Мама Натура - изпитани хомеопатични решения за здравето на най-малките

  • 125 703
  • 616
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 979
Всеки ден игра навън, много плодове и зеленчуци.

# 196
  • Мнения: 221
Задължително сезонни плодове и зеленчуци, и нормална храна!

# 197
  • Мнения: 142
Давам задължително много сезонни плодове, а през зимата домашен сироп от бъз и мед!

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Дентокинд ще помогне много при никненето на зъбки.Моят син беше добре докато му никнеха зъбите,защото и аз му давах хомеопатични лекарства,не вдигна температура,спеше си.Е,изгриза ми пръстите,но нямаше драма.

И аз имам въпрос.Понеже имам много тежък колит и много ми е помагал Гастрокинд(пия си го на своя глава като придружаващо основното лечение средство),се чудя дали някои от солите не помагат при улцерозен колит?
И понеже съм с премахнати матка,яйчници,сега и щитовидна жлеза много се страхувам от остеопороза.Има ли соли,които помагат? Помня,че имаше.Поради нисък витамин Д и калций ми се изпочупиха зъбите,умирам от страх да не започнат и костите.

Здравейте, случаят ви показва нарушена енергия в няколко меридиани в тялото и определено проблемите със стомаха са свързани, както с гинекологичните, така и с ендокринните проблеми. Необходима ви е сериозна помощ и подкрепа за изчистване на емоционалните проблеми довели до тези тежки диагнози. От къде сте?

Здравейте отново,от град Бургас съм.

Здравейте, на 28 септември правим семинар по темата в Бургас, посетете го и е добре да обсъдим заедно към кого лекар да ви насочим.
Благодаря,ще погледна програма за семинара, предполагам,че на сайта ви има информация?

# 199
  • Мнения: 879
Игри на слънце и чист въздух. Детето ми пие само вода и айрян. Хапва и плодове. В сезона на вирусите му пръскам често морска вода в носа.

# 200
  • София
  • Мнения: 574
Давам Имунокинд,билков чай,фрешове.

# 201
  • Мнения: 384
Детето ми е вече втора седмица на ясла и от сега нататък ми предстои да се сблъсквам с болести и вируси.За предотвратяването или по-лесно справяне с болестта давам редовно плодове,зеленчуци,чайчета.Наблягам на редовно хранене,сутрешна разходка,обеден сън,вечерна баня.Забавлявам децата,опитавам се да са усмихнати и щастливи и обичани.

# 202
  • Мнения: 1 027
Този месец тръгваме на градина. Започнах да давам домашен сироп от бъз. Предпочитам хомеопатични и природни средства за укрепване на имунитета

# 203
  • Мнения: 651
Много плодове, мед, лимон, билков чай всяка сутрин. Преди време давах и клеева тинктура или някакви витамини.

# 204
  • София
  • Мнения: 135
Давам много плодове и зеленчуци. На баткото давам и профилактично сироп от бъз.

# 205
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Все още е много малка и смятам да започна имунокинд за зимния сезон. Предпочитам пресни плодове,но засега ще изчакам, понеже имаше тежък рефлукс.

# 206
  • Мнения: 82
Давам Имунокинд, вит. С и цинк, а от днес ще включа и пробиотик, защото скоро тръгва на градина.

Бих искала да попитам за даването на соли 3,6 и 7. На обяд ще е на градина и няма да мога да му давам сол 7. Как да ги комбинирам тогава? И по 1 табл ли да давам от всяка? Благодаря

Последна редакция: пт, 15 сеп 2017, 17:50 от Lara Flint

# 207
  • Мнения: 290
Записвм се в темата
В момента давам дентокинд за зъбите на 9месеца + и съм много доволна Simple Smile
Благодаря

# 208
  • Мнения: 1 565
Изтеглени са късметлиите, които ще получат награди от Mama Natura!


5 раници, съдържащи по 1 комплект федербал и практичен несесер за път от DHU ще получат:

mariqivanova799
NikoStorm
Спливитет
ginka22
AniMM


5 чанти, съдържащи по 1 комплект плажни хилки и практичен несесер за път от DHU ще получат:

kanesta
elleni
eliboy
Aurellia
geri17


Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 24.09.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт).


Очаквайте скоро и продължение на поредицата от полезни статии на тема "Как да се грижим за бебето през първите 12 месеца  - консултирано с педиатър". Консултант от Mama Natura с радост ще продължи да отговаря на вашите въпроси!

# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Здравейте, на дете на 2 месеца какво мога да давам при висока температура?

Общи условия

Активация на акаунт