмица на модата" в Истанбул .

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 00:23 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт