Kalp Atışı - УДАРИТЕ НА СЪРЦЕТО - Йойкю Карайел и Гьокхан Алкан - 3

  • 77 388
  • 726
  •   2
Отговори
# 210
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819

Добро утро! Hug

Диденце, Hug Heart Eyes благодаря за фрагчето! bouquet Дани, Hug Heart Eyes за превода... bouquet

Ей, голям екшън ни очаква... ooooh! Кой, кого, къде стреля...ужасТ... ooooh!

Илде, и аз се шашнах....и тази кръв по лицето на Ейлюл на края съвсем ме остави без думи.....кога " ще пострада" Ейлюл....на плажа....или тук пред болницата... Thinking

Последна редакция: вт, 22 авг 2017, 10:44 от gostenka68

# 211
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Илде, и аз се шашнах....и тази кръв по лицето на Ейлюл на края съвсем ме остави без думи.....кога " ще пострада" Ейлюл....на плажа....или тук пред болницата... Thinking
Аз плажа го забравих... Laughing Както изглежда, екшъна ще е в болницата... ooooh!
Пък и в петък не знам дали ще мога да гледам епизода... Cry  Cry Cry

# 212
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819

Илде, и аз се шашнах....и тази кръв по лицето на Ейлюл на края съвсем ме остави без думи.....кога " ще пострада" Ейлюл....на плажа....или тук пред болницата... Thinking
Аз плажа го забравих... Laughing Както изглежда, екшъна ще е в болницата... ooooh!
Пък и в петък не знам дали ще мога да гледам епизода... Cry  Cry Cry
и аз....през телефона ще е мъка.... ще разчитам на коментарите на момичетата.... Cry Grinning

# 213
  • Мнения: 33 400
Що няма любов у фрага  Confused

# 214
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Защото трябва да мрънкаме за втори... Laughing

# 215
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Я вижте каква хубава снимка на нашето момче:

# 216
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Я вижте каква хубава снимка на нашето момче:

разкош....

# 217
  • Мнения: 4 369
Кръвта по Ей е от друг. Простреляха някой до нея. Много ме съмнява да не Оуз. Някой ги дебнеше със снайпер, а Оуз много отчаян ми се видя когато разговаряше с Ей. Той и подарява букет, а тя му казва, че ще избере само е дин човек в живота си и Оуз разбра, че това няма да е той.
Дано не занулят героя .

# 218
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Кръвта по Ей е от друг. Простреляха някой до нея. Много ме съмнява да не Оуз. Някой ги дебнеше със снайпер, а Оуз много отчаян ми се видя когато разговаряше с Ей. Той и подарява букет, а тя му казва, че ще избере само е дин човек в живота си и Оуз разбра, че това няма да е той.
Дано не занулят героя .

е.....то по тази логика всеки на , който Ейлюл каже "не" ще трябва да изчезне от сериала Wink....супер....накрая ще си гледаме Ейлюл и Али... JoyJoyJoyJoy

# 219
  • Мнения: 33 400
Хареса ми да чуя, че само Алиш има зелена светлина  Crazy Crazy Crazy

# 220
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Хареса ми да чуя, че само Алиш има зелена светлина  Crazy Crazy Crazy
въпросът е кога ще го каже и на Али.... Grinning

# 221
  • Мнения: 33 400
Хареса ми да чуя, че само Алиш има зелена светлина  Crazy Crazy Crazy
въпросът е кога ще го каже и на Али.... Grinning
Чакай да му каже  Mr. Green направо се учудих като му каза, че винаги е бил специален за нея  hahaha hahaha

# 222
  • Мнения: 4 369
Кръвта по Ей е от друг. Простреляха някой до нея. Много ме съмнява да не Оуз. Някой ги дебнеше със снайпер, а Оуз много отчаян ми се видя когато разговаряше с Ей. Той и подарява букет, а тя му казва, че ще избере само е дин човек в живота си и Оуз разбра, че това няма да е той.
Дано не занулят героя .

е.....то по тази логика всеки на , който Ейлюл каже "не" ще трябва да изчезне от сериала Wink....супер....накрая ще си гледаме Ейлюл и Али... JoyJoyJoyJoy

Мисълта ми е, че Оуз с цената на живота си да я предпази от снайпериста, а не че всеки ще го трепят щом прояви интерес към Ей Smile

# 223
  • София
  • Мнения: 9 306
Той па щото Алиша не знае и не се досеща сам, че Ейлюл умира за него Grinning Grinning Grinning

Според мен може пък Али да пострада, тогава наш'та кифла ще осъзнае и така..

# 224
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Кръвта по Ей е от друг. Простреляха някой до нея. Много ме съмнява да не Оуз. Някой ги дебнеше със снайпер, а Оуз много отчаян ми се видя когато разговаряше с Ей. Той и подарява букет, а тя му казва, че ще избере само е дин човек в живота си и Оуз разбра, че това няма да е той.
Дано не занулят героя .

е.....то по тази логика всеки на , който Ейлюл каже "не" ще трябва да изчезне от сериала Wink....супер....накрая ще си гледаме Ейлюл и Али... JoyJoyJoyJoy

Мисълта ми е, че Оуз с цената на живота си да я предпази от снайпериста, а не че всеки ще го трепят щом прояви интерес към Ей Smile
Мери Grinning това беше в кръга на шегата....надявам се, да не си се почувствала засегната....но около  Ейлюл наистина е голяма навалица и трябва да почне да ги отсява, че да може да се разгърне нашия човек Wink

Общи условия

Активация на акаунт