Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 7

  • 116 723
  • 751
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 811
Ще погледна при нас дали го има. Аз си купих от тази марка, но е друг номер.

Огромно благодаря!

# 181
  • Мнения: 17 987

Извинявам се за пропуска, номерът е122

Много е хубаво, и аз ще го потърся. Коралово ли е, не личи точно?

# 182
  • Мнения: 811

Извинявам се за пропуска, номерът е122

Много е хубаво, и аз ще го потърся. Коралово ли е, не личи точно?

Ами не, по-скоро е доста светло розово на устните, но аз го комбинирам с друго червило и се получава много хубав ефект.

# 183
  • Мнения: X
В ДМ е намален на 2.99 спрея за почистване на готварски печки,взех си,естествено,ще споделя впечатления Simple Smile

# 184
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 819

Anichka 89, сега се връщам от ДМ. Проверих за червилото ти, но 122 няма на основното място, където стоят. Доста от червилата бяха сложени в едно контейнерче до касата, не знам дали не им изтича срокът на годност, но и тях ги разгледах - няма. Съжалявам.

# 185
  • Мнения: 811

Anichka 89, сега се връщам от ДМ. Проверих за червилото ти, но 122 няма на основното място, където стоят. Доста от червилата бяха сложени в едно контейнерче до касата, не знам дали не им изтича срокът на годност, но и тях ги разгледах - няма. Съжалявам.


Благодаря за положените усилия, didka pitka, за съжаление явно е бил един от най-търсените цветове и е свършил отдавна. Благодаря още веднъж!

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Здравейте, преди време някой беше препоръчал шампоан от серията Balea, за мазни корени и сухи краища. Може ли пак да го покажете, че в магазина неможах да открия такъв?

# 187
  • София
  • Мнения: 1 422
Здравейте, от известно време ви чета и благодарение на вас открих много полезни неща за мен и домакинството. Simple Smile
Обаче ми трябва нещо с което да мога да измия плочките в коридора, и най-вече за фугите. Трябва ми нещо с което да не търкам много, че с 3 деца не ми остава време и за това Simple Smile Ще съм благодарна ако ми препоръчате.

# 188
  • Мнения: X
Здравейте, от известно време ви чета и благодарение на вас открих много полезни неща за мен и домакинството. Simple Smile
Обаче ми трябва нещо с което да мога да измия плочките в коридора, и най-вече за фугите. Трябва ми нещо с което да не търкам много, че с 3 деца не ми остава време и за това Simple Smile Ще съм благодарна ако ми препоръчате.
Аз лично имам трик за чистене на под,директно пръскам с по-хубав обезмаслител(аз ползвам антибактериален) и минавам с мокър с чиста вода моп отгоре.Всичко пада на секундата,само изплакваш,без да търкаш Simple Smile
Водата за изплакване може да е и студена,може и с гореща Simple Smile

# 189
  • София
  • Мнения: 1 422
Скрит текст:
Здравейте, от известно време ви чета и благодарение на вас открих много полезни неща за мен и домакинството. Simple Smile
Обаче ми трябва нещо с което да мога да измия плочките в коридора, и най-вече за фугите. Трябва ми нещо с което да не търкам много, че с 3 деца не ми остава време и за това Simple Smile Ще съм благодарна ако ми препоръчате.
Аз лично имам трик за чистене на под,директно пръскам с по-хубав обезмаслител(аз ползвам антибактериален) и минавам с мокър с чиста вода моп отгоре.Всичко пада на секундата,само изплакваш,без да търкаш Simple Smile
Водата за изплакване може да е и студена,може и с гореща Simple Smile
[/quote]
Благодаря. Ще го тествам, че ми писна да търкам вече Simple Smile

# 190
  • София
  • Мнения: 22 790
PELLI, моля да споделиш марка и снимка на антибактериалния обезмаслител, който ползваш.

# 191
  • Мнения: 97
Здравейте, имам питане относно употребата на течния препарат за почистване на перални Denk mit. Доколкото разбрах от упътването разтварям една част от препарата, за да измия чекмеджето, уплътненията и т.н. След това изсипвам останалия в шишето концентрат в пералнята и я пускам, т.е. едно шише е за едно почистване. Правилно ли съм разбрала и ако е така, защо тогава шишето е разделено на 5 части?  Благодаря предварително!

# 192
  • Мнения: X
PELLI, моля да споделиш марка и снимка на антибактериалния обезмаслител, който ползваш.
https://preparat.bg/obezmaslitel-dezinfektant-smak-pompa-650ml

# 193
  • София
  • Мнения: 22 790
PELLI, моля да споделиш марка и снимка на антибактериалния обезмаслител, който ползваш.
https://preparat.bg/obezmaslitel-dezinfektant-smak-pompa-650ml



Благодаря!

# 194
  • Мнения: 5 207
Брошура DM 5 - 18 октомври 2017


(като кликнете върху снимката, ви насочва към албума, където може да се разглежда в голям формат)

Общи условия

Активация на акаунт