без излишни килца, с отпусната кожа

  • 3 687
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287

тенкю кака! bowuu
точно от там и аз черпя идеи Wink
ама си ги подбирам, не толкова трудоемките са с предимство Blush

# 16
  • Мнения: 1 455
Gal4w, възможно е да ти се натварват коленето, затова не го прави това упражнене, за да не си навредиш. Аз също имам проблем с коленете, но пък точно от тези клекове с подскоци нямам грижи. Важно е да се вслушваме в организма си, той сам ще ни подскаже какво може да правим и какво не. Ако от някое упражнение чувствате дискомфорт, просто го сменяте и не настоявате. Много трябва да внимавате и с коремните, трябва да знаете как да пазите кръста и гърба.
Някой попита за отпусната кожа на корема. Не искам да ви отчайвам, но с това оправия няма. Може да свалите мазнините от корема, но ако имате много кожа в излишък - трудно ще я махнете с упражнения. Колкото и гадно да звучи, но там само скалпелът помага. Ако просто коремът ви е мек, тогава упражненията помагат, но при много излишна кожа -  Naughty . Виждала съм много слаби жени, но с висяща кожа в долната част на корема. Най-често се  получава от бременността или пък от рязко сваляне на килограми. Кумът ни беше доста дебел преди години и се хвана да отслабва. Успя да направи хубава, атлетична фигура (с много спорт и режим на хранене), но кожата на корема му увисна и беше доста грозно. Посъветва се с няколко специалисти и всички бяха категорични, че си трябва изрязване на излишната кожа. Подложи се на манипулацията и след това изглеждаше перфектно. Друг е въпроса, че сега е пак доста дебел и кел файда от операцията на корема, защото има огромно шкембе, но просто много се разпусна и спря да тренира и да спазва режим на хранене.

# 17
  • Мнения: 217
от този отбор съм аз Peace
има ли други от моя? 

165 см съм, 50 кила, мога още два да махна от снажното си тяло, ама съвсем ще се отпусна Mr. Green
малко ако мога да дялна от страни на джоланчетата и вътрешната част на бедрата ще е чудесно и няма много да ми е проблем.
мразя да спортувам, имам един велоергометър, дето в момента е с роля на прахообирник и един уред за мързеливци с лепенки Crazyми и него ме мързи да го слагам.
от две седмици съм на гимнастика, правя една 10 минутки за краката и дупето...дали има файда или кел файда? newsm78
много съм нахъсана, кажете някакви упражнения за мързеливци, не много зорни  Blush


Обикновените клекове и напъди са най-резултатни за стягане на крака и дупе. Можеш да ги правиш с тежести, или без нищо... От велото няма особена полза според мен, нищо, че много хора се прехласват по този уред. Степ аеробиката прави чудни, яки бедра, та аз и с нея карам внимателно.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 962
Цитат

 ... От велото няма особена полза според мен, нищо, че много хора се прехласват по този уред. 
Много хора, незнаят как да използват този уред. Според мен той прави чудеса.
- кара се повече от 15-20 мин
- кара се със средно бързо темпо
- с постоянна скорост-това е много важно
- не се спира да се пие вода или да се вземе списание.
И по принцип  , ако едно упражнение не се прави правилно, освен че няма полза от него , но и може да ти навреди. Wink

# 19
  • Мнения: 2 673
- заставаш в поза като за клек (разтворени бедра с пръсти навън) и приклякваш колкото можеш. Задържаш така и отскачаш нагоре (пръстите на ръцете са събрани отпред, а лактите са в страни). Приземяваш се пак в клек.

Може би греша нещо, но много ми се натоварват колената от това. Иначе останалите са ми ок. Благодаря и аз!

ох, и при мен така! днес го правих това , ама ще го зарежа.
ще пробвам другото - с отскачането, дано да е по-добре Praynig

За корема, мъжът ми каза, че бягане му е майката...Аз се учудих, нещо не ми се вижда подходящо, но той настоява.

и брат ми така разправя Thinking
ама добре, че корема ми е перфекто Mr. Green винаги е бил гордостта ми, сега пак е така. Ама баджуните отвътре  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 386
Merci, danisport. Това с коленете сигурно ми е от качването на стълби - до 8 етаж пеш всеки ден аз-65кг, бебе 10 кг,торби 5 кг. Мислех Thinking , че ще замества фитнеса, но не-е. Дупето стои!
 Тенисът на маса е идеално средство, но с бебето newsm78, а и партньор си трябва.
Е , ще постилам килимчето.

# 21
  • Мнения: 522
И аз съм в кюпа!163см,54кг.Това което ми е излишно са малко цици Grinning и корема,ама правих цял месец коремни преси пък без грам мускулна треска.Мъжо вика-"Ти значи нищо не правиш" и тъй си ми уби ентусиазма Sad.

Общи условия

Активация на акаунт