Слънчев бряг

  • 8 424
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
ами аз го определех вече в една тема: същата лудница и селяния като китен, но с повече лъскавко. като бях дете, това ми беше едно от любимите места по морето. сега не искам дори да минавам оттам.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 819
Ние бяхме там преди две седмици. Както го описа Марио Ал Джебури в едно интервю: "Битпазар с различни миризми". И ние смятахме да почиваме там, но след ходенето преди две седмици се отказахме. В хотела беше пълно с германски туристи, които не мърдаха никъде и по цял ден се наливаха с бира във фоайето и ядяха наденички за закуска. Кръчмите са гадни. Селянията е пълна. И лудницата е пълна. Но ако търсиш лудница - това е мястото. Колкото до цените - не са страшни.

# 17
  • Мнения: 3 376
За лудницата е вярно. Peace
Ако търсиш спокойствие това определено не е мястото.Иначе-не е чак толкова лошо.Плажовете са добри,има доста алтернативи за забавление,храна за всеки вкус...Лично аз не смятам,че е чак толкова лошо.Пък и по време на сезона,навсякъде е лудница така или иначе.

# 18
  • Мнения: 7 474
За лудницата е вярно. Peace
Ако търсиш спокойствие това определено не е мястото.Иначе-не е чак толкова лошо.Плажовете са добри,има доста алтернативи за забавление,храна за всеки вкус...Лично аз не смятам,че е чак толкова лошо.Пък и по време на сезона,навсякъде е лудница така или иначе.

Абсолютно!  Peace

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз не искам да почивам там; когато работих за "Томас Кук", се нагледах на такива  дивотии...
Няма по-кошмарно място от Сл. бряг Naughty

# 20
  • Мнения: 2 697
Хм, че е лудница, това е сигурно, но пък и аз споделям мнението, че е въпрос на вкус и предпочитания към почивката  Laughing а и зависи от това дали ще се ходи с дете, разбира се:) Примерно ние с една приятелка сме избрали точно Слънчев бряг към края на август, но ние си търсим точно лудница и сме без деца Simple Smile Heart Eyes

# 21
  • на път
  • Мнения: 2 804
Мястото е за хора които търсят купон - има за всеки вкус. Пълно е с млади хора и животът тече до сутринта. На Ред Бул и Какао плажът е здрав купон и през деня. Ако разчитате на почивка и смятате да почивате с деца не сте за там определено. Видях, че са излезли много прилични оферти за хотели с добра дислокация и звучат примамливо .... На мен мястото ми харесваше повече преди 2 година - сега вече не е моето.

# 22
  • Мнения: 442
последните две години почивах на сл.бряг. впечатленията ми - много бетон, много кич, много шум, много лудница, кофти храна. цяло щастие е да откриеш свястно място за хапване - докато го откриеш, минава половината почивка. единственото място за разходки е крайморската алея и около х-л `кубан`. първа и втора линия хотели и около тях - добре. навътре - пълна скръб. всяка година все по-зле става.
иначе, плажът е хубав, има атракциони за децата и ... несебър е наблизо  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 180
И ние последните две години почивахме там - първо с огрооооомен корем и дете, после без корем, само с големия. Винаги държа да сме в хотели първа линия, но беше доста гадно- душ кабината беше толкова тясна, че не можех да се наведа, да си измия краката! Закуската - пълна скръб! Всяка вечер някакви манговци се деряха пред хотела "гъци -гъци" и от тоя род - звъняхме на рецепцията, дойде полиция - изгониха ги и след 30 мин. всичко пак започна от начало.... и така до съмване.... Тръгнеш на "разходка" по алеята - настъпват ме, блъскат се в мен, на детето му посиня ръчичката да го стискам, за да не го изгубя.... Всяка вечер ходехме в Несебър да вечеряме на по-спокойно / а и аз съм на мнение, че в "СЛ. бряг" няма кой знае какво за ядене/. Та така - определено това не е моето място за почивка с децата! Преди, като нямахме още деца, това ни беше мястото за почивки /по-скоро за купон/ - обикаляш до сутринта, но на другия ден си хункаш......
В края на краищата всеки си решава как да почива.
А как ме дразнят сергиите с парцали..... #Cussing out

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Ние бяхме на Влас, но ходихме до Слънчев бряг. Впечатленията ми се покриват с горните - много ТЪПИ германци (ще обясня защо) и руснаци, голяма навалица. Шумно, скъпо (а качество няма) и непривлекатолно. Няма зеленина и спокойствие. За купон става, но за почивка - не.
И германците - ужасно, отвратително невъзпитани. Дошли с малко повече пари от средния българин и се правят на царе, а са дрисльовци. За един ден събрах два примера - хващам аз влакчето от Несебър до Слънчев бряг (сама, майка ми кара колата, ама аз държах да се возя на това влакче, от дете много обичам, ама съжалих). Чакам на Стария Несебър да стане време да тръгне влакчето, аз стоя на последната седалка сама, но е обед и пече ужасно. Вече видимо бременна, а само половината от седалката е на сянка и аз стоя там. Приближава се баба германка с дядото и ми прави едно махване като на куче да се преместя аз на слънце да седнат те! Ама в този момент има и други места, тръгват двете влакчета едновременно, аз съм бременна, стоя там преди тях, също съм платила  - не им дреме, те искат да стоят на последната седалка и аз ТРЯБВА да се преместя на слънце за да седнат те. Аз, защото съм възпитана и изморена (не ми се вдигаше скандал) повиках момчето с билетите и ми намери друга седалка на сянка и си седнах там. Тръгва влакчето и спира зад хотел Котва на Слънчев бряг, майка ми е паркирала колата и ме чака, вървим заедно по една уличка. Бавничко, не мога да бързам вече, приказваме си за слънцето и морето. Ама сме две едрички жени, не може да не ни забележиш, не се крием по храстите. В този момент едни германчета с голф-колички си правят състезание и хвърчат - щяха да ни бутнат, не е като да не са ни видели - алеята е права. Минаха през една локва и нарочно опръскаха едни други туристи които вървяха на 20м пред нас. Абе кой им даде на тия пикльовци на по 10-12 години тия колички?! На мен лично в Щатите полицая дойде да ме пита имам ли книжка за кола за да карам такава количка на улицата! И ако ни бяха бутнали?!

# 25
  • Мнения: 1 063
Много сте ми полезни всички!  bouquet Ние се отказахме от Св. Константин и Елена, защото ще сме само двамата (с мъжа ми) и искахме място с повече млади хора. Слънчев бряг пък - пълна лудница доколкото разбирам негативите са повече от положителните впечатления. И палажа не е спокоен преполагам?!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 819
Иванджелин, не ме разбирай погешно. Ако бяхме само със съпруга ми щяхме да отидем там, да се абстрахираме от всички негативи и да се потопим в лудницата. Даже това беше идеята преди да решим да вземем детето с нас на море. Просто зависи какво търсите. А на плажа е супер лудница.

# 27
  • Мнения: 1 063
Разбрах, но леко се разочаровах предварително. Май така си го представях, а иначе сме тръгнали да купонясваме, уж!

# 28
  • Мнения: 13 512
Няма по-кошмарно място от Сл. бряг Naughty
Peace newsm10
И аз съм на същото мнение -ходих няколко пъти миналата година. Златни пясъци са на светлинни години  предСлънчев бряг.

# 29
  • Мнения: 1 063
eve-nadine , две години подред летуваме на Златните и решихме малко да сменим обстановката. Последно не ни хареса и в Созопол. Все слушаме за Слънчев бряг и там за сега плануваме. И последният ни вариант е някакви острови до Испания, ама мъжът ми знае.

Общи условия

Активация на акаунт