ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 487

  • 43 018
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Промото на Фокса.
От досегашните то най ми харесва.
Сладка Хазалка, Heart Eyes приятна двойка са с Бурак.

https://vk.com/dizimaniano?z=video-60100797_456239742%2F1d588c39 … pl_wall_-60100797
Много, ама много сладка Хазалка в промото. Sparkling HeartSparkling Heart И наистина са много приятна двойка с Бурак. Yum

# 316
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 413
И на мен много ми хареса, а с Бурак много си отиват. Танцуваща Хазалка Heart Eyes
Хубаво промо Peace

 Laughing
Heart Eyes



Кукличка, малка и нежна Heart Eyes

Последна редакция: пт, 08 сеп 2017, 21:21 от Беллора

# 317
  • Мнения: 21 201
Странно, но Бурак с Ханде ми бяха както съм казвала и преди два чифта дълги пърхащи мигли.
Накратко казано не ми харесваха като екранна двойка, а Бурак и Хазал ми харесват.

https://vk.com/diziturk?z=video187240703_456239218%2F57910db1ace … _-1657033_1350338

https://vk.com/diziturk?z=video187240703_456239221%2Fe0637cdebc2 … _-1657033_1350338





# 318
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 413
Много свежа Хазалка Heart Eyes Най-после партньор с когото си подхождат. Бурак ми е безразличен, но двамата стоят добре на екран Peace
Наде, наскоро ми попадна някакво гифче с Хандето, имах чувствмото че гледам женския игрален вариант на котарака Гарфийлд. Котарака е готин, но не и с образа на Ханде Stop

# 319
  • Мнения: 21 201
Много свежа Хазалка Heart Eyes Най-после партньор с когото си подхождат. Бурак ми е безразличен, но двамата стоят добре на екран Peace
Наде, наскоро ми попадна някакво гифче с Хандето, имах чувствмото че гледам женския игрален вариант на котарака Гарфийлд. Котарака е готин, но не и с образа на Ханде Stop

+1..........


 Heart Eyes

# 320
# 321
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
 tiptoe
Хубаво промо, носи положителен заряд. Не съм и предполагала, че Хазал и Бурак един до друг ще стоят толкова добре. Дано и сериалът им да е успешен Praynig, все пак ще е голяма драма от типично турските Mr. Green Искам патронесата да е повече време на екран, пък и Бурак, който първоначално не ме грабваше, всъщност никак не бил зле. С Хазал са много хубава двойка. Peace А и как бих могла да го плювна при положение, че още са ми пресни спомените от ХаканЮ, който равен по хубост няма hahaha
Кефи ме Хазал, но не и роклята ѝ Laughing, което не означава, че не ѝ отива. Цветът не е сред тези, които предпочитам.



И сладкишчетоо Heart Eyes

# 322
  • Мнения: 21 201
Привет Ви по късни доби.
Нова фотка на Джейда. Sick
Никак, ама никак не ми харесва. Stop

# 323
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Как успя дотолкова да се промени ooooh!

# 324
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Кофти счупване на носа + оставени да подивеят вежди. Peace

# 325
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 413
Уауу Heart Eyes

А Хазал има хубаво чувство за хумор- фотосесия стъпила на трупче и покачена на стълба.... Laughing  Браво Heart Eyes

Чакайте и това да метна  hahaha
https://www.ucankus.com/detay/325739/cagatay-ulusoy-eski-sevgili … -yesil-isik-yakti

Накратко от руския превод Ча е харесал публикация на Кака в Инстаграм, а после бързо си е махнал лайка, сигурно се е присетил един друг лайк преди месец и нещо какъв шум вдигна в интернет и е решил да си  спести харесването  hahaha Лайкването и после триенето обаче не убегнало на феновете  според статията продължавал да следи изявите на кака hahaha

Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 12:21 от Беллора

# 326
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Чачун е непредвидим, но дали в действителност е харесал нещо на съкровището, пък после преценил да се въздържи Thinking Не ми се вярва чак толкова да го смущава шума из нета. По-скоро се е замислил колко поласкана ще се почувства кака от факта, че той още проявява интерес към нея Joy, та това може би е причината да е пестелив откъм лайкове.
Или ако все още са заедно е преценил да ѝ каже лично и  насаме колко много я 'аресва. Mr. Green
Всъщност онова, което го набеждават, че е отразил е кака в маргаритените одежди tooth

ПП Мишока е късметлия Grinning

# 327
  • Мнения: 27 530
Цитат
Кефи ме Хазал, но не и роклята ѝ Laughing, което не означава, че не ѝ отива. Цветът не е сред тези, които предпочитам.
Марги Hug   Хазалка е сладурана  Heart Eyes  и на мен не ми   се нрави кройката и жълтия цвят на роклята . С Бурак Дениз си подхождат    Peace Добре, че Аксой не и лепна тип като ХаканЮ  Stop  Промото на фокс е цветно , зареждащо и танцувално .





  За лайка на  бившата    още е дрямал или  като се прибрал е бил на чИрешата   и сЪ  е объркал   rotfImbo   дори да е изтрил лайка  го сбараха

   напрай и пиар на тая гъска  #2gunfire



красиво Heart Eyes

   хубавите ябълки прасетата  ги ядът  Sick

 Джан Яман  в реала е с Бестимису Йоздемир  Sick  подопечената на Гинчо   уредил е  в дизи да играй .

  


 smile3544 smile3544

Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 17:22 от femmi2

# 328
  • Мнения: 27 530
 Слагам ги в нов пост    Peace






 супееер   Flutter












Heart Eyes

# 329
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 413
И аз да метна  че не останаха tooth
Фотографът е Мухсин Акгюн, доста е нашумял напоследък Wink

Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 15:57 от Беллора

Общи условия

Активация на акаунт