Почистване на кухня

  • 14 510
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 140
Тези магически гъби са като една много финна шкурка, която ще разруши постепенно горния слой на почистваната повърхност.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Тези магически гъби са като една много финна шкурка, която ще разруши постепенно горния слой на почистваната повърхност.

Сигурна ли сте? Те всъщност се "топят", когато се ползват. Тоест не са по-твърди от почистваните повърхности.

# 17
  • Мнения: 46 518
От доста време ги ползвам и няма никакви поражения.

# 18
  • Мнения: 140
Ползвах ги основно след ремонта, за да почистя дограмата - там, където чистих с тази гъба се изтри гланцовото покритие на дограмата.

# 19
  • Мнения: 3 789
И аз с две ръце за магическите гъби и по тая тема - днес си поръчах 100 бр. за 3 евро от Алиекспрес, ще чакам с нетърпение да дойдат.
Изчистиха най-замърсената от прах и мазнина повърхност, само с две потърквания.
И нищо не ми се е прецаквало от тях, ама от препарати - да!

# 20
  • София
  • Мнения: 12 006
Ако пробвам с магическа гъба да си изчистя копчетата на фурната дали ще се изтрие разграфеното по тях?

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 4 232
Да попитам-някой знаели как се ползва сода каустик,за почистване на филтъра,на аспиратора?Опитах всички възможни вариянти- сода+оцет;  People Eyes сода+Боракс;   People Eyes  сода+боракс+оцет;   People Eyes    обезмаслител;    People Eyes обезмаслител+сода;    People Eyes обезмаслител+сода+оцет;  JoyJoyScreamScreamScream Ииии нищо не се маха,не е почистван с Години явно........

# 22
  • Мнения: 1 483
Уау, наистина отдавна не е чистен, защото моя се измива само с веро...
От магическите гъби аз не съм твърде очарована, наистина махат много мръсотия, но се късат и дерат от нищото и само за 1 употреба са за боклука.

# 23
  • Сливен
  • Мнения: 4 232
Уау, наистина отдавна не е чистен, защото моя се измива само с веро...
От магическите гъби аз не съм твърде очарована, наистина махат много мръсотия, но се късат и дерат от нищото и само за 1 употреба са за боклука.

Пробвах и с гъба- къса се .. Simple Smile За това,като последно решение остана Сода-каустик. Но не пише нищо,за филтър на аспиратор,колко точно количество.

# 24
  • София
  • Мнения: 12 006
Да попитам-някой знаели как се ползва сода каустик,за почистване на филтъра,на аспиратора?Опитах всички възможни вариянти- сода+оцет;  People Eyes сода+Боракс;   People Eyes  сода+боракс+оцет;   People Eyes    обезмаслител;    People Eyes обезмаслител+сода;    People Eyes обезмаслител+сода+оцет;  JoyJoyScreamScreamScream Ииии нищо не се маха,не е почистван с Години явно........
Съдомиялна имаш ли?

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 4 232
Не,нямам.Но мивката ми е голяма.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 006
Щях да ти предложа в миялната да ги пуснеш, но щом ти е голяма мивката сложи ги там, напръскай обилно с меглио и ги остави за половин един час /може и повече ако имаш друга работа/, после с гъба за чинии. Ако имаш голям леген може да ги сложиш и там да ги напръскаш, после да ги залееш с вода да ги покрива и така да стоят няколко часа.

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 4 232
Щях да ти предложа в миялната да ги пуснеш, но щом ти е голяма мивката сложи ги там, напръскай обилно с меглио и ги остави за половин един час /може и повече ако имаш друга работа/, после с гъба за чинии. Ако имаш голям леген може да ги сложиш и там да ги напръскаш, после да ги залееш с вода да ги покрива и така да стоят няколко часа.

И аз съм доволна от Меглио,ползвала съм го,НО не ми се вярва да почисти,това нещо......Все пак ще пробвам,и ако не стане ,със сода каустик се надявам да се получи.

# 28
# 29
  • Сливен
  • Мнения: 4 232


НАЙ-ДОБРЕ СЕ ПОЧИСТИ СЪС Сода-каустик.



Общи условия

Активация на акаунт