Kalp Atışı - УДАРИТЕ НА СЪРЦЕТО - Йойкю Карайел и Гьокхан Алкан - 3

  • 77 384
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 325
Дани,добре дошла отново сред нас-гледащите HugРадвам се да те видя,аз все си казвам тази серия последно и повече няма да гледам защото драмата ми е в повече ,но после продължавам GrinningИнтересно ми е и на мен какво ще стане с Ипек а и сега с тази нова ,стара съпруга също Crossing Arms

# 691
  • Мнения: 33 400
Е Дани, ти па нищо не каза  ooooh! Сякаш в турските сериали не е пълно с бракове без любов  Mr. Green

Според мен го е направил от самота и е искал ново начало, но уви е осъзнал, че без Ейлюл не става  Laughing

# 692
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Може пък да е някоя благотворителна кауза и после жената да се е влюбила в него. 😚

# 693
  • Мнения: 33 400
Според мен й е казал, че не я обича и са се развели, затова и се чувства виновен сега като я гледа  Mr. Green Mr. Green

# 694
  • Мнения: 9 388
Девойки  Hug Ками  Hug

Е Дани, ти па нищо не каза  ooooh! Сякаш в турските сериали не е пълно с бракове без любов  Mr. Green

Според мен го е направил от самота и е искал ново начало, но уви е осъзнал, че без Ейлюл не става  Laughing
Терка, права си, че има много бракове без любов - на някои сериали брак без любов им е основната сюжетна интрига,  ама някак си в нашия случай на образа на Али досега не подхожда това да крие, че е бил женен. Не му подхожда и това да се ожени без любов, от самота. Не му подхожда и да остави жената, за която се е оженил без любов. Нищо "човешко" не му подхожда на Али, само "суперменски" неща му подхождат. Сценаристите му изградиха идеален образ, така че трябва да имат много хубаво обяснение за този брак, за да звучи логичен. Дея дава идея. И аз мисля, че бракът трябва да е бил някакъв по-особен, я да помогне нещо на жената, я да спаси честта ѝ някак. Ще видим, ще разберем, ама много хубава бившата му женичка, домъчня ми за нея. И за Ей ми домъчня - гръм от ясно небе е тази новина за нея.

Хубав ден на всички!  Hug

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Може пък да е някоя благотворителна кауза и после жената да се е влюбила в него. 😚

Здравейте, момичета!
Дани, съгласна съм с твоите мисли. Сигурно е трябвало да спаси момичето от нещо! Но за Али това не е истински БРАК.Сценаристите създадоха , наистина, "суперменски" образ на Али и ни е трудно да смелим новата информация!

Хареса ми много, че Али не скри от Ейлюл. Така мимоходом й каза, че тя не успя да реагира, но хукна след бившата. Значи има защо!

Усмихнат ден!

# 696
  • Мнения: 33 400
Не знам, ще видим в петък  Tired

# 697
  • Мнения: 9 388
Тони  Hug Peace Терка  Hug Peace

Едно е сигурно, сценаристите ме "върнаха в мача" поне за няколко епизода. Ще се гледа тази история с бившата, това е! Grinning Wink

# 698
  • Мнения: 9 388
18 епизод, 2ри трейлър на руски:
https://vk.com/dizimaniarp?z=video-122860189_456239851%2F19d896b … l_wall_-122860189

Резюме на епизода  на български, благодарение на Рени от "Любими сериали с превод":

https://vk.com/club113691288?z=photo-113691288_456249460%2Falbum … 13691288_00%2Frev

# 699
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
18 епизод, 2ри трейлър на руски:
https://vk.com/dizimaniarp?z=video-122860189_456239851%2F19d896b … l_wall_-122860189

Резюме на епизода  на български, благодарение на Рени от "Любими сериали с превод":

https://vk.com/club113691288?z=photo-113691288_456249460%2Falbum … 13691288_00%2Frev
Здравейте момичета
Честит празник на всички ....
И какво излезе.....Али Асаф не само е бил женен, но е загубил и дете.... Thinking

# 700
  • Мнения: 33 400
Явно като е починало детето им са се развели  ooooh! Много пресолиха манджата  Tired
Той затова има някакво чувство за вина към Назлъ  Tired
И това докато е бил влюбен в Ейлюл ли?  Tired

Обаче никаква логика в сценаристите  ooooh! В миналия епизод Ейлюл нали му вика , че ще бъде прекрасен баща, при тия думи всеки родител загубил детето си ще се сдуха, ма нашия подканваше за друго  Tired Явно на коляно се пише всичко  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 01 ное 2017, 10:32 от Hurricane~ Нарцис Джуниър~Средната Етърва Б.А ~

# 701
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Явно като е починало детето им са се развели  ooooh! Много пресолиха манджата  Tired
Той затова има някакво чувство за вина към Назлъ  Tired
И това докато е бил влюбен в Ейлюл ли? Tired

Обаче никаква логика в сценаристите  
ooooh! В миналия епизод Ейлюл нали му вика , че ще бъде прекрасен баща, при тия думи всеки родител загубил детето си ще се сдуха, ма нашия подканваше за друго Tired Явно на коляно се пише всичко  Crossing Arms
вземат ни за канарчета....те като не помнят какво пишат...ние гледаме Wink да....това и мен ме изненада...дали пък не му е изневерила....

# 702
  • Мнения: 9 388
Корейските сценаристи си знаят хората, че няма нужда да пишат сериална "Война и мир" и за двадесетина серии разкажат една интересна история, в която не измислят нелогични тайни от миналото, възкръснали мъртви, непознати братя и сестри от други бракове на родителите, загубена памет, сменена самоличност и прочие. А пък турските сценаристи трябва да разтягат локуми и в името на повече серии се чудят от колко кладенеца да донесат вода и става манджа с грозде сюжетът.

Ако Али си беше казал, че е бил женен, нямам никакъв проблем с минал брак, но за мен това си е направо лъжа да не кажеш нещо толкова важно за живота си на човек, за когото ще се жениш. Аз като зрител прощавам много лоши неща на героите, но такова нещо не мога да простя на един мъж - да не каже на жената, която обича, че е бил женен. Бракът не е като да си имал куче, пък после си го оставил на приятел да го гледа. Бракът е обет за вярност, посвещение, общи мечти, любов, уважение и Али Асаф ги е давал на друга жена, а Ей не знае за това. Ах, Али, ах, добре, че не ми предлагаш на мен брак, че... Wink Mr. Green

# 703
  • Мнения: 325
Корейските сценаристи си знаят хората, че няма нужда да пишат сериална "Война и мир" и за двадесетина серии разкажат една интересна история, в която не измислят нелогични тайни от миналото, възкръснали мъртви, непознати братя и сестри от други бракове на родителите, загубена памет, сменена самоличност и прочие. А пък турските сценаристи трябва да разтягат локуми и в името на повече серии се чудят от колко кладенеца да донесат вода и става манджа с грозде сюжетът.

Ако Али си беше казал, че е бил женен, нямам никакъв проблем с минал брак, но за мен това си е направо лъжа да не кажеш нещо толкова важно за живота си на човек, за когото ще се жениш. Аз като зрител прощавам много лоши неща на героите, но такова нещо не мога да простя на един мъж - да не каже на жената, която обича, че е бил женен. Бракът не е като да си имал куче, пък после си го оставил на приятел да го гледа. Бракът е обет за вярност, посвещение, общи мечти, любов, уважение и Али Асаф ги е давал на друга жена, а Ей не знае за това. Ах, Али, ах, добре, че не ми предлагаш на мен брак, че... Wink Mr. Green

Дани Hug+1

# 704
  • Мнения: 33 400
http://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/kalp-atisi-18-bolum-3-fragmani/44988

Излишно си чешахме езиците.. Бил е женен за Назлъ преди да срещне Ейлюл  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт