SUPERNATURAL: Летен прочит на класиките - "Вечната Кайсия"

  • 24 050
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 32 050
Надарено е момчето. На тия шалвари, пак се виждат красотичките му. Joy

# 406
  • София
  • Мнения: 906
Снимка с цялото семейство Simple Smile

# 407
  • Мнения: 6 390
Описание на 13.01 "Lost and Found":
THEY’RE BAAACKK… — Season 13 begins exactly where we left off, with Sam (Jared Padalecki) and Dean (Jensen Ackles) left to pick up the pieces after the loss of their mother, the demise of Crowley (Mark Sheppard) and the heartbreaking death of Castiel (Misha Collins). The birth of Jack (Alexander Calvert) leaves the Winchester brothers with differing opinions on how to deal with a Nephilim. After being dragged into the breach, Mary (Samantha Smith) must learn to survive Lucifer (Mark Pellegrino) and an apocalyptic world.
Phil Sgriccia directed the episode written by Andrew Dabb.

# 408
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Добре, ще видим, предусещам разочароващ сезон.

# 409
  • Мнения: 32 050
Не ме интересува. Важното е да им се любувам. Само дето Краули ще липсва.
Даже и той страда милият ми



Впрочем на Добрата съпруга най-сетне се докопах до 7-ми сезон и вчера гледах епизод където започва участието на Кайсийчо. Прекрасен беше, прекрасна игра.
Харесвам Алиша, но вече съм склонна да я намразя, защото ще си легне с него. На всичкото отгоре знам, че и ще го зареже. Луда жена, лудааааа  Flutter

# 410
  • Мнения: 6 390
Описание и на 13.02 "The Rising Son":
WHAT EVIL THIS WAY COMES… — Sam and Dean begin to explore what Jack is capable of doing with his powers. An unexpected visit from Donatello (guest star Keith Szarbajka) alerts the boys to the fact that Jack will need more protection than the Winchesters can provide. There is a new Prince of Hell in town, Asmodeus (guest star Jeffrey Vincent Parise), and with Lucifer (Mark Pellegrino) out of the picture, he sets his sights set on Jack.

Ама сме умниии Joy Joy ! Познахме кой е новия "шериф" в Ада.
Донатело го бях забравила тотално, ама не е костенурка нинджа, а новият пророк.

# 411
  • София
  • Мнения: 906


Добавям това, искам гооо!
http://ew.com/tv/2017/09/29/supernatural-special-collectors-edition/

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 10:44 от Supernatural_fan

# 412
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Прочетох резюметата и на двата епизода. Срам и позор за мен, не си спомням, че Кастиел бил умрял  ooooh! #Crazy Rolling Eyes Cry Embarassed А може би не съм искала да си спомням . Как без Кас ! За мен лично , няма шоу без Кас !  Naughty

Актьорът на Донатело играеше в  "Angel",  имаше много яка роля като ловецът на вампири - Holtz . Демонът Асмодей съм го чела в книгите  " Mortal Instruments "  и мисля , че се появи и за кратко в сериала "Shadowhunters"  . Не беше толкова могъщ, колкото го описваха. Ще ми е интересно да видя тук, в света на Супернечъръл как ще го представят.

Иве, а аз предчувствам  готин нов сезон  Mr. Green

# 413
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Дано си права. Praynig

# 414
  • София
  • Мнения: 906
Акълсови са на гости на Тате  Mr. Green

Jeffrey Dean Morgan on #Instagram: “Sons. I swear, if either one ever bitches about their lives.. XO, dad! Jensen Ackles.”


jensenacklesHey @jeffreydeanmorgan thanks to your awesome family for having us up to the farm. That Paxton is a real charmer! #farmlife


Hilarie Burton on #Instagram: “My lady love Danneel came to play! And the Winchester boys reunited! Gus is totally ready to start hunting demons with his big brother Jensen Ackles. Did my heart so good to see these guys. Love you forever D + J! #FarmFun, #OldFriends.”

# 415
  • Мнения: 32 050
Как искам да съм магаре. Но често ми викат магарица  Joy

Не смятате ли, че Дженсън доста прилича на Джефри? Има нещо.

# 416
  • Мнения: 6 390
Падалекови:

# 417
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Искала тя, ще станеш всичко заради Джефри. Joy

Страхотно семейство, Екълсови нямат това излъчване.

# 418
  • Мнения: 32 050
Сънувах го. Но нищо възбуждащо и голо.
Сънувах го с Деймиън от Дневниците. Изтрепаха някакво семейство и им откраднаха бебето  Joy
И аз бях в стаята като ги трепаха, но не ме убиха.

# 419
  • Мнения: 6 390
Ех, жалко, нихт кайсийки. Ма поне е бил обичайният за теб стил Joy .
И при мен няма Джакс, няма Артур, няма Котьо (со се папката Joy ). Тотална суша Stuck Out Tongue Winking Eye .

Общи условия

Активация на акаунт