Popfolk?

  • 3 692
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Не казвам

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Само в изпълнение на Стрелчето слушам.  Grinning

# 17
  • Мнения: 465
Слушам всякаква музика включително и попфолк!

Аз също Peace

слущам всякаква, лошо няма  #Crazy

# 18
  • Мнения: 4 473

Само в изпълнение на Стрелчето слушам.  Grinning

 newsm43

...за dancing се бяхме разбрали  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 732
Сега те изядоха с парцалите  Joy
защо?знаш ли, че и аз имам приятелки които уж не слушат чалга а пък знаят повече песни и от тези които слушати. като кажат, ооо аз тази музика не я слушам, а съм ги засичала в къщи планетата до последно усилена.така, че.......

Ми как няма да ги знаят, като навсякъде ни досаждат с тази музика #Crazy

# 20
  • Мнения: 5 622
Сега те изядоха с парцалите  Joy
защо?знаш ли, че и аз имам приятелки които уж не слушат чалга а пък знаят повече песни и от тези които слушати. като кажат, ооо аз тази музика не я слушам, а съм ги засичала в къщи планетата до последно усилена.така, че.......

Относно такива хора бих казала следното "Господи, слез и си прибери версиите...."

# 21
  • Мнения: 2 498
Слушам естествено...

# 22
  • Мнения: 2 550
Сега те изядоха с парцалите  Joy
защо?знаш ли, че и аз имам приятелки които уж не слушат чалга а пък знаят повече песни и от тези които слушати. като кажат, ооо аз тази музика не я слушам, а съм ги засичала в къщи планетата до последно усилена.така, че.......


Шегувах се Simple Smile). Голяма част от хората тук определят сулшащите чалга като "шибан идиот"  Crazy
Аз се съобразявам с хората около мен и ако слушат чалга - слушам и аз. Пък ако съм на N брой водки хич не ми рпави впечатление Азис ли ми пее или Мадона  Laughing

# 23
  • Мнения: 4 473

Аз се съобразявам с хората около мен и ако слушат чалга - слушам и аз. Пък ако съм на N брой водки хич не ми рпави впечатление Азис ли ми пее или Мадона  Laughing

къде е това " У нас " да дойда да ти стисна ръката Wink

# 24
  • Мнения: 261
аз също слушам поп-фолк и дори много слушам, не се срамувам да го твърдя
музиката е супер
обожавам песните с разумни текстове
харесвам баладите и дуетните песни

# 25
  • Мнения: 1 492
И аз слушам, както е казала ANAID с ракия и шопска салата на масата нещо не ми върви с Мадона и МТВ
 

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Голяма част от хората тук определят сулшащите чалга като "шибан идиот"  Crazy

Вероятно визираш мен?  Rolling Eyes
Веднага ще тръгна да те убеждавам, че никога и никъде не съм казала такова нещо.  Wink

# 27
  • Мнения: 490
Слушам всякаква музика включително и попфолк!



И аз  И аз Hug

# 28
  • Мнения: 184
Аз слушам само поп фолк!Във всичките му разновидности!А пък "Гъци-гъци" ми е любимата Peace!
Какво съвпадение и на мен също. Само песните на Милко Калайджиев ми харесват повече  от това парче. Laughing

# 29
  • Мнения: 2 550
Голяма част от хората тук определят сулшащите чалга като "шибан идиот"  Crazy

Вероятно визираш мен?  Rolling Eyes
Веднага ще тръгна да те убеждавам, че никога и никъде не съм казала такова нещо.  Wink

Абе още няколко човека се подмятаха със същия подпис  Joy Естествено, че не си го казала директно  Laughing Аз не го приемам навътре, просто ми стана весело като видях темата и развихрилите се теми напоследък за сливи и джанки на Камелия и хакването на Планета.тв  Joy

Общи условия

Активация на акаунт