Какво съдържа козметичната ви чантичка

  • 2 115
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 779
Какво ли не  Crazy. Имам гримове за целия китайски народ  bowuu  Joy та ако тръгна да изброявам  ooooh!  Whistling

# 16
  • Мнения: 5 475
Козметичната ми чантичка има доста неща, но си стои у дома. В себе си нося обикновено гребен, червило, гланц, моливи за устни.

И аз така,плюс дезодорант или парфюм...
Нося и  четка за зъби,тук след обеда всички италианци  си мият зъбите!  Peace

# 17
  • Мнения: 4 371
Нося 3 червила:
-Manhattan някакво розово(изтрит му е номера),
-Arcancil 475 Rose Candide
-Oriflame 5551 Peach
и два молива:
-IsaDora 49 Empire Pink
-Oriflame 4237 Nude
Парфюм според настроението и микроскопично огледалце. Това е Flutter

ФДТ и др. ги слагам предимно вечер ако излизам, за това е излишно да ги влача денем.

# 18
  • Мнения: 1 381
При мен нещата варират, според грима за деня, винаги имам
1. Спирала в момента на Arcnacil
2. Моливи за очи, черен,кафяв, морско синьо и сиво перлено- макра не се чете.
3. Бели сенки на Seventeen
4. Сенки - пепел от роза на Oriflame
5. Дуо -Moлив за устни- Oriflame, розова и кафява гама
6. Гланц за устни пак на Oriflame.
7. Руж - Буржоа

Тези неща са винаги там, защото са ми по неутрални и ако съм излезнала негримирана винаги мога да се направя с тях.
Също има и пила за нокти, пинсета , огелдало, комплект четки и малко ViktoryNox ножче.

Гледайки списъка се замислих че повечето неща са ми на Oriflame, което си е признак за липса на време. Определено си поръчвам нещата покрай поръчките ми- ужас...., а преди обикалях с часове пробвах, гледах.......

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Със себе си не нося гримове, но чантичката съдържа следното:

ФДТ, пудра, руж, сенки, спирала, компактна пудра, четки/апликатори, онова нещо, с което се скубят веждите  Crazy, пинсета бре, сетих се!  Laughing

Отделно се търкаля парфюмчето, кремовете също са отделно...

В чантата нося само балсама за устни, течно червило с гланц 2 в 1 и още 2 ейвънски червила (розово и кафеникаво), огледало.

Въй, добре че видях постига пред мен, че и пиличка нося в чантата, постоянно ми се чупи някой нокът.

# 20
  • Мнения: 4 371
Също има и пила за нокти.......
Това го забравих Blush И аз имам, моята е под формата на сърце, долу на снимката се вижда кой друг си играе с нея Laughing

# 21
  • Мнения: 2 952
Аз излизам само за по няколко часа на разходки, пазаруване или на  гости ....така,че не мъкна много неща с мен , а само червило , освежаващи кърпички ...Но за работещите мами които по цял ден са навън ....то си е цяло козметично министудио Grinning

# 22
  • Мнения: 1 250
Какво ли не  Crazy. Имам гримове за целия китайски народ  bowuu  Joy та ако тръгна да изброявам  ooooh!  Whistling
newsm10  За нас въпросът трябваше да бъде зададен така: Какво съдържат козметичните ви чантички? Crazy

# 23
  • Мнения: 2 952
или "козметичният ви сак" Flutter

# 24
  • София
  • Мнения: 6 987
Сега ще видя:
спиралата на гейшата
Червило -Лореал
коректор за тъмни кръгове на Манхатън
сенки- Манхатън
Гланц за устни -Нивея
ножичка,пиличка и пинсета.

# 25
  • Мнения: 13 512
А изпитвали ли сте колко страшно е да си изгубиш тоалентната чантичка? За мен беше кошмар- любимите ми неща-всичките събрани на куп!В къщи ми стоят още 10 пъти по  толкова, но тези в чантияката са "избрано" Много гадно беше, не можах да си ги набавя всичките в последствие....а други не ми харесваха, исках си точно тези! Така,че-  пазете си ги,много е лошо!

# 26
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
никога не си взимам козметичната чантичка с мен, освен ако не преспивам някъде извън дома.
сутрин се оправям ако въобще се намацотя с нещо и това е. не ходя периодично да си напудря носа в тоалетната  или да си дооправя червилото Laughing Flutter
с мен нося само крем за ръце и влажни кърпички, които ползвам и да отварям врата в обществена тоалетна Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 381
ама нали се има предвид тази дето си носим в чантата. Иначе, ако тръгна да изброявам тая дето ми е на тоалетката - малиии

ПП: Присетих се, че преди да ми открадант дам. чанта си носех и една миниатурна отверка и малка ролетка.

# 28
  • Мнения: 256
Моята козметична чантичка също си стои в къщи, но в нея имам цветен овлажнител на Орифлейм, руж, спирала на Орифлейм,молив за очи,молив за устни, сенки на Орифлейм, червило на Манхатън. А в себе си винаги имам балсам за устни, гребен и пила за нокти.

# 29
  • Мнения: 798
Никъдее не мърдам без козметичната си чантичка.А вътре има
  - спирала Bourjois
  - пудра антибактериална Манхатън
  - руж Bourjois
  - сенки всякакви Манхатън, Буржоа, и разни неизвестни
  - моливи за устни, също всякакви
  - черен молив Аркансил
  - острилка
  - пиличка за нокти
  - огледалце
  - мини швейцарско ножче с всякакви неща вътре
  - ножичка
  Май е това. Точно на 8ми март се оказа че съм забравила всичко това на работа #Cussing out Sick #Crazy. Имаше експресно ходене по магазини и до майка ми да си изпрося временно разни неща. Rolling Eyes
  Ъ, забравих червилата, май са 3-4 пак на разни фирми.

Общи условия

Активация на акаунт