Керем Бюрсин след и преди "Този град ще дойде след теб" /Тема 33/

  • 106 807
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 8 970
Крива,права,саката...Положението е това.Харесва ми и двете двойки ги ШИП! Честито да ни е....
Обаче Керем не ви ли лъха точно на американскУ чинге....Innocent Innocent

# 677
  • Мнения: 15 391
Новият трейлър ще е тази вечер.


Eто го Stuck Out Tongue Winking Eye



Супер е трея, супер.

Аааа, мухтешем  Party Party и вторият трей е мухтешем

Мерсаж, Аничко  Heart Eyes Hug

Лили  Heart Eyes  Hug Бойче  Heart Eyes Hug - заформихме каре, начи нема страшно, ако кльощето не слуша, ще го изправим набърже  Laughing Laughing Laughing

Обаче Керем не ви ли лъха точно на американскУ чинге....Innocent Innocent

Диде  Heart Eyes Hug  - на хубаво "лъха"  Crazy С батко Ибо - мухтешем са си паснали  Grinning

# 678
  • AMS
  • Мнения: 6 421
 Привет, привет!!!
 Благодаря за споделеното и за трея!!!
 И двете партньорки съм гледала,
 и двете харесвам.





# 679
  • Мнения: 4 830
Ехааа, наистина имаме мухтешем фраг.. Поне най-малкото забавен.. Керем ще го видим в комедиен екшън демек. Хайде на хаир да ни е!

Ани, Hug Heart Eyes благодаря за фрагмана и стоп-кадрите. bouquet bouquet bouquet

Не можеш да си представиш колко се радвам, че ти е харесал.. Peace Peace

Дива, Hug Heart Eyes благодаря за гифчетата bouquet bouquet

Бойче, Hug Heart Eyes Диди, Hug Heart Eyes Галка Hug Heart Eyes

В началото се говореше, че сериала ще го сложат във вторник, но гледам канал д са пуснали друг сериал във вторник. Но Бирсен каза, че засега няма промяна в деня за излъчване на Мухтешема, явно този сложения сериал е пред финал.

Но ме е страх да се надявам, че ще имаме висок рейтинг. Защото конкуренцията е жестока, От новите сериали само Чукурова успя да си извоюва хубав рейтинг. Другите много зле започнаха..

Обаче на нас ни е рано да говорим за това. Пък и в края на краищата - каквото, такова Peace Peace

Ама какво семейство hahaha hahaha hahaha

# 680
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 Hug Hug Hug
Привет,чаках си кротко в ъгъла-да се заформи каре,аз ще пиша резултата Joy Joy Joy
При мен е рядко,да харесам кадъна,ма у реала ми аресва повече Ойкюто отколкото татуса hahahaе и Джемрето аресвах до Кънчо.Това малкото и то много татлъ бе,как го държи Керемчи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Невероятен тандем се очертава-якънда да идва вече.Хубав ден Hug и благодарности за новинките и трейчетата Hug Hug Hug

# 681
  • Мнения: 4 830
Охоооо, абличка в ранни зори е писала в темата Hug Hug Hug

Миличка Hug Heart Eyes

Трейлърчето със субки, за които благодаря на Алекс  Hug Heart Eyes



# 682
  • Мнения: 25 350
Maлко по-качествени снимки. Stuck Out Tongue Winking Eye










Скрит текст:






























# 683
# 684
  • AMS
  • Мнения: 6 421




Благодаря за споделеното!!!

# 685
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug

Ани, Hug Heart Eyes Дива, Hug Heart Eyes Диди, Hug Heart Eyes благодаря ви за споделеното в темата  bouquet bouquet bouquet

Мухтешемите в пресата. Peace Peace




Харесват ми как стоят един до друг. Heart Eyes Heart Eyes



Предполагам МКДж тука идва в дома на бившата си съпруга със букет цветя в ръка, посреща го сина му. И доколкото разчитам по устните му във фрагмана, сякаш пита сина си: Къде е майка ти?



https://twitter.com/_alagul/status/1050328150411026433

И после идва сцената с ремонта на кранчето в кухнята, защото от стоп кадъра там се виждат букета върху кухненския плот.



https://twitter.com/_alagul/status/1050155870657630208

Дмитри от снощи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes






Керем се справя страхотно с пресъздаването образа на Дмитри. Понякога си мисля, че не съм обективна, защото той всякак ми харесва, но снощи като превеждах моята част от 6 епизод, за пореден път се убедих, че не преувеличавам като казвам, че наистина се справя с ролята на вампир Peace Peace Peace

# 686
  • Мнения: 8 970
Нещо от мен...Simple Smile

# 687
  • Мнения: 15 391

ей вах, и се обичаха, и се разделиха..  Crazy тц, тц,тц, луди-млади  Laughing Laughing

Хареса ми песничката. Диде, дай подсказка коя е  Praynig

# 688
  • Мнения: 15 391
Готовиииии...


 Hug Hug Hug




 Party Party Party Party Party

с превод благодарение на

Аничка и Лили

👉https://yadi.sk/i/teVNEkN9F1FC-w

👉https://mega.nz/#!uZxDEI5b!ICQAh3UgB9ZcZioOeKy6saVxprv-lGuYJhXGeyDbJQE

както и в Дата-бг.нет✌


Приятно гледане!  

# 689
  • Мнения: 8 970

ей вах, и се обичаха, и се разделиха..  Crazy тц, тц,тц, луди-млади  Laughing Laughing

Хареса ми песничката. Диде, дай подсказка коя е  Praynig

Това е кавър вариант който намерих на един корейски клип иначе оригинала е на Ayna

Общи условия

Активация на акаунт