Мама Натура - изпитани хомеопатични решения за здравето на най-малките

  • 125 740
  • 616
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 098
Здравейте! Темата вече не ми е полезна, как може да се отпиша от известяване за нови коментари в нея?

# 541
  • Мнения: 1 712
Отново да помоля - не желая повече да получавам
известия за тази тема!

# 542
  • Мнения: 475
Голямо ми детенце беше много кисело и нервно по време на никненето на зъбките. Толкова криво и ревящо, че чак съседите от другия вход, с които ни дели обща стена на спалнята, подпитваха още колко зъба остават да пораснат.
Пробваме какви ли не варианти, но кремчетата с лидокаин се оказаха временно решение. Педиатърът ни препоръча Дентокинд и Дормикинд, които бързо повлияха на детето да спи спокойно.
Сега открих, че вече е наличен Дентокинд гел и на бебето с удоволствие му мажа венците. Ситуацията със съседите бе повече от комична - доскоро те не бяха разбрали, нито че имаме второ бебе, нито че то разполага с две зъбчета вече.

# 543
  • Мнения: 2 173
Първото зъбче се показа на 5м. От тогава до поне 9-10 месец сме давали Дентокинд и не е имало кой знае какви драми със зъбките.

# 544
  • Мнения: 1 569
Здравейте,

за да спрете известията отворете главното меню и кликнете на "Нови отговори". Изберете "Нови отговори в теми с мое участие“. Ще се появи списък с теми, които следите. Натиснете иконката с кошчето и надпис "Премахни от списъка. Спира следенето".


Поздрави,
Екипът на BG-Mamma

# 545
  • Русе
  • Мнения: 176
Дентокинд ми беше верен помощник при избиването на зъбчетата на детето ми. Приема се лесно и облекчава веднага. Препоръчала съм го на всичките ми приятелки!

# 546
  • Мнения: 3 199
Дентокинд се справи успешно с болезнените колики на дъщеря ми и с две ръце препоръчвам на всичките си приятелки, които имат бебета.

# 547
  • Мнения: 11 479
И с двете ми деца съм използвала Дентокинд, считам, че продуктът е с прекрасно съотношение цена-качество-резултатност. Препоръчвала съм го и на доста мои познати с деца, чиито зъбки ги мъчат в процеса на израстване. Мнението ми е, че Дентокинд действа меко и неинвазивно върху болката и дискомфорта.

# 548
  • Мнения: 26
Използвах дентокинд хапчета при никненего на зъбките, но не разбрах дали имат ефект. Като цяло всичко мина гладко.

# 549
  • Мнения: X
С първите зъбчета на дъщеря ми, които се показаха на 4м, беше същински ужас. След много проби и грешки с други марки, взех Дентокинд и всички вкъщи си отдъхнаха. От както започна да дъвче хубаво и ги давам директно в устата и макар, че нямат вкус, малката много ги харесва. При проблеми със зъбките на децата на приятелки винаги им препоръчвам да пробват с Дентокинд.

# 550
  • Мнения: 2 361
Здравейте, бебето ми е на три месеца и малко,откога мога да давам Дентокинд и в каква доза?Започна доста да се плюнчи и да си лапа ръцете..

# 551
  • Мнения: 144
Здравейте, бебето ми е на три месеца и малко,откога мога да давам Дентокинд и в каква доза?Започна доста да се плюнчи и да си лапа ръцете..

Здравейте. Можете да започнете даването на Дентокинд - по 1 табл. през час до 6 табл. на ден, а след като настъпи подобрение приемът се намалява на 3 пъти по 1 табл. дневно. Това е утвърдена схема на Немския хомеопатичен съюз, която обаче не може да замести консултацията с лекар в случай на необходимост.

# 552
  • Мнения: 2 361
А колко продължително може да се дава и необходима ли е почивка?

# 553
  • Мнения: 376
Здравейте,
Купих Дентокинд таблетки, които започнах да давам на 6-месечното си бебе. От месец е много неспокоен, като причината са зъбките. През деня сякаш има ефект, но през нощта съня му се накъса много.
Въпросът ми е мога ли да давам и Дормикинд, заедно с Дентокинд?

# 554
  • Мнения: 1 569
Поради невъзможност да установим контакт с един от печелившите в играта на "Коликинд", се наложи да бъде изтеглен нов потребител, който ще получи награда от Mama Natura. Това е:

Magairlin

Честито!

Очакваме Magairlin да се свърже с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com като напише потребителското си име, електронната поща, с която е регистрирана във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт).

Общи условия

Активация на акаунт