Къванч Татлъту/ Cesur ve Güzel/, минали и бъдещи проекти и партньори-67

  • 62 099
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 18 622

Орси Hug, аз пък не държа да го гледам в нов проект с Туба или Берен-а и едва ли ще стане Peace
на мен Бюшра ми напомня на европейска актриса-нещо от рода на Жулиет Бинош Peace

тая визия се е утрепала за полицейска  Peace  Wink Crazy










       Айри, за европейската визия на Бюшра вече бяхме на едно мнение. Но понеже е туркиня все пак,  затова направих  паралел между нея и Мине. Като излъчване. А иначе ми наподобява повече Бинош.

       Както винаги, Къванч е давал много хубави и смислени отговори. Че и искрени.

       За визията полицейска по подстрижката ли съдиш? Щото май ще си права!

прическата и очилата Peace Wink
а за Мине Тугай-да съгласна съм Peace

още една полицейска Wink



приятна вечер Hug

Последна редакция: ср, 20 сеп 2017, 21:10 от Airra

# 676
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Както бях казала, ще ми интересно да гледам Къванч в полицейски/екшън сериал. Но от миналия сезон продуцентските фирми се впуснаха да залагат на военни или екшън сериали. Така, че пазара е пренаситен и не знам дали Киво ще се "хване" с такъв сценарий. И в исторически сериал не е играл, но не знам дали имат рус султан Laughing
Пък като се замисля, то няма и време за сериал, защото сега ще снима филм, а догодина може да продължи с проекта за филм, който се отложи. Въпреки това продължава да "излизат" информации за сериал.

Kıvanç borsası Вече му "преброиха" и парите. За последния си сериал вземал по 130хил. тур.лири на епизод. Сега за новия филм щял да вземе 1 милион тур.лири. Според слуховете, като рекламно лице на Мави за 2017, ще вземе 2 милиона долара и се говорело, че е подписал договор за допълнителен 1 милион долара следващата година...Money

Това "журналистите" голяма гад. Вижте само какви заглавия са сложили: Къванч и Башак се разделят! и Пътищата на Къванч и Башак се разделят. Всъщност това, за което става дума в двете стати, освен кога и как са се запознали и оженили, е че заради професионалните си ангажименти, той заминава на снимки в Кас, а тя за Милано и Лондон. Башак нямало да бъде стилист на новия му филм. Къванч, във филма, щял да бъде баща на 2 деца...  LaughingLaughing То щото е ясно за едното, та сега и две JoyJoy
 


# 677
  • Мнения: 18 622
Както бях казала, ще ми интересно да гледам Къванч в полицейски/екшън сериал. Но от миналия сезон продуцентските фирми се впуснаха да залагат на военни или екшън сериали. Така, че пазара е пренаситен и не знам дали Киво ще се "хване" с такъв сценарий. И в исторически сериал не е играл, но не знам дали имат рус султан Laughing
Пък като се замисля, то няма и време за сериал, защото сега ще снима филм, а догодина може да продължи с проекта за филм, който се отложи. Въпреки това продължава да "излизат" информации за сериал.

Kıvanç borsası Вече му "преброиха" и парите. За последния си сериал вземал по 130хил. тур.лири на епизод. Сега за новия филм щял да вземе 1 милион тур.лири. Според слуховете, като рекламно лице на Мави за 2017, ще вземе 2 милиона долара и се говорело, че е подписал договор за допълнителен 1 милион долара следващата година...Money

Това "журналистите" голяма гад. Вижте само какви заглавия са сложили: Къванч и Башак се разделят! и Пътищата на Къванч и Башак се разделят. Всъщност това, за което става дума в двете стати, освен кога и как са се запознали и оженили, е че заради професионалните си ангажименти, той заминава на снимки в Кас, а тя за Милано и Лондон. Башак нямало да бъде стилист на новия му филм. Къванч, във филма, щял да бъде баща на 2 деца...  LaughingLaughing То щото е ясно за едното, та сега и две JoyJoy
 



нищо ново Mr. Green

мерси за всичко , което си споделила bouquet
ха 2 деца Wink Shocked дали е вярно?
а за сериал-дано вземе най-правилно решение Peace
парите му не ме интересуват, изкарал си ги е честно - с труда и таланта си Peace

# 678
  • Мнения: 18 555
Добро утро!  Hug Hug Hug

Тара  Hug благодаря за всичко споделено! bouquet
Цитат
Кыванч Татлытуг подписал дополнительный договор с Маvi на 1 млн долларов, так как после того, как он вновь стал лицом марки, выросли продажи и акции компании на бирже.
Перевод: vk.com/diziturk

и коментар Laughing
Цитат
Продажи говорят о реальной популярности актёра, это не турецкие дутые телерейтинги. Не зря Мави выбрало слоган своей компании: "Мави и Кыванч. Возвращение легенды" 💙

Нека му ги броят парите, негови са си Mr. Green А, че са гад разните там писарушки не е тайна, търсят сензация постоянно, иначе кой ще им купува вестниците  Mr. Green Тежка е короната на славата ... и Туба все още продължават да я разнасят  ooooh! Те явно вече са свикнали
Скрит текст:
Цитат
На сей раз Газетемаг подготовил ночной сюрприз:
Любовь Тубы Бюйюкюстюн и Умута Эвиргена продолжается на полном газу

Разведшаяся с Онуром Сайлаком Туба Бюйюкюстюн на полном ходу продолжает любовь с владельцем ресторана Умутом Эвиргеном
Пара, желающая держать свои отношения подальше от глаз, делает всё для этого. Пара, засекаемая до этого много раз, чтобы больше не сталкиваться с такой ситуацией, по утверждениям, якобы встречается в управляемых Умутом Эвиргеном заведениях La Boom и Gizli Kalsın. Закрывающаяся на террасе пара встречается здесь со своими друзьями. А посетителям ресторана говорят, что терраса зарезервирована. Таким образом пара предотвращает выход фотографий.
Айре  Heart Eyes thumbsup Представяте ли си наистина децата да са две  Laughing Истинско предизвикателство ще е тази роля за Киво, ако е вярно - такава наистина още не е играл Peace За сериала ... ще видим. Аз ще се радвам повече, ако снима заявения филм в Америка, който отложиха на този етап.
Новичка

Хубав четвъртък!  Hug

# 679
  • Мнения: 8 428
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Къванч на новото откриване на Руморса. Wink



07.06.2017



21.08.2017



Хубав ден! Hug bouquet

# 680
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Добро утро!


  "Хубавите неща се случват на тези,които вярват.
По-хубавите се случват на онези,които са търпеливи.А най-хубавите се случват на тези,които не се отказват!"


Тара  Hug  bouquet

Русите султани май минаха по реда си  Simple Smile

Фенче  Heart Eyes  bouquet

Снеже  Hug  bouquet

От репортажа,който гледах аз и с малко помощ от приятел,става ясно,че говори за филма-каквото си знаем,че ще бъде баща,ще играе в натурален вид,без грим,крайния резултат ще остави зрителите да преценят какъв е.Играл е баща и друг път,но този път тук концепцията е друга,малко по-различна.
Обяснява за въпросния сц.,който не му е допаднал и за Синем.
След снимките на филма щял да има време за кратка почивка  newsm78.
Частта,в която се говори,че няма намерение да се занимава със собствена марка(онова,което Тара  Hug преведе).
Споделя за срещата в Америка,много хубав ден прекарал,отново прави впечатление колко прекрасен и скромен човек е  Heart Eyes,казва нещо от рода на "Да там имам фенове,но не само аз,много турски актьори са харесвани и обичани там."
Обяснява за работа в чужбина,че от най-голямо значение би бил сц.,това е нещото,на което държи,след това екипът-продуценти,режисьор,това са основните неща,на които би обърнал внимание. Peace
Възможно е да има друг,по-пълен запис,но в този липсват думи за предстоящите му планове,освен за почивката след филма. Peace

Според мен идеята за този сериал съществува,той спомена още около финала на ДК.Дали ще се осъществи,или не,късмет,както казват комшиите. Simple Smile
Аз съм на принципа,че ако едно нещо не става,то е защото оставя място на друго,по-хубаво да се случи.  Simple Smile

Хубав и ползотворен да бъде днешният ден,денят на Сю и Джес  Heart Eyes






# 681
  • Мнения: 18 555
Снеже  Hug bouquet
Алинка  Heart Eyes много благодаря за споделеното!  bouquet Каквото има да става, ще стане, желая му успех във всичко Praynig

# 682
  • Мнения: 18 622
Привеет Hug Hug
мерси за кафенцата, снимките bouquet
Фенче Heart Eyes, Снеже Heart Eyes
Али Heart Eyes и на теб специално, за помощта от приятел Wink bouquet

излезе и видео от канал Д-от пресконференцията
чакаме си и преводи Wink Peace

Цитат
Аз съм на принципа,че ако едно нещо не става,то е защото оставя място на друго,по-хубаво да се случи.  Smile

хареса ми Simple Smile

Цитат
Споделя за срещата в Америка,много хубав ден прекарал,отново прави впечатление колко прекрасен и скромен човек е Heart Eyes,казва нещо от рода на "Да там имам фенове,но не само аз,много турски актьори са харесвани и обичани там."

 thumbsup  Heart Eyes


аз ще си спестя коментара-около предстоящите евентуално проекти, какво предпочитам-вярвам, че ще е хубаво и успешно Praynig

а за исторически сериал-не само султанските са такива-и Родината е исторически и за Ертугрула се сещам Peace
ама предпочитам да не влиза в такъв Stop

и Башак си действа и развива бизнеса си, няма нужда да казвам колко ме кефи, че е такава амбициозна Wink



за деня на Сю и Джес, нещо мое Wink











Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 11:07 от Airra

# 683
  • Мнения: 4 642


          Али, благодаря за разясненията. А поздрава за добро утро много го харесвам и ти го копирам отново!


         


 
         Айри,


         
Цитат
аз ще си спестя коментара-около предстоящите евентуално проекти, какво предпочитам-вярвам, че ще е хубаво и успешно Praynig
........
и Башак си действа и развива бизнеса си, няма нужда да казвам колко ме кефи, че е такава амбициозна Wink

     Докато ви четях тъкмо си мислех това да споделя с вас за проектите на Киво!  Grinning Почваме да си приличаме вече в някои разсъждения след дългото писмено общуване тук. Като хората, които съжителстват дълго време, почват да си приличат. И сериалът няма да ни убегне. Кога и какъв ще бъде, предстои да разберем. Къванч е млад и ще продължава да работи и да радва зрители и фенове.

     А Башак и мен много ме кефи с тази си активност. И това не е гола амбициа. Дамата си е активна по природа. Умна, предприемчива, действена. Няма в нея типичничното, ориенталско, мързеливичко в характера. И предполагам, че Къванч е видял и оценил това нейно качество. Защото и той е трудолюбив, активен, действен. Апропо, харесвам  новата ѝ прическа.

    Хубав, слънчев ден, сладурки!


         

# 684
  • Мнения: 18 555
Айре  Heart Eyes точно така, и аз вярвам, че всичко ще е хубаво и успешно  Peace Много ми хареса на тази снимка Башак, направо е като кукличка, отива и и прическата и цвета на косата  Peace
Много хубав колаж, благодаря!  bouquet
Орси  Hug thumbsup за всичко споделено!
Оставям ви ... хубав следобед и до довечера!  Hug

# 685
# 686
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Айре  Heart Eyes  bouquet много хубав спомен от Сю и Джес  Heart Eyes

Фенче  Heart Eyes

Орси  Hug

Публикувано от Бирсен,с превод през английски:
"Решението на Къванч Татлъту да се завърне на екран през септември след последователна/продължителна  добра работа,е много правилно".  Peace

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/910743831825600512

Надявам се,че преводът не е подвеждащ. Peace

# 687
# 688
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Благодря Терзи Hug

За съжаление на мен видеото не ми се отваря, само в статията към него разбрах колко хармонично са били облечени Къванч и Башак. Били са домакини на парти под наслов "Kışa Merhaba" (Здравей зима/зимен поздрав). В статията, която е добавила Терзи пише кои известни личности са им гостували и как всички са минали мълчаливо покрай журналистите Wink


Я-я-я, Елчин Сангу била казала, че в новия си сериал "Gülizar" ще си партнира с Берк Ерчер Stuck Out Tongue Winking Eye

# 689
  • Мнения: 18 622
мерси bouquet
много готини Heart Eyes
днес новините са - от вчерашното откриване на Румса/така го кръстих Wink/

http://www.ayakligazete.com/kivanc-tatlitug-ve-basak-dizerin-par … isine-unlu-akini/

Али Heart Eyes, за написаното от Бирсен bouquet
ама септември 2018 ли има впредвид newsm78 Whistling

Орси Hug thumbsup

Фенче Heart Eyes и аз така мисля, за вида на Б. Wink

Тара  Hug - и на теб тешекюлер за последните новини bouquet
жалко, че не ти се отваря, много са хубави
я пробвай тук
https://vk.com/kivancoyku?w=wall-62215399_206889

и това за Берк, го мярнах, дали е сигурно newsm78

хубав ви следобед Hug











Последна редакция: чт, 21 сеп 2017, 14:27 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт