Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~110~

  • 89 953
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 730
Аз им се радвам, а и ми харесват гласовете.

# 661
  • София
  • Мнения: 13 624
Аз им се радвам, а и ми харесват гласовете.
И аз ги харесвам  newsm10

# 662
  • Мнения: 9 530
Миме , добре дошла !
И на мен са ми малко странни бг гласове на Карата , но поне Нихан е с любимия ми глас .Същата актриса дублираше Берен Саат като Бихтер в ЗП и като Фатмагюл.Така ,че аз мисля да се оставя на магията Черна любов по Диема Фемили винаги , когато мога

# 663
  • Мнения: 1 367
Мараба  Hug Hug Hug Аз също ги гледах колкото и да е добър дублажа техните си гласове,емоции и чувства няма как да се предадат  Peace Но в името на това да ги гледам отново ще преглътна дублажа  ooooh!
А знаете ли наградите кога ще започнат стискам палци,защото наистина заслужаваме наградата  Praynig

# 664
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 730
Не знам.

# 665
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро  Hug Hug Hug
Честита да им е заслужената награда bouquet bouquet bouquet
Радвам се,че имах удоволствието да бъда част от тая тема по време на сериала и още веднъж искам да благодаря на преводачите bouquet bouquet bouquet-бъдете здрави и щастливи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 9 530
Здравейте приятелки и добро утро !
Миме  Heart Eyes Hug
Да ни е честита наградата - напълно заслужена заради усилията на целия екип и най-вече играта на актьорите  Laughing




И аз се радвам ,че станах част от темата , в която проследихме този чудесен сериал , а и много други неща .Надявам се тук да следим и новия сериал на Кадир  и на Несли ( дай Бог след НГ ) А защо не и на Бурак , който много от нас ( вкл. и аз ) открихме като много талантлив и работлив актьор именно в Карата , а не като притурка на някого  Naughty

# 667
  • Мнения: 1 367
Добро утро  Hug Hug Hug Страхотна новина браво на целия екип  Crazy Напълно си заслужиха наградата сценарии,игра,музика дори начина на заснемане беше различен от останалите сериали неслучайно Бубе е хванал оператора Толга и само филми му снима  Laughing
Несли и Каан вече отбележиха победата в инстаграм  Party
Без да искам да се заяждам с някой просто ще кажа тази награда е поредното доказателство, че са единици тези които не видяха,не почустваха,не разбраха химията,физиката и историята на този сериал заради тесногръдието и параноята си чок язък  Rolling Eyes


# 668
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Еййй, супер, супер се радвам за наградата!  Heart Eyes Heart Eyes
Напълно заслужена!  Heart Heart Heart Heart Heart

# 669
  • Мнения: 22 038
Здравейте, момичета  Hug Hug Hug

Оффф, честита награда на Кара Севда  Hug Браво, напълно заслужено си я спечелиха  Sunglasses Heart Eyes Гордея се с тях  Crazy

https://twitter.com/neskadDfan_ro/status/932859545755574272

Хилал, Бурджу и Керем Чатай са в еуфория  Laughing

Бурджу Топташ, сценаристката, която ни пилеше нервите  Laughing Heart Eyes




Наздраве  Sunglasses

# 670
  • Мнения: 33 399
С всяка година критериите все повече падат  Mr. Green
Пеперуда не взеха в собствената си държава, ма Еми  Joy  Mr. Green
Да живеят клишетата  Whistling Явно още продават  Mr. Green Тук поне са в изобилие  hahaha
Все пак да са живи и здрави актьорите - най-вече Бу, че издържа целия цирк  Mr. Green

# 671
  • Мнения: 1 367
С всяка година критериите все повече падат  Mr. Green
Пеперуда не взеха в собствената си държава, ма Еми  Joy  Mr. Green
Да живеят клишетата  Whistling Явно още продават  Mr. Green Тук поне са в изобилие  hahaha
Все пак да са живи и здрави актьорите - най-вече Бу, че издържа целия цирк  Mr. Green

Тери  Hug Heart Eyes обърка темата май  Thinking в една руска група говорят глупост след глупост  Laughing тая за една невероятна актриса дет всеки сериал и е с 2 рейтинг  Peace ма за моделка още я бива засега  Mr. Green
Няма как да ни развалиш настроението и да обезцениш наградата  Peace Да сама го казваш в Турция не спечелихме поради шуробаджанащини и всякакви такива балкански черти, но едва ли в Америка някой е платил и то точно па Турция като знаем международните им отношения с Америка  Stop Бу изнесе целия цирк също колкото всеки един от тях включително и Арвен  Heart Eyes Хубав Ден и благодаря,че намина да ни честитиш по твоя си начин  Hug

# 672
  • Мнения: 9 530
С всяка година критериите все повече падат  Mr. Green
Пеперуда не взеха в собствената си държава, ма Еми  Joy  Mr. Green
Да живеят клишетата  Whistling Явно още продават  Mr. Green Тук поне са в изобилие  hahaha
Все пак да са живи и здрави актьорите - най-вече Бу, че издържа целия цирк  Mr. Green


Човек като няма какво да каже по-добре нищо да не казва  Naughty
Не отричам ,че в Карата имаше от време на време пълнежи и боза , но сериалът в никакъв случай не е клише , а и коя си ти или кои сме ние въобще ,за да определяме критериите на наградите ЕМИ , нали ?
Да е жив и здрав Бу , а и всички други актьори ОСОБЕНО Нелихан и Каан за успеха на сериала !

# 673
  • София
  • Мнения: 13 624
Привет къзларки  Hug
Честита награда  newsm74 cheers
Тази награда е голямо признание за всички които участваха в този проект. Това, че са го оценили в чужбина е голямо постижение. Друго си е да те удостоят с престижната награда "ЕММИ", а не с местната Келебрек  newsm47 newsm48  smile3533
Знаем вкуса на комшиите и затова не ме учудва тяхното мнение. По-важно е да те приемат и оценят в Европа и света  smile3501 smile3501 smile3501
А най-вече се радвам за нашето красиво и талантливо момиче Неслихан, защото с тази награда тя става известна не само в Турция  love001
Хилял как само се е изпъчила  newsm62  радвам се за нея  bouquet



# 674
  • Мнения: 33 399
Съмнявам се тия дето са го оценили да са изгледали всички серии  Mr. Green Или другите номинирани са още по-зле, тогава ще приема наградата  Laughing Точно в Америка така оценяват, че не е истина.  Mr. Green Особено филмите дето печелят Оскар са от безумие нагоре  Joy Скоро очаквам и с Оскар да ви наградят между другото   hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт