Жената Везни - Тема N°6

  • 25 698
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 546
Бясна съм на ретроградния Меркурий! Twisted Evil
Вие усещате ли го?
За сега не. Но и не ща да знам за него!

# 61
  • Мнения: 7 006
От 13.08 до 05.09 е ретрограден Меркурий.

Не само аз, но и още двама познати ми споделиха, че са го усетили (единият - днес, другият - вчера).

# 62
  • Мнения: 17 546
Хъх, да го чакам значи... Ми не го ща! Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 7 006
Хъх, да го чакам значи... Ми не го ща! Rolling Eyes
Ми да не те плаша, но все ще го усетиш. Peace Я ще се развали уред, я ще стане объркване в комуникация.

Заради днешната случка мога с гордост да се изтипосам в темата за Муните, ама не искам. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 17 546
Заради днешната случка мога с гордост да се изтипосам в темата за Муните, ама не искам. Mr. Green
Кажи, кажи Grin
В работата предпочитам да се развали някой уред. Не, не предпочитам, даже е желателно! Smiling Imp
В комуникациите... не очаквам проблеми. Друго, по сериозно - да пази Господ, както се казва.

# 65
  • Мнения: 7 006
Ох, не, че и сред муните няма да бъда разбрана и оценена Mr. Green ooooh! но тук май наистина ще го споделя, че и без това сме се събрали сестри по съдба Hug Laughing

Скрит текст:
Грешно адресирано съобщение Mr. Green

Последна редакция: ср, 16 авг 2017, 06:43 от неЖност

# 66
  • Мнения: 17 546
Е, поносимо е! Grin
Скрит текст:
Всъщност и при мен вече имаше грешка в комуникацията днес... колега се обади, че друг ще дойде да вземе ключовете от сървърното помещение(които стоят при мен), а аз тъкмо бях поканена на кафе със сладолед и бързах да отида, бях направо на вратата, но се наложи да вися да чакам да вземат ключовете, защото не мога да изляза и да заключа стаята, никой друг не влиза там. Отвисях 15 минути и все пак реших да звънна да видя кога ще дойде колегата да вземе ключовете. Ми нямало да идва, проблемът не бил в сървъра. Щях да си чакам до края на работното време иначе... ма що да се обади този, на когото трябват(или не трябват) ключове, като може друг да си придаде важност. Но както всички знаем: посредникът е л@йно Imp

# 67
  • Мнения: 7 006
До 05.09 не ми се мисли какво още може да ме сполети. Хеле пък каквато съм разсеяна на моменти. Crazy

# 68
  • Мнения: 17 546
На диалог го обърнахме, ама като си траят другите... Stuck Out Tongue Closed Eyes
За разсеяност ли искаш да си говорим. Разсеяна е второто ми име! Relaxed Толкова съм отнесена понякога, че сама не мога да си се начудя къде ми е главата.

# 69
  • Мнения: 7 006
За разсеяност ли искаш да си говорим. Разсеяна е второто ми име! Relaxed
Уелкъм ту дъ клъб Hug hahaha

По 5 пъти проверявам дали съм си прибрала ключовете в портмонето и все се шашкам дали са там или не. ooooh!
Просто пример... Flutter

Обаче си се успокоявам - въздушен знак сме, нормално е вятър да ни вее на бял кон. Mr. Green

# 70
  • Мнения: 5 390
Боже, Боже, що така за мен говорите и то в мое отсъствие. Що ма издавате, що ми вадите ризите на показ. Smile
От разсеяност и от отнесеност, от вечното ми потъване наум в размисли и страсти се чудя как съм жива и как съм отгледала човек. Моите истории са тежки случаи на отнесеност- няма да ви ги кажа пък. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 71
  • Мнения: 7 006
Ама моля ви се - смело заявете колко сте разсеяни, не се срамувайте. Hug Laughing
И в тази ни черта има чар. Flutter

# 72
  • Мнения: 17 546
Да изляза и да си забравя телефона, това е равно на второ пришествие! Е, все по често ми се случва... Ходя на работа по домашни чехли... Добре, че там имам разни обуща. Сложа ли нещо някъде "за да го знам къде е", край, няма намиране. Често срещам познати хора и никакво име не ми изниква в главата! А те, мили, любезни, подробни... Веднъж във Фантастико една жена, напълно непозната за мен, така ми се зарадва Joy е, и аз бях любезна, ама нищо не ми говори радостта ѝ. Мъж ми с мен, още по изненадан я гледа, а тя и към двамата на име се обръща... Dizzy Face И аз, нали съм достатъчно лоша, като тя пита мъжа ми не се ли сеща коя е, злорадо се обръщам към него с думите: а, да те видя сега ще се сетиш ли! Satisfied Smiling Imp той гледа като гръмнат, а аз чакам провидение! Накрая тя си каза, а аз доволна: ето никога нищо не помниш, как можа да не се сетиш! Joy Joy
И безброй още случаи на пълна безмозъчност...

# 73
  • Мнения: 13 082
Вие ли сте разсеяни 😏 Какви случки имам,отделно по двеста пъти се връщам да проверям всичко ли съм изключила и вратата дали е заключена. Като ученичка съм се връщала от половината път до училище,защото реших,че съм забравила ключа на вратата,ми не беше на вратата😀 Изобщо не беше стигнал до вратата,не си бях направила труда да заключа. Всякакви такиви истории имам 😂

# 74
  • Мнения: 17 546
Оня ден отидохме на вилата на кумовете ни за 3-4 часа, на около 35 км от града и вече стигаме, а аз си мисля "м@мка му, дали изключих всичко?! Ма какво да съм изключила като нищо не съм включвала!? Обаче сигурна ли съм... да му се не види...". Като всички дотук, мога да разказвам с часове. В училище едно време бяхме 7 приятелки и имаше един сериал, популярен тогава - Седморката на Блейк и така ни викаха. Кой беше шефа на групата? Аз Bowtie съответно кой бях аз - Блейк. Grinning да, ама приятелките ми, ми викаха... БлейкО! Joy

Общи условия

Активация на акаунт