за тапата

  • 1 412
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Тапата ми падна 4 часа преди да родя,водите ми ги спукаха в предродилна зала и там ме преглеждаха за разкритие при всяка контракция(доста си ме болеше) Sad

# 16
  • Мнения: 4 362
Тапата е слузеста и при мен беше кафеникава падна на 14-ти ,а аз родих на 18-ти
Аз отидох с изтекли води и проверката за разкритие беше гадна ,но не чак толкова болезнена  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 567
Моята тапа не падна сама и затова не съм я видяла. Тъй като преносвах вече 10ти ден шефа на родилното, където раждах събра разни млади докторчета и сестри да им покаже как се маха. Болките бяха ужасни, а той се шегуваше, че напипвал бил ухото на бебето  Twisted Evil
Родих на третия ден след като ми я махнаха.

# 18
  • Мнения: 2 381
Може и да не ти падне тапата.При мен  беше слузеста и розова на цвят.А за пергледа - не искам да си спомням, доста неприятно беше.

# 19
  • Мнения: 3 069
Ни тапа, ни изтичане на води разбрах какво е!  А който не мина през предродилна, той не ми провери за разкритие...Боля ме всеки път.

И при мен беше така и с двамата ми сина Laughing

# 20
  • Мнения: 2 959
При мен тапата падна един ден преди да ми изтекат водите, а те изтекоха докато бях в метрото. Нямаше болка при падането на тапата и при изтичането на водите, но прегледите не бяха от особено приятните, но не бяха и "болка за умиране". Горе главата, всичко се преживява и после забравя. Лека бременност. Hug

# 21
  • Мнения: 2 952
не съм усетила или  видяла никаква тапа , незнам кога и къде е паднала smile3506

# 22
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Някой по-горе беше питал, но май никой не отговори (или поне не видях), та да питам и аз Simple Smile
...а те изтекоха докато бях в метрото...
Все се чудя ако се случи на подобно място (дето има мноооого хора  Laughing) колко се забелязва  Thinking Понеже някой казват, че е текло малко, някой - много, но като цяло ми е любопитно, ако се случи на обществено място, толкова ли е, че да ми омокри хууууубаво краката и панталона  hahaha, или както ходя с по-дълги блузки, няма да се забележи. Знам, че при всеки е индивидуално, но ми е интересно при вас как е било. Сори, че разводнявам темата Simple Smile Айде, да речем, че я разширявам  Crazy

# 23
  • Мнения: 64
Аз не усетих кога е паднала, имах само леко зацапване, 12 часа преди да родя. Иначе проверката за разкритие е болезнена, но се търпи.
Кураж.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз не усетих падането на тапата...Преглеждали са ме 6-7 доктора за разкритие.Само при единия ме болеше много, при другите - не усетих почти нищо!

# 25
  • Мнения: 1 284
тапата ми падна един ден преди да родя кафеникафа беше без кръв, а за разкритието кофти е но няма друг начин

# 26
  • Мнения: 1 146
При мен падане на тапа нямаше. Само веднъж ме гледаха за разкритие и се оказа, че съм с почти 5 см - хич не ме болеше Wink

# 27
  • Мнения: 2 040
При мен падна към 5ч. сутринта и чрез система след 10ч. и 30 мин. родих  Grinning
Иначе моето приличаше на няколко капки розова вода и отидох без разкритие и никакви контракции, но така и така отидох в болницата на преглед, реших и да раждам същия ден .. А ако не бяха тук момичетата - щях да родя в къщи ..  Laughing бъзикам се, ама те ми дадоха начален старт и ме стреснаха да тръгвам към болницата, а да не седя на комп.   Laughing

# 28
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Някой по-горе беше питал, но май никой не отговори (или поне не видях), та да питам и аз Simple Smile
...а те изтекоха докато бях в метрото...
Все се чудя ако се случи на подобно място (дето има мноооого хора  Laughing) колко се забелязва  Thinking Понеже някой казват, че е текло малко, някой - много, но като цяло ми е любопитно, ако се случи на обществено място, толкова ли е, че да ми омокри хууууубаво краката и панталона  hahaha, или както ходя с по-дълги блузки, няма да се забележи. Знам, че при всеки е индивидуално, но ми е интересно при вас как е било. Сори, че разводнявам темата Simple Smile Айде, да речем, че я разширявам  Crazy
Joy В метрото си е направо картинка, но никой не е застрахован от изненади. При мен водите изтекоха у дома. Тъкмо си легнах в леглото и изведнъж като се лисна една ми ти вода, доста понамокрих.  Sick После станах и докато се оправях за болницата продължаваше да тече. #Crazy Тъкмо ще се поизмия, ще изляза от банята и докато намеря нещо да си сложа да не се намокря пак, айде наново цялата процедура. На мен по едно време ми стана доста весело, докато татито се шашардосваше, че още не съм се оправила  hahaha Та, при мен доста водица си изтече. Иначе при някой тече много по-малко и дори понякога ако ходят често по малка нужда не усещат кога им е изтекла.

# 29
  • Мнения: 42
При първото раждане падна в 6.00ч,а контракцийте започнаха на другия ден в 13.00ч , а родих в  22.55ч.Тапата представляваше леко розово зацапване
При второто раждане ми прокърви на няколко пъти,но пак леко розово беше -3 дена по-рано ,контракций(доста болезнени-предродилните които се получават при изгонването) получих изведнъж 01.15ч и докато разбера станаха на 2 минути и хоп в 2.32ч родих .Ако бях изчакала още 5 мин вкъщи чудейки се,защо толкова начесто започнаха,а не като при първото раждане, трябваше мъжа ми да ме изражда.
 Naughty СЪВЕТ:при второ раждане щом усетите контракция,нечакайте втора за потвърждение ,грабвайте чантичката и директно в болницата.

Общи условия

Активация на акаунт