ЧААТАЙ УЛУСОЙ [Çağatay Ulusoy] - темата на ЧАЧО #2 [247]

  • 51 296
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
           Добър ден на всички! Hug Hug Hug Hug

               

# 91
  • Мнения: 20 795
Добро утро, банда! Hug Party

Литнал Чачо за ЛА, ма време му беше да се скрие малко. Стига с тия лодки-мотки и прочие  hahaha


Вени Hug Hug, надявам се да има нови подобни спортни пози, па дали ще спортува е друга тема Mr. Green Joy

Скрит текст:
За инглиша - бритиш инглиш, да, но ако говори някой с хубавo произношение. Иначе имам чувството, че никога не съм учила този език... Rolling Eyes ooooh! Като бяхме в Ливърпул, синът ми ни превеждаше Joy
Hug Hug
Много я харесвам тази снимка. Този, който я е направил, пончик вероятно, е хванал Чачо във въздуха, миг преди да стъпи на земята  Crazy Crazy Crazy Grinning Дано има и други, наистина  Grinning

# 92
  • Мнения: 25 350
Добър ден HugHugHug

Приятелите на Чачо му устроили прощално парти, на което всички (и той също Joy) много, много се забавлявали. И Арас е бил там.
Източник

Тези снимки са специално за Галка HeartStuck Out Tongue Winking Eye










# 93
  • Мнения: 15 391


Тези снимки са специално за Галка HeartStuck Out Tongue Winking Eye















Разтопи ме, Аничко  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug



Пратила съм агънцето  Heart Eyes да си почива по-живо, по-здраво в хАмериката  Laughing и съм в търсене сега на хатуни, ханъми и валидета за негово височество султана  tooth таби ки, че нито една не става, ама пусто и на мене не ми се обаждат да одя да го обгрижвам  Laughing Laughing Laughing

# 94
  • Мнения: 25 350

Пратила съм агънцето  Heart Eyes да си почива по-живо, по-здраво в хАмериката  Laughing и съм в търсене сега на хатуни, ханъми и валидета за негово височество султана  tooth таби ки, че нито една не става, ама пусто и на мене не ми се обаждат да одя да го обгрижвам  Laughing Laughing Laughing

JoyJoyJoyJoy Не ни звънят на нас да ни канят бе Stuck Out Tongue Winking Eye само да знаеха колко сме подходящи JoyJoyJoy Аз разбрах, че няма да е Джансула Confused Тази Бурджу Бириджик не съм я гледала никъде, но ми е чок симпатик Stuck Out Tongue Winking Eye














# 95
  • Мнения: 27 735
къде ще играе Бурджу Rolling EyesRolling Eyes
и нея ли ми дръпнаха от каста Triumph  голЕма е сладурка Yum  наскоро я гледах в игрален филм с един рошляк Trollface  дето Галка го превеждала и не свирнала Laughing Laughing     пък аз си мисля, че няма превод Laughing

прекрасна беше там Бурджула  Heart

а Хазарче го дали на Коч Animal SheepAnimal SheepAnimal Joy CatAnimal Joy Cat

http://www.ranini.tv/haber/26238/1/most-productiondan-yeni-dizi-hayat-sirlari

# 96
  • Мнения: 25 350
къде ще играе Бурджу Rolling EyesRolling Eyes
и нея ли ми дръпнаха от каста Triumph  голЕма е сладурка Yum  наскоро я гледах в игрален филм с един рошляк Trollface  дето Галка го превеждала и не свирнала Laughing Laughing     пък аз си мисля, че няма превод Laughing

прекрасна беше там Бурджула  Heart

а Хазарче го дали на Коч Animal SheepAnimal SheepAnimal Joy CatAnimal Joy Cat

http://www.ranini.tv/haber/26238/1/most-productiondan-yeni-dizi-hayat-sirlari

Спрягат Бурджу за жена на батЮ JoyJoyJoy ама те спрягат къде що има свободна актриса Joy обаче скоро мисля, че трябва да има яснота за каста на неговия сериал, че да видим какво ще остане за нас Joy














# 97
  • Мнения: 2 532
За нас, ще е най доброто 😉
Че, кой и коя ще откаже да се снима в този проект???
Аз, обаче,  имама друг проблем 🤔
Въобразявам ли си,  или Кит Харингтън/Джин Сноу и Чаатай си приличат😳
Добра ви вечер 🤗

# 98
  • Мнения: 25 350
Добър ден Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
В последните серии на троновете (сигурно заради ашка там JoyJoy) и аз намирам прилики на Кит и Чачо, но по-скоро в мимиките и жестовете, отколкото визуално.




























# 99
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Диди Hug, не Джон Сноу, Джон Сняг 🤣 Няма толкова тъп превод, нейсе... Аз и в мимиките не намирам прилики, сигурно защото ме вълнуваха повече драконите 😜😂

Добро утро! Hug Party

# 100
  • Мнения: 25 350
Диди Hug, не Джон Сноу, Джон Сняг 🤣 Няма толкова тъп превод, нейсе... Аз и в мимиките не намирам прилики, сигурно защото ме вълнуваха повече драконите 😜😂

Добро утро! Hug Party
JoyJoyJoy
Скрит текст:
JoyJoyJoy ами в книгите си е Сняг, ама в сериала по незнайни причини е Сноу Joy И сестрата на Теон е Аша в книгите, доколкото си спомням Joy а в сериала е Яра. Joy
сИга да видим какво ще бълва Визерион след като му посиня окото JoyJoy вероятно няма да бълва огън Joy

Много, много лошо, че Мартин не написа книгите навреме. Каквито и насоки да дава на сценаристите .. не е същото като да имаш такава богата литературна основа. Аз ще почна да ги препрочитам след края на сезона. И после ще почна да гледам от 1-ви сезон. Изчетох няколко пъти и това Joy и се надявам до последният сезон почти да съм наредила пъзела. Joy











# 101
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Скрит текст:
Диди Hug, не Джон Сноу, Джон Сняг 🤣 Няма толкова тъп превод, нейсе... Аз и в мимиките не намирам прилики, сигурно защото ме вълнуваха повече драконите 😜😂

Добро утро! Hug Party
JoyJoyJoy
Скрит текст:
JoyJoyJoy ами в книгите си е Сняг, ама в сериала по незнайни причини е Сноу Joy И сестрата на Теон е Аша в книгите, доколкото си спомням Joy а в сериала е Яра. Joy
сИга да видим какво ще бълва Визерион след като му посиня окото JoyJoy вероятно няма да бълва огън Joy

Много, много лошо, че Мартин не написа книгите навреме. Каквито и насоки да дава на сценаристите .. не е същото като да имаш такава богата литературна основа. Аз ще почна да ги препрочитам след края на сезона. И после ще почна да гледам от 1-ви сезон. Изчетох няколко пъти и това Joy и се надявам до последният сезон почти да съм наредила пъзела. Joy













Сладурче Яманчи 😍😍😍

Скрит текст:
Ами сега в тези серии е Сняг 🙄 Не мога да разбера защо изобщо го превеждат. Да не говорим колко е свободен преводът като цяло. И вземат пари за това 😤

# 102
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
        Добър ден на всички! Hug Hug Hug

           

# 103
  • Мнения: 27 735
кО стаА Rolling EyesJoyJoyJoyJoyJoy
от тоз зимен кат няма къде да се оближе човек LaughingLaughingLaughingLaughing



YumYumYumYumYumYumYumYumBlue HeartBlue HeartBlue Heart

# 104
  • Мнения: 25 350
Kaкво рИвеш бе, Джадъ? Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye
на ти още да се облизваш Joy

нИдей да рИвеш, че ще ти сложа Жужето Joy









Общи условия

Активация на акаунт