Kalp Atışı - УДАРИТЕ НА СЪРЦЕТО - Йойкю Карайел и Гьокхан Алкан - 3

  • 77 381
  • 726
  •   1
Отговори
# 600
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
май ще има обяснение в любов...

# 601
  • Мнения: 9 388
И резюмето за епизода в превод на Рени от "Любими сериали с превод".

# 602
  • Мнения: 9 388
#KalbimeİyiBak
Хаштагът тази вечер. Два възможни превода, според мен, но съм преводач лаѝк  Grinning - #Виж добре сърцето ми или #Погрижи се за сърцето ми/Поверявам ти сърцето си!

Приятно гледане на който ще гледа! Аз ще гледам Невестата, Сърцето до ден, два, надявам се!

 Hug Hug Hug

# 603
  • София
  • Мнения: 9 294
Гледай добре сърцето ми! Grinning демек Пази добре сърцето ми!

# 604
  • Мнения: 9 388
Гледай добре сърцето ми! Grinning демек Пази добре сърцето ми!
Hug

# 605
  • Мнения: 325
Здравейте момичета HugСнощи изгледах последната  серия на филма,ами сценаристите продължават с драмата и незнам до кога така. Twisted EvilРешиха да убият Зиянур,а от дядото на Бахар направиха убиец.Алп се изследва, и си откри голям тумор в главата,а тъкмо се харесаха с Есма.Убиецът на Бахар се отрови с лекарства,Фатих ходи с един налудничав поглед из болницата-съюзиха го със Синан,спирам до тук ,все пак трябва да ви е интересно докато гледате,но ми идва малко прекалено черно всичко това Mr. GreenНо нали трябва да има за какво Али Асаф и Ейлюл да се самообвиняват,и какво да търсят Mr. GreenЕ, чухме думичките от хаштага ,от Али ,имахме и признание в любов от двамата -Обичам те ,и аз те обичам и това е.Да видим от тук нататък какво са намислили .Имам надежда че докторката която е майка на Бахар ще бъде добра и може би ще помага в нещо на Ейлюл и Али,както и бащата на самата Ейлюл. PraynigЗащото иначе каранлъка е голям Twisted EvilИзвинявайте за дългия пост,желая ви една спокойна и цветна неделя Hug

# 606
  • Мнения: 9 388
Здравей, Ками!  Hug

Много благодаря за преразказа на серията. Гледах около половин час от нея и загубих желание, така че преразказът ти ми дойде добре. Няма да я гледам тази серия, ще видя какво ще стане в следващата и може би ще бъда дотук. С много сериали ми се случва това - докъм десета серия вятър в платната и после някакво сценаристко безсилие и вятърът в платната спира, сюжетът става нелогичен, пресилен, неестествен. Сценаристите пропуснаха момента да поставят отношенията на АлЕй на друго ниво тогава, когато имаше химия, страст. Непростителността на Ейлюл унищожи всичко за мен.

Но пък си спечелих нов любим актьор - Гьокхан. Толкова чаровен, толкова талантлив. И попаднах на едно интервю с него, но е на английски. В него Гьокхан признава, че има синдрома на Аспергер, който е част от аутистичния спектър. Давам линк и се извинявам, че нямам време да го преведа.
http://istandist.com/en/i-ran-after-my-love-gokhan-alkan-2/

Хубав ден, девойки!  Hug

# 607
  • София
  • Мнения: 9 294
Серията тази седмица беше много добра, случиха се неща, които бяха ясни че ще станат - смъртта на Зиянур, това че дъртия ще има нещо общо, че онзи няма да иде в затвора. Али и Ейлюл и Ипек и Оуз са много сладки Heart както и Есма и Алп. Напълно нормално е да има драма, сериала по жанр си е драма и такава ще си бъде до края. Но има и много хубави и приятни моменти.

# 608
  • Мнения: 9 388
Привет, девойки!  Hug

Понеже съм любопитко, спретнах ви анкета. Имате право само на един отговор. Може да го променяте и да виждате резултати, без да сте гласували.

# 609
  • Мнения: 15 391
Привет, девойки!  Hug

Понеже съм любопитко, спретнах ви анкета. Имате право само на един отговор. Може да го променяте и да виждате резултати, без да сте гласували.

Оп, Дани  Hug Hug

да ти заситя малко любопитството  newsm47

- гледам Ударите на сърцето с голям интерес.  Peace

# 610
  • Мнения: 33 399
Ще ми се обидят фенките на Невестата, но Ударите дори с голямата драма ми е много по-полезен за гледане. Ако не друго поне някакви неща от медицинска точка се научават  Peace В последния епизод имаше много любов между Али и Ейлюл. Много се сближиха. Ипек и Оуз също имат някакво развитие. Баща й как зае нейна позиция. Много ми хареса епизода. Забуксуваха с 2-3 серии, но върнаха действието.

# 611
  • Мнения: 182
Здравейте! Hug
Днес изгледах 10-13 епизод. Драма и пак драма! Къде е любовта? Rolling Eyes
Относно 10-12 епизод - хубави серии, но сериалът като че ли загуби началния си ритъм, за съжаление. Преди сякаш имаше по-добър баланс между драмата и любовта, а сега преобладава драмата. 13-ти епизод най-много ми хареса, заради моментите между Али и Ейлюл. Heart Eyes

Смъртта на Бахар беше голяма изненада за мен. Shocked До последно мислех, че ще я спасят. А пък състоянието, в което изпадна Фатих, ми дойде малко в повече. Tired
Нямам против да гледам и драма, но 11-ти епизод беше почти целия посветен на семейството, което претърпя катастрофа. В 12-ти епизод историята на семейството ме разтърси, за пореден път се убедих, че майчината любов е безгранична и майката е способна на всичко за децата си..
Сцените, които ме зарадваха, се броят на пръстите на едната ми ръка. Али и Ейлюл имаха хубави сцени. Heart Eyes Но добре, че са Есма и Алп. Забавни са моментите около тях, големи са скици hahaha Така ме е яд, че Алп има тумор.. Sad Тъкмо нещата около тях започнаха да се получават и СЦ решиха да ни изненадат, при това неприятно. #2gunfire Дано да се оправи, Алп ми е любимец от стажантите. Но положението ми се стори доста сериозно, Самет реагира доста емоционално.

Майката на Бахар много млада ми се видя на фона на Синан. С появата й ще изплуват тайни от миналото. Интересно какво я е принудило да изостави Бахар. Thinking

# 612
  • Мнения: 4 369
Ще ми се обидят фенките на Невестата, но Ударите дори с голямата драма ми е много по-полезен за гледане. Ако не друго поне някакви неща от медицинска точка се научават  Peace В последния епизод имаше много любов между Али и Ейлюл. Много се сближиха. Ипек и Оуз също имат някакво развитие. Баща й как зае нейна позиция. Много ми хареса епизода. Забуксуваха с 2-3 серии, но върнаха действието.

 Ааааа, поне аз не се обиждам, въпреки че гледам и Невестата Simple Smile
Както и преди съм писала харесват Ударите най-вече за образа на гл. героиня /смело и твърдо момиче/. Именно затова гледам и Невестата /и тя е силна и самостоятелна/.
Иначе не бих ги сравнявала, защото сюжетите им няма нищо общо.

# 613
  • Мнения: 9 388
Хей, девойки, благодаря.

Аз съм влюбена в Невестата, но не се обиждам. Вкусове разни.

За мен Ударите станаха медицински сериал, а аз не обичам този жанр. Не обичам и крими, и екшън, и политически, и военни сюжети. Приемам ги само ако вървят с лични истории и драма. За мен Ударите загубиха динамиката на личния живот. Само бели престилки, дефибрилатори, болнични стаи. Няма външни декори, жилища, цивилен живот.

Ще си почина една, две серии и ще го погледна пак, ама вие преразказвайте, че да съм в час.Grinning

# 614
  • Мнения: 15 391
Не му ли е време на тоя фрагман вече

Общи условия

Активация на акаунт