Game of Thrones 28 - Bad things are coming...

  • 38 374
  • 782
  •   1
Отговори
# 780
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Та Аря не я виним, защото, и тя е дете, но поне се усети и, когато си осъзна грешката и от три полагащи се поръчки получи бакшиш като назова името на Джакен. Любим момент ми е няма как да не призная. Една идейка си е по-коварна... и това ме кефи. Дано не я убият.
А какво щеше да стане ако Аря беше назовала името на Тивин? Коварство, коварство, ама и малко пипи трябва.

# 781
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Еми какво може да бъде доказателството за Джон, освен написано от майстер и потънало някъде в бумащината + дракон. Иначе какво, ще се изправи там Хоуланд Тръстиката и всички дружно ще му повярват и да живее краля. Изглежда лесно и удобно, но аз не виждам друг начин. Да обстоятелствата по разкриване на истината може да са интересни, но самото доказателство е просто. Дори само на документа няма да повярват, но ако яхне дракон....

От снимките се вижда, че и Юрон го няма май. Денерис трябва да дойде с дракон няма как. Трябва да прелети над КЧ.  Да подготви публиката, щото народа пък може да иска да тръгне с нея. Simple Smile

Е нали Джили го намери тоя документ и сега със Сам го разнасят без да са го осмислили.... не е ли обсъждано?

# 782
  • Мнения: X
Нова тема има. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт