Kalp Atışı - УДАРИТЕ НА СЪРЦЕТО - Йойкю Карайел и Гьокхан Алкан - 3

  • 77 477
  • 726
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 325
Късен ,следобеден поздрав от мен HugЗа сега моят фаворит е Пълнолуние ,а за петъка нямам нещо което да следя.Така или иначе ,след финала на Ашка няма дизи което така да ме залепя за екрана и да живея с неговите герои ,ден и нощ.Нооо ,всичко има своя край NaughtyАз не съм привърженик на драмите ,смятам че живота е достатъчно сложен и стресов,че да си набавям адреналин и чрез филмите.Но Йойкю ми е любимка,харесах си я още в Кузей Гюней и тук я наблюдавам с интерес.Намерих си и друг любимец-Гьокхан,който до сега не бях гледала и не знаех ,но го харесах много.Така че ,по всяка вероятност ще си догледам филма до край ,но не и онлайн.Дани Hug,май в последно време си пишем само двете Grinning

# 631
  • Мнения: 9 388
Ками  Hug добре, че се включваш, че иначе ще трябва да си пиша сама, което хич не е възможно. Позволявам си само два поста един след друг най-много, че иначе нарушавам правилата на форума.

Ще си догледаш сериала, щом ти харесва, разбира се. И Йойкю харесвам от Кузей Гюней, и Гьокхан вече, но съм установила, че не мога да гледам сериал само заради актьори. Трябва да се получи комбинация от всичко - актьори, сюжет, режисура и тогава ме грабва. Докъм десети епизод всичко си беше на мястото в Сърцето, но нещо се случи и като че ли загубих напълно интерес, особено след последния фрагман.

Аз в момента гледам четири сериала и четирите ми харесват, но по ред на харесване са така: Невестата, Мерием, Калбимдеки Дениз и Пълнолуние. Ще погледна и някои от започващите- с Ибрахим Ч., с Кадир Д..

Гледах епизод и половина на Нашата история с Хазал Кая и Бурак Дениз. Много добра игра и на двамата, особено на Хазал, но няма да го гледам. Но се радвам, че Хазал прави такова чудесно завръщане на екрана, въпреки че не съм ѝ специална фенка.

Ами изказах се. Е, не съвсем по темата, ама ще прощавате!  Hug

Хубава вечер на всички!

# 632
  • Мнения: 9 388
#herşeyerağmen

#независимо от всичко/въпреки всичко

Приятно гледане!

# 633
  • Мнения: 15 391
#herşeyerağmen

#независимо от всичко/въпреки всичко

Приятно гледане!

Мерсииии  Hug Hug Hug

# 634
  • Мнения: 9 388
Скрит текст:
#herşeyerağmen

#независимо от всичко/въпреки всичко

Приятно гледане!

Мерсииии  Hug Hug Hug
Hug  Wink

И да драсне някой утре два реда дали е била много екшън серията или е имало и ...ЛИБОфф! Grinning

# 635
  • Мнения: 15 391
Скрит текст:
#herşeyerağmen

#независимо от всичко/въпреки всичко

Приятно гледане!

Мерсииии  Hug Hug Hug
Hug  Wink

И да драсне някой утре два реда дали е била много екшън серията или е имало и ...ЛИБОфф! Grinning

При първа възможност ще се изложа  Laughing  Peace

# 636
  • Мнения: 9 388
Нетърпеливите сигурно са го видяли вече - преводът на 14ти епизод на руски е готов. Заповядайте!
https://vk.com/verni_lubov?z=video-48619406_456240163%2F9613c4ba … pl_wall_-83282628

# 637
  • Мнения: 9 388
https://twitter.com/mithrellasera/status/916785697763323905

Много сладко видео с Али и Ейлюл. Огледални реакции, изрази и емоции в двамата, написани и режисирани много хубаво. Сладури!

# 638
# 639
  • Мнения: 325
Добро утро момичета,Ди благодаря за фрага HugИнтересен епизод ни чака,поставя толкова въпроси.Ейлюл е новия съсобственик в болницата Shocked,и как стана това ThinkingСелим аби с майката на Бахар-какво са имали едно време и там питанка,а Синан ги видя.Изобщо ,когато дойде петъка ще видим какво следва.Дано успея да изгледам серията до край защото последната я започнах и някак не можа да ме задържи на екрана и я зарязах Rolling EyesХубав ден от мен.

# 640
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте момичета
Интересен фраг.....доживях да видя Ейлюл като пациент....и Али Асаф ще я лекува.... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 641
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586

# 642
# 643
  • Мнения: 9 388
От премиерата на филма на Сечкин и Тувана Тюркай Bir Nefes Yeter! Убавец!

Привет ви! Hug Hug Hug

# 644
  • Мнения: 325
Да,уважил е колегите си нашия красавец Heart EyesДани,благодаря ти че уточни,пропуснала съм да го напиша HugЗдравейте на всички  welcome

Общи условия

Активация на акаунт