Звездни компромати - 334 част

  • 106 649
  • 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 571
Бекъм с тази косица ми прилича на Джизъса тук Whistling Не остарява особено красиво той.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 662
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus

Много са хубави децата на Тенчева.

# 17
  • Мнения: X
В интервюто с дъщерята на Орхан дадоха и Андреа, която изглежда покъртително зле. Да не е бременна ? Като бизон е в главата, абе сякаш не беше тя.
Моделките от клипа на дерматологичната клиника ми харесаха най-много, просто са супер естествени. Николета няма да коментирам, Никол е супер заспала, както винаги.
Бекъм никога не съм го харесвала, но на тази снимка е чаровен, като махмен татусите.

# 18
  • Мнения: 2 523
Момченцето на Ирина много прилича на нея в лице. Hushed
Напълно съм съгласна с последният коментар на Джо в предишната тема! (Благодаря и за тази! Heart )Споделям напълно.
Да, знам, завиждам ама... Аман от момичета, набедени за красавици!

# 19
  • Мнения: 144
Страхотни са дечицата й на Ирина. А Николета си изглежда добре на клипа.

# 20
  • Мнения: 17 546
Ирини ми изглежда подпухнала на тези снимки, филтъра и ли си е слагала?
Чак подпухнала не ми се вижда да е, но определено има променени скули и на долната дясна снимка, където е усмихната, устата и... сякаш личи да е попълвана. Thinking Прави и тя опити някакви да младее, ама природата и не е такава. До Иван е като майка му, въпреки че май даже нямат разлика в годините.

# 21
  • Мнения: 31 191
Тези малолетните девойки са много зле.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 062
Благодаря за темата!  bouquet

От мен един красив кадър с Кейт Уинслет и Пенелопе

Скрит текст:

# 23
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Благодаря за новата тема!
Рожденичка днес е едната баба на мъжа ми, а също така и Дженифър Лорънс. Живи и здрави да са, да им е честито!
Скрит текст:


# 24
  • Мнения: 4 355
"Малолетната девойка" Биляна Лазарова е на 16 и ако не се лъжа навършва 17 скоро, на мен лично ми харесва, а и пее много хубаво (което не си личи в песента ѝ с Кристо, но все пак).

Някак си мисля, че ако не беше обявено, че родителите ѝ имат голям бизнес, хейтът по нея щеше да е значително по-малък.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 714
Андреа и на мен ми се струва променена, сякаш е правила нещо по фейса, но не се е получило Nerd

# 26
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря за темата!


Ирини ми изглежда подпухнала на тези снимки, филтъра и ли си е слагала?
Чак подпухнала не ми се вижда да е, но определено има променени скули и на долната дясна снимка, където е усмихната, устата и... сякаш личи да е попълвана. Thinking Прави и тя опити някакви да младее, ама природата и не е такава. До Иван е като майка му, въпреки че май даже нямат разлика в годините.
Кака му е с 3 години. Той е е 79-ти набор, тя - 76-ти.

# 27
  • Мнения: 17 546
Не съм наясно, предположих само. Ми изглежда като кака с 10...

# 28
  • Мнения: 12 473
Подпухнала не означава, че се е наблъскал а с филъри. Може просто да е задържала вода.
Колкото до малката - познавам я бегло и имам впечатления от мило и културно момиче.
Джо. Flowers Hibiscus

# 29
  • Варна
  • Мнения: 126
Gift HeartБлагодаря за новата тема Sparkling Heart

Общи условия

Активация на акаунт