Майка ми се държи странно

  • 6 905
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
Да,пълен хаус!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Какво толкова странно има в редене на предмети по определен начин, звучи като чисто ОКР. Всеки втори го има в днешно време.
Според мен майката е от порядъка на 70 години, за това изглежда налудничаво това държание и флиртуване с гаджето на авторката.
И все пак авторката ще каже.  Wink

# 17
  • Мнения: 33
Удари десятката,71

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Peace
Според мен няма нужда от излишна паника поне в този момент, преди да си се консултирала със специалист, на тази възраст по- скоро не за визията си, а за здравето си се е притеснила. От там може и да е дошло и това подреждане на предметите, обикновено идва от хора, които се притесняват да не им се случи нещо лошо, и смятат, че ако правят нещо по точно определен начин, всичко ще е наред. Това не е лудост, а просто панически страх.
Да се е случило наскоро нещо с някой неин близък г/д на същата възраст? Това може да я притесни доста.

# 19
  • Мнения: 1 267
Майката е на 71, а дъщерята на колко е, че още е с гадже?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Майката е на 71, а дъщерята на колко е, че още е с гадже?
Въх, въх, дай да я омъжваме, че да не я говорят комшийките.  Joy
Жената може и да е разведена. Може и просто да няма сключен брак с мъжа си.
Може и да е родена по- късно.

# 21
  • Мнения: 33
Peace
Според мен няма нужда от излишна паника поне в този момент, преди да си се консултирала със специалист, на тази възраст по- скоро не за визията си, а за здравето си се е притеснила. От там може и да е дошло и това подреждане на предметите, обикновено идва от хора, които се притесняват да не им се случи нещо лошо, и смятат, че ако правят нещо по точно определен начин, всичко ще е наред. Това не е лудост, а просто панически страх.
Да се е случило наскоро нещо с някой неин близък г/д на същата възраст? Това може да я притесни доста.
Ох,много точно казано .Кучето и изчезна ,на 18 години беше,скорошна случка.Всъщност,то беше болничко ,разбира се на тези годинки и тя защо го даде на някакви познати -непознати -така и не разбрах.От една страна беше трудно за гледане, но от друга щом държи ...ох незнам.

# 22
  • Мнения: 563

Здравейте!
Роман мога да напиша относно странностите на остаряването Simple Smile. Преживяла съм го и продължавам да го преживявам.
Не знам дали да Ви кажа, че няма нищо притеснително? По-скоро няма нищо неестествено. Това са типични поведенчески промени, свързани с остаряването, и да не Ви плаша, но ще става все по-зле.
Знам как се чуствате (обидена, ядосана, отвратена на моменти), но ако може да се даде някакъв съвет, то моят би бил към Вас : Опитайте се да го приемете! 
Може би майка Ви е в начална дементна фаза, но с възрастта няма да става по-добре, повярвайте. Ще започне да се губи, да става все по-зла и т.н. Не е непременно задължително, но Ви го казвам, за да знаете какво да очаквате. Аз в началото бях много шокирана с моите старци. Преживявах го, плачех, ядосвах се, опитвах се да им обяснявам, че така не може. Разнасях ги по доктори, с надеждата да намерим хапчето, което да ми върне моите си родители, докато един психиатър (много уважаван от мен човек и лекар) ми каза следното простичко нещо: "Хората остаряват ментално по два начина- едните са тихи, кротки и сговорчиви, а другите стават просто проклети. На теб ти се е паднало второто, така, че подготвяй се психически, за да не се сгромолясаш ти".
Бих Ви препоръчала да направите преглед и за Алцхаймер, защото там наистина става страшно.

# 23
  • Мнения: 33
Майката е на 71, а дъщерята на колко е, че още е с гадже?
Въх, въх, дай да я омъжваме, че да не я говорят комшийките.  Joy
Жената може и да е разведена. Може и просто да няма сключен брак с мъжа си.
Може и да е родена по- късно.
Съвместно съжителство без брак Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 267
Майката е на 71, а дъщерята на колко е, че още е с гадже?
Въх, въх, дай да я омъжваме, че да не я говорят комшийките.  Joy
Жената може и да е разведена. Може и просто да няма сключен брак с мъжа си.
Може и да е родена по- късно.


Определението гадже рядко се използва от зряла жена, а с комшийките си обсъждай каквото искаш.
Това ми прилича на скарване на тинейджър с мама.

# 25
  • Мнения: 19 911
За набор 1971 година преглед за Алцхаймер??? Simple Smile
Цитат
Може би майка Ви е в начална дементна фаза, но с възрастта няма да става по-добре, повярвайте. Ще започне да се губи, да става все по-зла и т.н.
SmileMisc Ghost
Темата ми звучи и изглежда като епизод от долнопробно риалити, как беше онова "София ден и нощ" или нещо подобно. То са неврози, намек за комплекса "Електра", конкуренция, кражби на гаджета.
Мернах и някаква тема за "връзки" с албанци.
С какви неща си запълват хората времето.
Жегите не прощават на никого.Sign Cinema


# 26
  • Мнения: 33
Майката е на 71, а дъщерята на колко е, че още е с гадже?
Въх, въх, дай да я омъжваме, че да не я говорят комшийките.  Joy
Жената може и да е разведена. Може и просто да няма сключен брак с мъжа си.
Може и да е родена по- късно.


Определението гадже рядко се използва от зряла жена, а с комшийките си обсъждай каквото искаш.
Това ми прилича на скарване на тинейджър с мама.
Предизвикваш ме да ти кажа на колко години съм,така разбирам твоята реплика. Stop

# 27
  • Мнения: 33
За набор 1971 година преглед за Алцхаймер??? Simple Smile
Цитат
Може би майка Ви е в начална дементна фаза, но с възрастта няма да става по-добре, повярвайте. Ще започне да се губи, да става все по-зла и т.н.
SmileMisc Ghost
Темата ми звучи и изглежда като епизод от долнопробно риалити, как беше онова "София ден и нощ" или нещо подобно. То са неврози, намек за комплекса "Електра", конкуренция, кражби на гаджета.
Мернах и някаква тема за "връзки" с албанци.
С какви неща си запълват хората времето.
Жегите не прощават на никого.Sign Cinema




Добре,                 уточнение -не е набор 1971

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Черешка, за жалост във всяка тема има и сеирджии, търсещи начин да те провокират. Просто отсявай тези коментари, срещала съм много мъдри съвети в тези теми, и те ще дойдат скоро. Има много жени на твоята възраст, съответно с родители на същата. От тях ще получиш по- адекватни съвети.

# 29
  • Мнения: 19 911
Значи майка ви е на 71 години, вие живеете с нея и си крадете гаджетата, така ли? Вие в такъв случай сте между 30 и 50-годишна?
И имате подобни отношения с майка си?!
Simple Smile ОК, предавам се.
Ще си направя пуканки и ще си мълча.

Общи условия

Активация на акаунт