Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~110~

  • 89 945
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201
 wavey
Включвам се епизодично за да честитя напълно заслужената награда(за мен).
Не съм писала от времето на излъчване на сериала, но в такъв момент ми се прииска да се разпиша в темата.
Честита награда на сериала и целия каст.
Аз самата не го догледах докрая защото ми дойде в повече карата, но допоследно бях на фрагове, озети и снимки, а КеНитата бяха прекрасна двойка(за мен).
Преди малко прочетох при рускините, че колеги от други компании са честитили наградата на Ай Япъм.

# 706
  • Мнения: 1 367
Привет  Hug Hug Hug Еви,Линде,Ирка,Наде  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
Ма естествено,че наградата е заслужена нека си лаят кучетата  Mr. Green
Два успешни сезона,награда и от Сеул,номинирани и миналата година и сега независимо спечелили или не,продаден в над 60 страни,трети за най-продаван турски сериал досега мисля че е безмислено да се коментира даже  Whistling Двойката Нихан и Кемал нямаше да се коментира така ако наистина не се усещаше екранната химия  ooooh! То скандали,кризи,ревности,Кадир казал това,Фе отишла на сета,рокли и тем подобни това всичко дойде от точно тази химия и физика  Peace
Довечера галата на Братчетата 2 желая успех на Бурцис  Sunglasses
И двете дами от филма въпреки фенските симпатии към първата Пънар Дениз (на мен не ми харесва), а това ще екранната полвинка на Боз тя ми е много симпатична  Peace

Пънар  Rolling Eyes Гърдите нещо не са и в ред  Laughing

# 707
  • Мнения: 9 530
Добра вечер , момичета  Heart Eyes Hug
Наде , радвам се ,че се отби - хубавата новина ни събира  Grinning

ГЛЕДАТЕ ЛИ ДИЕМА ФЕМИЛИ, А ?
Този сериал направо ме омагьосва , правя му реклама на ляво и надясно .
И макар ,че все още ми звучи малко странно на бг,  в момента искам да разбия самодоволната физиономия на Галип  hahaha hahaha hahaha
Е, и Зезето искам да шамаросам  Joy

Деси , на мен пък ми харесват и двете моми от братчетата 2 , особено Пънар . Със сигурност знам на кои не им харесват...Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 9 530
Добра вечер , момичета  Heart Eyes Hug
Наде , радвам се ,че се отби - хубавата новина ни събира  Grinning

ГЛЕДАТЕ ЛИ ДИЕМА ФЕМИЛИ, А ?
Този сериал направо ме омагьосва , правя му реклама на ляво и надясно .
И макар ,че все още ми звучи малко странно на бг,  в момента искам да разбия самодоволната физиономия на Галип  hahaha hahaha Joy
Е, и Зезето искам да шамаросам  Joy

Деси , на мен пък ми харесват и двете моми от братчетата 2 , особено Пънар . Със сигурност знам на кои не им харесват...Joy Joy Joy


Аз явно сама си гледам и пиша , но да кажа ,че преди малко мина един от най -хубавите моменти от Кара 1 - когато Нихан го видя на кея със Салих и си изпусна чантата .страхотно измислен момент и страхотно изигран от Неслихан .Бурак е все още ''вдървен''Joy

# 709
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Да, и на мен ми е един от любимите моменти..... Heart Eyes  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 30 820
В последно време се вижда какви тъпи филми печелят в Щатите,тъй че Карато не е по назад

Един луд през целия филм си прави с всички какво си иска и накрая победи

Направо е за Оскар

И добре че Бубето участвал та взели наградата Grin

# 711
  • Мнения: 22 038
Добра вечер , момичета  Heart Eyes Hug
Наде , радвам се ,че се отби - хубавата новина ни събира  Grinning

ГЛЕДАТЕ ЛИ ДИЕМА ФЕМИЛИ, А ?
Този сериал направо ме омагьосва , правя му реклама на ляво и надясно .
И макар ,че все още ми звучи малко странно на бг,  в момента искам да разбия самодоволната физиономия на Галип  hahaha hahaha Joy
Е, и Зезето искам да шамаросам  Joy

Деси , на мен пък ми харесват и двете моми от братчетата 2 , особено Пънар . Със сигурност знам на кои не им харесват...Joy Joy Joy


Аз явно сама си гледам и пиша , но да кажа ,че преди малко мина един от най -хубавите моменти от Кара 1 - когато Нихан го видя на кея със Салих и си изпусна чантата .страхотно измислен момент и страхотно изигран от Неслихан .Бурак е все още ''вдървен''Joy

И на мен ми е любим, изобщо 2 епизод /оригинален/ целия  Heart Eyes

На премиерата на Кардешимите, коя е дамата, която придружава Бурак?  Thinking ooooh! Все по-зле става положението... Mr. Green

# 712
  • Мнения: 33 399
В последно време се вижда какви тъпи филми печелят в Щатите,тъй че Карато не е по назад

Един луд през целия филм си прави с всички какво си иска и накрая победи

Направо е за Оскар

И добре че Бубето участвал та взели наградата Grin
tooth


На премиерата на Кардешимите, коя е дамата, която придружава Бурак?  Thinking ooooh! Все по-зле става положението... Mr. Green


Съпругата му  Peace

# 713
  • Мнения: 22 038
В последно време се вижда какви тъпи филми печелят в Щатите,тъй че Карато не е по назад

Един луд през целия филм си прави с всички какво си иска и накрая победи

Направо е за Оскар

И добре че Бубето участвал та взели наградата Grin
tooth


На премиерата на Кардешимите, коя е дамата, която придружава Бурак?  Thinking ooooh! Все по-зле става положението... Mr. Green


Съпругата му  Peace



това тя ли е бе  Shocked

# 714
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Joy  Joy
А едно време Фахрие ме кефеше..... ooooh!

# 715
  • София
  • Мнения: 13 623
Колкото и да се пънат някои хора, колкото и злоба и жлъч да пръскат, няма как да ни развалят настроението от голямото събитие, първо място и наградата на ЕММИ  smile3533
И основен дял в тази награда има не кой да е, а НЕСЛИХАН  newsm48
Браво на това красиво момиче, след наградата в Москва за ролята й във филма Чистилище, това е още едно огромно признание за нея и за целия екип.


# 716
  • Мнения: 9 530
Добро утро мили момичета  Heart Eyes Hug

Знаете ли очаквах премиерата на Братята 2 да видя как ще се държи Бубето след писанията за близостта му с Пънар на пресконференцията ( според мен напълно колегиално отношение )
Ето резултата  hahaha , Бубето с рамото напред  Joy
Много ми е смешно , как може един млад мъж от 21 век , при това актьор да е толкова смотан и първичен балканец .Да се съобразява с някакви писаници сякаш на пресконференцията са го хванали в изневяра .Даже не вярвам ,че Фефа го е изревнувала и ,че той се е вързал .Ужаст , направо трагик-комично  Mr. Green
Имам чувството , че Бубето в бъдеще ще се забърка в някой гранд скандал - точно , защото толкова много се пази и то от глупости . Харесвам Бубето много като актьор ( направи страхотен Кемал , помня Бали бей и Четин ) , но с това поведение ми прилича на шалварест чичка от Източна Турция .Няма въобще база за сравнение с Кадир !

# 717
# 718
  • Мнения: 22 038
Привет, момичета  Hug Hug Hug

Филе, аз не съм чела напоследък новините за Бурак, че нямам време, не съм разбрала, че е имало такива подмятания, но гледайки снимките от снощи... Ма много зле положението бе  ooooh!
То и с жена си се държи така, тя се мъчи да го хване за ръката, да го прегърне, да го погледне, той гледа да не обърка позата за снимка  Laughing

# 719
  • Мнения: 9 530
Привет, момичета  Hug Hug Hug

Филе, аз не съм чела напоследък новините за Бурак, че нямам време, не съм разбрала, че е имало такива подмятания, но гледайки снимките от снощи... Ма много зле положението бе  ooooh!
То и с жена си се държи така, тя се мъчи да го хване за ръката, да го прегърне, да го погледне, той гледа да не обърка позата за снимка  Laughing



 Еви Heart Eyes Hug , ние нали все с Фефа се заяждаме , защото Бубе беше нашият Кемал , ама той е много зле в живота за партньор - Нарцис и тесногръд балканец .Няма да се изненадам , ако затвори Фефа да ражда вкъщи деца  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт