Първокласници 2017/2018

  • 67 688
  • 749
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 786
Ние вайбър група нямаме, само фейс. Моята до сега нищо не е загубила(всичко е по папки, а в несесера липси няма). Но пък вече имаме поне един загубен чип за достъп до училище, едно момиче от нашия клас си е сложило явно в друга раница тулфите(майка снощи писа в групата).
Нормално е да забравят или губят.
Дано се намерят вещите на децата.

# 526
  • София
  • Мнения: 233
И аз стиска палци да си намери днес загубените дрехи Praynig
Дано, че при тези цени на униформените дрешки, ще ми е по-евтино да го обличам от Ерменеджилдо Дзеня  newsm53

# 527
  • Мнения: 2 285
Ха-ха, и при нас е така от понеделник. Точно бюро Изгубени/Намерени Вещи.  Laughing

# 528
  • Мнения: 11 583
Сряда, четв. и петък имат физическо. Да съм го обличала с екипа, каза госпожата. Три дни са, все пак, чудя се...

# 529
  • Мнения: 9 501
Сряда, четв. и петък имат физическо. Да съм го обличала с екипа, каза госпожата. Три дни са, все пак, чудя се...

И нашите ходят с екип-няма къде да се преобличат Confused Салона им бил, колкото една класна стая Crazy

# 530
  • Мнения: 24 841
И аз стиска палци да си намери днес загубените дрехи Praynig
Дано, че при тези цени на униформените дрешки, ще ми е по-евтино да го обличам от Ерменеджилдо Дзеня  newsm53
Да, цените са "солени", а и трябва да се чака за ушиването на нови униформи Whistling

# 531
  • Мнения: 319
При нас учебният процес започна много добре. Похвалиха ми го,  бързо се справял с всичко. За сега е загубил само кутията си за обяд Simple Smile .  И в нашия клас има 1-2 деца които се очертават бойни единици, но разбрах, че госпожата много адекватно е взела мерки.
Имаме viber група в която госпожата пише за учебния процес, какво да носим и т.н. Аз предложих да направим  и ФБ група, за по- лежерните неща, празници, подаръци, а и родителите да се видим кой кой е, че във viber не е ясно кой пише- як отпор получих. Поне 5-6 човека категорично отказаха Simple Smile , едни нямали FB, други не искали да им гледат личната информация, трети какво сме щели да крием в тоя FB. Много смешно и станно ми стана. Simple Smile

# 532
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И нашите ходят облечени с екипите, когато имат физическо, че нямат къде да се преобличат. И техният "салон" е класна стая.

# 533
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
За сега нищо загубено няма, всичко е подредено както сме го сложили.
За физическото са с черен клин и бяла тениска, само тениските ще преобличат иначе сме с черния клин от сутринта, за всеки случай една тениска и клин слагам в раницата, че всичко се случва.
Имаме ФБ група, даже учителката я предложи за по лесна комуникация.

# 534
  • Мнения: 5 234
И аз не се кефя да ходи с анцунг, но като няма съблекалня, не върви да се събува по гащи в стаята. Така, че 3 дни ще е с долнище, другите два с дънки или панталон.

# 535
  • Мнения: 594
Оф, а моят син и още няколко дечица са плакали вчера. В резултат госпожата им се накарала. Тая сутрин като ги събираха, всичките изглеждаха много оклюмали и без желание, милите. Не искам да се настройвам срещу госпожата. И се надявам, че е наясно какво прави.

# 536
  • Мнения: 838
Моят син ходи с голям ентусиазъм, ужасно му харесва засега, а е на целодневна в 1 клас.
Това чак малко ме безпокои, защото на градина трудно го водих и изведнъж такава промяна.

# 537
  • Мнения: 1 291
И в нашия клас вчера едно детенце е плакало. За пръв път се отделя от дома, не е ходило на градина. Но госпожата го беше гушнала и му говореше успокоително. Тази сутрин нямаше драми. Simple Smile

Моят път взел пари назаем от класната и дал 2 лв. за пакетче солети. Избягал без да си дочака рестото... Grinning

Иначе много ми го хвалят. Слуша, пише старателно, справя се добре за дете, което не е било в предучилищна. На мама гарджето! (Той тръгна на училище на 6 и половина и имах някои притеснения, но си отдъхнах!)

# 538
  • Мнения: 1 458
Стела, мама Барба - защо плачат децата?

# 539
  • Мнения: 5 234
Чакам да го похвалят, но засега нищо особено не казват, освен че всичко е ок. Дано липсата на новини да е добра новина. Изяжда си и двата сандвича, и ябълката, от обяда -  избирателно.

Общи условия

Активация на акаунт