ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 487

  • 42 968
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 21 201
Таман и аз гледах  при рускините милионите навъртени гледания Shocked на песента на НИ за няколко дни. #Crazy
Мярнах и трея на "Чукур" с Арас, сори но заглавието ми звучи като чукундур Mr. Green Joy и няма да го гледам.

# 496
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Таман и аз гледах  при рускините милионите навъртени гледания Shocked на песента на НИ за няколко дни. #Crazy
Мярнах и трея на "Чукур" с Арас, сори но заглавието ми звучи като чукундур. Mr. Green Joy
Joy Joy Joy
То и на турски едно звучене и превода му на български като го навържа с името на главния герой пак ме разсмива- яма и ямач hahaha И отново много брадати и мустакати страшилища бррр Sick

# 497
  • Мнения: 21 201
Привет Ви. 55
Озета на трета серия на НИ с озвучка.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456241795%2Fe8eafef662947 … pl_wall_-58199741

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 14:46 от Neidjal

# 498
  • Мнения: 27 479
 Здравейте  Hug Simple Smile


 
 Joy Joy

 Цяла година сме Вътре кардешим

 аз скоро съм в ямата


 Промото на Чукур хич не е лошо  . На Арас му отиват лоши роли  и на любовник също .  Добре се целува  Mr. Green В Марал  и в Ичардето  мноУ ми аресаха целуфаните  но и партньорките са хубави .

  Героя му Ямач   се влюбва в  Сена женат се но нещо се обърква и нищо няма да  е както преди  .


 според феновете така трябвало да бъде   дизито
 
https://vk.com/public102959620?z=video-102959620_456240385%2F78f … l_wall_-102959620


 Тувана с ново дизи по канал Д    главния  мой да и бъде баща  що са и лепнали този  ooooh!

   толкова ги искам с Ча а тия некви смотаняци избират

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 17:27 от femmi2

# 499
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Те в 90% турските кастинг директори сякаш са кьорави, та не се учудвам за Тувана и въпросния 33uu
Ами Ибрахим Челиккол, ами Кадир Доулу кви колежки са им лепнали doh лелите им Sick


Цитат

Цяла година сме Вътре кардешим

 аз скоро съм в ямата
Joy Joy Joy
Дано да му се получи на Арас. Колежката му е като едно лошо копие на Бенсу ooooh! Твърде много мафия и твърде много бради.... Няма го Ча и няма да го гледам.

# 500
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Аз най-накрая успях да се доредя да изгледам първия епизод на НИ. Grinning
Хареса ми.  Heart Eyes
Най-вече ми хареса актьорската игра. Много са точни всички. Grinning Heart Eyes
Хазал и Бурак стоят много добре като двойка на екрана, получават им се всички моменти.
Допада ми, че в голяма част от сцените минава една тънка нишка на хумор.
Слава богу  bishop през цялата серия нямах никакви асоциации с АФК и Ферия.
Всъщност единственият момент, който с нещо усетих да го доближава, бе когато бащата тръгна да се дуе с честта и гордостта си, нищо че пукнат куруш няма в джоба.
И много ме погнуси бащата, когато "продаде" пералнята.  Sick

Някой беше питал единия от големите братя в кой е влюбен. От първата серия всъщност става ясно, че къдравият е влюбен в касиерката на магазина, в който работи, която е всъщност жената собственика. Нещо с Е и е името, но Езра ли беше? newsm78 Нищо общо няма с другия брат, даващ уроци на Мюжде, която живее само с майка си, че са разведени с бащата.  Peace

# 501
  • Мнения: 21 201
Втори трей на трети епизод на НИ.
Баръш вече си има съперник в лицето на полицая Джемил.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456241797%2F04091c62f52b2 … pl_wall_-58199741


# 502
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Да, Хазал беше казала в едно от интервютата дадени наскоро, че няма как в турската история да се сложат някои от нещата от оригинала. Каза че причината е турският СЕМ - спомена абревиатурата му. Скандалното на брата гей от американските Безсрамници в турскаята версия  ще се състои в това че е влюбен в жената на бакалина, явно наистина не може да вкарат нищо по- срамно от това. Все още не е ясно само влюбен или ще са си опитали това-онова Mr. Green
Проф, на мен дори и тогава не ми напомни за дъртия чепик. Героите са бедни и в едната и в другата история, във втората са направо мизерни, но никак не си приличат.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 19:27 от Беллора

# 503
  • Мнения: 27 479



Heart Eyes

  Евала на Аксой за усета . Не е кьорав като  други дето слагат дърти , брадати ,  силиконки  и лелки .  





Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 01:18 от femmi2

# 504
  • Мнения: 21 201
Да, Хазал беше казала в едно от интервютата дадени наскоро, че няма как в турската история да се сложат някои от нещата от оригинала. Каза че причината е турският СЕМ - спомена абревиатурата му. Скандалното на брата гей от американските Безсрамници в турскаята версия  ще се състои в това че е влюбен в жената на бакалина, явно наистина не може да вкарат нищо по- срамно от това. Все още не е ясно само влюбен или ще са си опитали това-онова Mr. Green
Проф, на мен дори и тогава не ми напомни за дъртия чепик. Героите са бедни и в едната и в другата история, във втората са направо мизерни, но никак не си приличат.
Офффф, аман от измислени моралисти. Stop
Превода на фрага.
Скрит текст:
#Teammy_Bizim_Hikaye
🎬🔥2-й фрагмент 3-й серии сериала Наша История / Bizim Hikaye
Перевод:
Кираз - Тюлай абла, что значит влюбиться? Когда влюбляешься что происходит?
Тюлай - внутри тебя что то происходит. Не можешь отвести от него взгляд. Все время думаешь о нем. интересно, где он? что сейчас делает? С кем? Не можешь выкинуть из мыслей. Все время о нём переживаешь.
Барыш : ладно, на чем мы остановились?
Пассажир 1: можете передать пожалуйста?
Барыш : конечно
Пассажир 2: и это передайте
Барыш : аллах аллах. Не можем поговорить. Есть у тебя планы на вечер с Джемилем-мемилем?

Скрит текст:
Днес където и да ровна, все тази новина за поредните ми изскача насреща.
Ожениха се само преди няколко месеца и вече битти.
#Teammy_News
⚡По сообщениям турецких СМИ Хазал Филиз Кючюккёсе приняла решение развестись со своим супругом Туаном. Супруги разъехались и уже две недели не живут вместе. Кроме того, они отписались друг от друга в социальных сетях, что в наше время говорит больше чем любые официальные заявления

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 23:17 от Neidjal

# 505
  • Мнения: 27 479
  Добро утро  Simple Smile

 Стана , дъждовно , мрачно и есенно  Wear Umbrella

от Чили  




11 септември 2015 в ЛА   е оставил автограф в кафенето  








Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 11:55 от femmi2

# 506
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Какъв гръб има Ча на снимката където си очертава ръката Crazy Rolling Eyes smile3544

Малко трапчинки Heart Eyes


В Мексико, дори земетресенията не успяха да смъкнат рейтинга на Фериха. Мръднал е само с 3% а местните продукции са наполовина надолу, Джесури-месури, Векове и те с половината надолу....


https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_316771

Берк Атан също бил роден на 23.09 само че през 91-ва година. Тук прилича малко на Ча от Делибала, ама както съм казвала много пъти, на мен всички брадати са ми почти еднакви hahaha
Скрит текст:


ПП Леле колко нови сериали се задават, някои започнали не започнали и вече окапаха Shocked Не му запомних заглавието, но един сдава фира още на втора серия при това са я преместили в късните часове.... Whistling

# 507
  • Мнения: 27 479
 трапчинки  Crazy  гръбчето му секси   чак завидех на фулмастера дето го е захапал  Mr. Green Crazy Blush




 с такава подстрижка ме кефи  дано не е обрасъл за  супермена


 https://vk.com/cagaulusoy?w=wall-128333062_123393

  тия писаници не ми аресват  ако са придържат към книгата   


# 508
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Цитат





smile3544

# 509
  • Мнения: 21 201
Хааай. Party
Слабичък, пухкавичък, хубавец си ни е Ча. Heart Eyes
Скрит текст:
Берк вчера имаше РД, а не на 25(поне аз такова инфо срещах нявсякъде къде ровнех вчера) и бившия на Демет/Юсуф, и една Мюжге от Ашковците и така, все на една дата.
Мдааа, започнаха отдаааавна да капят новостартиралите сериали, други са на път/% им поголовно падат/ а са още в началото, а колко още много предстоят да започнат не е истина просто. #Crazy Stop
Бях скептична към Бурак, не вярвах, че ще ми харесат, но ето на, харесват ми.
 Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт