Препоръчайте лекар и акушерка за естествено раждане в МД

  • 743
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Здравейте, някой има ли положителен опит с лекар в МД София, който е фен на естественото раждане и няма да ми предлага ненужно секцио или ненужно да ме слага на системи, за удобство.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 69
И аз се интересувам от същото. Предстои ми да раждам в края на този месец. Ориентирала съм се към д-р Гунев. Той е за нормално раждане. Ако някой има впечатления от него нека да пише. Аз имах два прегледа при негов частния му йабинет и ми се стори спокоен и загрижен.

# 2
  • Мнения: 9
Аз родих в Майчин дом без избор на екип преди 2 години. На смяна се падна доктор Наташа Нинова. Страхотен специалист - родих нормално благодарение на нея, макар че имах затруднение с получаването на разкритие. Препоръчвам я с две ръце!

# 3
  • Мнения: 822
Много много благодаря и на двечките! Калина, а ти говорила ли си с него и колко време преди раждане трябва да се запази този екип?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 69
Имам записан час при него за 14.08 и предполагам че тогава ще обсъдим това за екипа. За първи път на преглед при него бях в началото на юни и след това чак в края на юли. Тогава си записа и телефона ми и ме викна за 14-ти. Така че не е в отпуск през август. Моят случай е по-особен, аз съм с първо секцио преди 4г и на първата ни среща беше твърдо за секцио. После някак успях да го склоня но ми обясни рисковете и каза че при случаи като моя на 10 само три успяват да родят нормално, останалите впоследствие минават на спешно секцио.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 69
И на мен ми се иска да родя естествено без излишни и прибързани лекарски намеси като системи, форцепс и т н но винаги има рискове особени затова ми се иска лекаря да е добър и да може пеавилно да прецени ситуацуята

# 6
  • Мнения: 822
оо успех! и благодаря, ще се опитам да се свържа и с двата препоръчани лекаря. Аз съм като теб, същите възгледи, с тази разлика, че ми е първо раждане!

Общи условия

Активация на акаунт