Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~110~

  • 89 964
  • 731
  •   1
Отговори
# 120
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142


Как да не ги обича човек!

# 121
  • София
  • Мнения: 13 624


Как да не ги обича човек!
Нали Светле  Peace
Като ги съпоставя с една друга двойка, тези сладури не се опитват да крият любовта си, естествени са  Heart Eyes
Не съм видяла до този момент Кадир, когато е до Несли, да забие нос в GSM-а си, а тя да скучае около него  smile3521 напротив личи си, че двамата са щастливи когато са заедно и не се притесняват от това  Naughty
А  огънят в дългите връзки гори, само когато се грижим за него, когато се обичаме активно, всеки ден
Е как да не го обичаш това красиво и лъчезарно момиче  smile3534

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 11:36 от БлагаВест

# 122
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз нямам навик да сравнявам двойките, хората са различни, различно изживяват и показват любовта си.
Обаче нашите толкова ме радват, че не мога да се сдържа да се възхитя. Да не говорим, че ги харесвах поотделно, преди да са двойка и затова съм още-радостна, че се събраха.

# 123
  • Мнения: 9 530
Здравейте къзлар !
Ирко , Линде Yum Flowers Hibiscus

Снощи случайно попаднах в Тубето на сватбата на Дениз Доулу . Много весела , хареса ми и там дето отиват в дома на булката , и самата сватба с много весели и танцуващи младоженци и гости !
Бяха и ането и абито( с жена си) на Несли .Явно голямата фамилия Доулу е приела в лоното си  семейство Атагюл Yum , което много ми харесва .Така трябва !


# 124
  • София
  • Мнения: 13 624
Тази снимка е нова за мен



А наш Кадир го е закъсал със зъбите  hahaha hahaha hahaha

# 125
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Изглежда като бъдеща Неслихан - каквато ще стане след десетина години.

# 126
  • София
  • Мнения: 13 624
Многолика, многопластова е Неслихан  Peace
Може да изглежда като младо девойче, след това да се преобрази на бизнес дама, после да ни изненада със спортна фигура, може да изглежда и като обикновено момиче, а може да изглежда и като бунтарка която не се притеснява да прави това, което и харесва, независимо от предрасъдаците  Heart Eyes това не го може всяка  Peace







# 127
  • Мнения: 22 038
Привет, мацки  Hug Hug Hug

Все едно две момиченца  Heart Eyes Sunglasses Несли е била в Япъма  Thinking


Маджит  Heart Eyes


И статията, която е трън в очите на колежките и не знам що решиха, че има нещо общо с Чифтето и някой ги сравнява...  Joy



#diziturkHaber #NeslihanAtagul #KadirDogulu

❣Самая влюблённая звёздная пара Турции

Они - два молодых актёра, которые являются любимчиками многих. Сначала они полюбили друга друга, так как того требовала роль. Потом эти чувства перенеслись в реальную жизнь. А сейчас - они живут в счастливом браке и по уши влюблены друг в друга.

Публикации Неслихан Атагюль и Кадира Догулу, любовь которых началась в сериале "Два лица Стамбула" и переросла в брак, заставляют говорить о них, как о самой влюблённой паре Турции. Догулу и Атагюль, которые поженились в прошлом году, не утратили того раннего трепета по отношению друг к другу. Пара не стесняется делиться счастливыми моментами со своими поклонниками. Супруги пишут друг другу полные любви слова, а подписчики комментируют: "да убережёт вас Аллах от сглаза".

Источник:gecce

# 128
  • София
  • Мнения: 13 624
Еви  Heart Eyes Hug
Това мъниче не спира да копира Несли - много е сладка  smile3508 newsm62

# 129
  • Мнения: 9 530
Нерде сте ,дружки? Знам,че няма новини от патроните , ама хайде ,отбийте се ! Аз сега съм на едно прекрасно място край чудесен минерален басейн ,но не забравям нашата темичка...

# 130
  • Мнения: 22 038
Оп, Филипинче  Hug Heart Eyes Тук сме, ама като няма нищо ново... Дано разберем скоро, що аджеба е ходила Нес в Япъма  Thinking Laughing

Мераба, дружки  Hug Hug Hug

Освен да пусна някоя снимка...
Тази не съм я виждала, прилича ми да е от фотосесията за Пума  Heart Eyes




# 131
  • Мнения: 9 530
Еви, Heart не е снимката от рекламата , от преди няколко дни дето Несли се правеше на космонавтка Stuck Out Tongue Winking Eye
А що се отнася до новините -сигурно след няколко дни ще има много , дано са добри ! Simple Smile

# 132
  • Мнения: 22 038
Филе  Hug Heart Eyes Верно, че имаше такава снимка, ама аз я помислих за фотошоп  Joy Joy Joy
Айде, чакаме новините тогава  Crazy

 Heart Eyes



Фези е имал интервю изглежда, казал е нещо за Неслихан, Дидем Сойдан, Бенсу Сорал... ама не се вижда ясно какво е  Thinking


Каан и той като Неслихан и Кадир... Няма да почива като хората из Куба-Муба, ами се мота с това кемперче  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 27 авг 2017, 12:36 от Еванджелин

# 133
  • Мнения: 1 870
Филе  Hug Heart Eyes Верно, че имаше такава снимка, ама аз я помислих за фотошоп  Joy Joy Joy
Айде, чакаме новините тогава  Crazy

 Heart Eyes



Фези е имал интервю изглежда, казал е нещо за Неслихан, Дидем Сойдан, Бенсу Сорал... ама не се вижда ясно какво е  Thinking


Каан и той като Неслихан и Кадир... Няма да почива като хората из Куба-Муба, ами се мота с това кемперче  Joy Joy Joy



Neslihan Atagül:
Cildine kapatıcı bir ürün sürdürmeyi asla sevmez. Gözaltı kapatıcısını bile en ince haliyle kullanıyoruz. Doğal bir görüntü ister. Favori görüntüsü güneşten kızarmış bir cilt.

това е за Неслито, ако може да преведе някой:purple_heart:

# 134
  • Мнения: 22 038
Здравейте, момичета  Hug Hug Hug Хубава нова седмица  Peace

Терзи  Hug Heart Eyes рускините са превели  Party

Неслихан Атагюл не използва коректор

Неслихан Атагюл: Изобщо не обича да нанасят на кожата й коректор. Използваме за нея най-лекия коректор. Тя обича да изглежда естествено. Повече от всичко обича, когато кожата й изглежда като с лек слънчев загар.

Общи условия

Активация на акаунт