ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ

  • 56 911
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 23 362
Добро утро и хубав уикенд!  Hug

Наде, благодаря за клипчетата.  Hug

Много е сладка Берг. Обича да се забавлява и го прави от сърце.  Heart Eyes

Кубилай също беше на концерта.

Малко съботни новини, докато очакваме пряко включване от Карабурун. JoyJoy

...................................






Снимките на филма на Енгин Акюрек, чието име още не се знае, започват на 25 септември. Известна е обаче партньорката му. Това е актрисата Хилал Алтънбилек, позната на зрителите от сериала „Карагюл”.

 





..................................


Репортерите щракнали Серенай в Истиние парк.  Това, което им направило най-голямо впечатление, била полата й. Освен ефектна, оказва се, че е и доста скъпа.  Струвала 6 хиляди лири. В ИГ профила за коментари снощи зададоха въпроса „Шик или кич?”.  Повечето отговорили бяха на мнение, че не биха дали и 10 лири за тази пола.




.....................................


Ханде Сорал била забелязана с приятеля си в Етилер. Репортерите знаят, че скоро й предстои да се омъжи и явно са решили да проверят дали е готова за брачния живот, задавайки й ключовия въпрос „Ще миете ли краката на съпруга си?” Joy Joy Тя отговорила „Ще ги мия, ако той не може сам”. Бъдещият й съпруг репликирал „Аз не съм виждал такива неща от баща ми. Не това е начинът да докажеш да някого, че го обичаш. Когато го погледнеш в очите, ще го почувстваш”




.....................................



Комедийната актриса Гюпсе Озай, която беше отслабнала до неузнаваемост, трябваше пак да развали хубавата си фигура. Предстоят й снимките на филма „Делиха 2”  и Гюпсе напълняла, заради изискванията на ролята.  В профила си се пошегувала с позакръглените си форми с изречението „Сладичкият ми корем в стил  Делиха. Машаллах!”






Последна редакция: сб, 09 сеп 2017, 07:51 от varna_2

# 676
  • Мнения: 7 079

Добро и усмихнато съботно утро, приятели! Hug



Нека днес слънчевите лъчи не огряват само лицата, а и душите ви!
Позитивните мисли са най-добрият старт за пътуването към слънчевата
страна на живота.
Момичета   Hug Благодаря ви за всичко споделeно! Flowers Rose




Благодаря на Варна за информацията и съботните новини! Heart
Наде, Hug за клипчетата с нашата сладуша! Flowers Rose

Пожелавам усмихнат и позитивен ден на всички - наситен с положителни емоции,
хубави снимки, клипчета и още,...за нашите любимци!


Скрит текст:

# 677
  • Мнения: 23 362
Цитат
Предложение за негова партньорка е получила Синем Кобал, но все още не е направен окончателният избор.

Кенан дали ще разреши? Може пък да си имат бебе?Знаем, че един сериал може да продължи няколко сезона.


Бебето се отлага за неопределено време.   Laughing

Новината, че Синем ще партнира на Биркан Сокулу в сериала "Отвъд нощта" беше потвърдена от Ранини. Зависи, разбира се, колко ще продължи сериалът. Резюмето на сценария не ми се видя особено интересно. А е важно и в кой ден ще бъде. В някои дни конкуренцията е доста жестока.


.....................................


Ето малко новини и за сериала "Майка". Започнали  са снимките. В главните роли на Özge Özpirinçci и Caner Cindoruk.

Проектът е адаптация на едноименния японски сериал.

Главната героиня се казва Бахар. Самотна майка на две деца, носеща в сърцето си огромна любов. Правеща всичко възможно да закриля децата си и да ги кара да се усмихват, въпреки мизерията, в която живеят и борбата за оцеляване.

Бахар е изоставена от майка си на 8 години. След това изгубва баща си и баба си. В тези дни, когато си мисли, че е съвсем сама на света се запознава със Сарп и изживяват луда любов. Но след като щастливи сключват брак и имат две деца, Сарп неочаквано умира. Бахар остава завинаги свързана с миналото. Всеки ден си припомня изживените мигове с любимия мъж, сърцето й остава затворено за нова любов. Но появата на майка й, от която е била изоставена като малка и необходимостта да се премести в нов квартал, неочаквано отварят  нови врати пред Бахар.


Сериалът трябва да е на екран в средата на октомври.

Участват   Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün и Ali Semi Sefil .




# 678
  • Мнения: 28 089
95 години от освобождението на Измир от гръцка окупация



Честит празник на създателите на сериала "Ти си моята родина"!





https://video.twimg.com/ext_tw_video/906426415884763136/pu/vid/1 … Wh5qZVChb0B-r.mp4

https://www.instagram.com/p/BYz9Se6nvQ-/?taken-by=haberturk

Благодаря за новините!

# 679
  • Мнения: 23 362
Дано момичетата от фен клуба ни покажат откриването на детското арт студио, както обещаха.

За да набюдавате  прякото излъчване, ако има такова, първо трябва да  следите профила им в ИГ.

https://www.instagram.com/berguzarkoreluniversalfanclub/?hl=en

Когато влезете в ИГ, най-отгоре има редичка от кръгчета. Там може да се наблюдава пряко излъчване, ако някой от хората, които следите прави такова в съответния момент. Кликнете върху кръгчето с профила на фен клуба.

Това е снимката на профила




======================


Клипче с Берг от концерта на Таркан



https://www.instagram.com/p/BY0F028B_lq/?hl=en&taken-by=berg … relfansazerbaijan

https://www.instagram.com/p/BY0H3sKhCZQ/?hl=en&taken-by=berg … relfansazerbaijan

https://www.instagram.com/p/BY0ItIlhe9D/?hl=en&taken-by=berg … relfansazerbaijan

==================

Шоуто на Беяз се завръща на екран на 13 октомври. Първите му гости ще бъдат Кенан, Мерием и Халук Билгинер в навечерието на премиерата на филма,  който снимаха през лятото.


=====================

Репортерите са щракнали Кубилай в центъра Зорлу. Ходил да избира подарък.

Заявил е " През януари ще се върна на екран с нов сериал. Договорът с продуцентите е сключен, но не е редно на този етап да съобщавам подробности за ролята, която ще играя.




Последна редакция: сб, 09 сеп 2017, 12:10 от varna_2

# 680
  • Мнения: 23 362

ПРЯКОТО ИЗЛЪЧВАНЕ ЗАПОЧНА


Разплака се, милата   HeartHeart

# 681
  • Мнения: 5 692
Момичета!  Hug  bouquet

Голяма сладурка е Берги! Алито как ли не е с нея на концерта.
Те от малък го водят по такива концерти.

Аз нямам регистрация в ИГ ,но мога да разглеждам снимки и клипчета на тези профили, които не са ограничили достъп, а сега майче няма да ме пусне да гледам прякото предаване. newsm78 Sad

Ще чакам да пуснат клипчета после. И вашите коментари.

# 682
# 683
  • Мнения: 5 692
Берги сама ли е?

Халит и Али не са ли с нея?

# 684
  • Мнения: 23 362
Майка й на Берг е с нея.

И двете бяха много развълнувани.

На Берг й подхвърляха по едно време "Не плачи, не плачи" JoyJoy

За съжаление звукът беше лош.


Но успях да хвана думите на Берг:


Аз съм жена на Републиката, основана от Ататюрк и се опитвам да възпитам дете, което върви по неговите стъпки.




Последна редакция: сб, 09 сеп 2017, 12:55 от varna_2

# 685
  • Мнения: 5 692
Варна,  Hug  bouquet

Цитат
Но успях да хвана думите на Берг "Аз съм жена на Републиката, основана от Ататюрк и се опитвам да възпитам дете, което върви по неговите стъпки."

Браво на Берги!
Винаги открито показва своята позиция, а в Турция с Ердоган, това си е повече от смело!

# 686
  • Мнения: 2 411
Варна ,може ли да ми кажеш защо на мен линка ,който ни подаде не ми
 се отваря,а ми изписва:

За съжаление тази страница не е налице.

Връзката, която последвахте, може да бъде прекъсната или страницата може да е премахната. Върнете се в Instagram.

# 687
  • Мнения: 7 079
Още две снимки от събитието.




# 688
  • Мнения: 23 362
От концерта на Таркан

Само ще маркирам думите на Берг, по-важното


- За първи път съм на концерт на Таркан. Много се вълнувам. Приятелките ми непрекъснато казваха  "Трябва да отидеш на концерт на Таркан, трябва да отидеш. Най-накрая дойдох"


- изброява песни на Таркан, които са и любими. Сигурно са я питали, въпросите не се чуват много добре


- много добре си прекарахме лятото. Ходихме в Африка и северна Испания.   Чешме не е това, което беше някога. В ужасно състояние е. Всичко се движи от парите и алчността на хората. Знам, че ще получа много критики за тези мои думи, но така мисля.  Стоях си в нашата къщата, не съм излизала много. Един ден реших да заведа приятелката ми на море и там ме снимаха по бански. Не е проблем, че са ме снимали, но .../прави жест, с който иска да каже, че не е нужно това, не е приятно/


- снимките на сериала още не са започнали, вървят подготвителните работи, това са последните ми свободни дни

Последна редакция: сб, 09 сеп 2017, 13:26 от varna_2

# 689
  • Мнения: 23 362
Варна ,може ли да ми кажеш защо на мен линка ,който ни подаде не ми
 се отваря,а ми изписва:

За съжаление тази страница не е налице.

Връзката, която последвахте, може да бъде прекъсната или страницата може да е премахната. Върнете се в Instagram.


Нямам никаква идея, Наде.

Сигурно по-късно ще пуснат запис.

Общи условия

Активация на акаунт