Лохии след раждане

  • 17 972
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106

Da mi kaje niakoj, moje li tolkova skoro sled rajdaneto da mi dojde M. pri polojenie, che kyrmq????

P.S. Sorry za latinicata, ama ima niakakav bug s kirilicata.

[/quote]
pri men lohiite prodaljiha 28 dni a na 35 mi doide M.Vse o6te kurmq i mi idva redovno.Ginekologa kaza 4e pri nqkoi jeni se slu4va da im doide vupreki 4e kurmqt
 

# 16
  • Мнения: 4 978
Вече 22 дни след раждане и днес кръвта ми е ярко червена и падна един огромен съсирек кръв. Понеже за първи път виждам такова нещо и явно съм невежа, кажете ми това нормално ли е?

Не знам дали е нормално, но и при мен беше така. Към 23-24 ден падна съсирек с големина колкото юмрука ми. Лохиите ми продължиха повече от 50 дни.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
При мен лохийте продължиха към 35 дни,но всеки ден беше различно.Ту жълтеникави,ту червени,ту кафеви.Един ден няма на следващия обилно...и така...със секцио съм.

# 18
  • Мнения: 2 271
При мен лохиите продължиха 36 дни,но през последните 20 не бяха обилни!

# 19
аз съм със секцио и при мен продължиха около 40 дни но към 20 ден вече не бяха много обилни

# 20
  • Мнения: 1 181
при мен продължиха около 40 дни. А относно съсирека - най-добре върви на лекар, защото в родилния едни ми казваха, че е добре щом изтичат съсиреците, други пък, че не е добре, защото означавало че някъде се събира кръв. Затова най добре преглед при лекар.

# 21
  • Мнения: 446
а по време на тези лохии може ли да имаш полови контакти и въобще кога след раждането може

# 22
  • Мнения: 2 381
Вече 22 дни след раждане и днес кръвта ми е ярко червена и падна един огромен съсирек кръв. Понеже за първи път виждам такова нещо и явно съм невежа, кажете ми това нормално ли е?
И при мен имаше съсиреци.Консултирай се с гинеколога си за да си по-спокойна.

Мамите със секцио колко ви продължиха лохиите? Нали уж със секциото свършват по-бързо newsm78
При мен лохиите се отичаха 42 дни.


Da mi kaje niakoj, moje li tolkova skoro sled rajdaneto da mi dojde M. pri polojenie, che kyrmq????
pri men lohiite prodaljiha 28 dni a na 35 mi doide M.Vse o6te kurmq i mi idva redovno.Ginekologa kaza 4e pri nqkoi jeni se slu4va da im doide vupreki 4e kurmqt
Да така е Peace

а по време на тези лохии може ли да имаш полови контакти и въобще кога след раждането може
Сексуален живот-след като ти изтекат лохиите, за по-сигурно изчакай още няколко дена след това и тогава luvbed

# 23
  • Мнения: 3 069
Аз имам такива съсиреци когато съм в цикъл.
Да не би да ти е дошъл....напълно е възможно Thinking
Все пак се консултирай с лекаря си.

# 24
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
при мен продължиха 50 дни като ту се засилваха, ту намаляваха. Но е добре да се консултираш лекар

# 25
  • Мнения: 252
По време на лохиите с дамски превръзки ли се  ходи само. Може ли да се  използват  тампони или не е  препоръчително ?  newsm78

# 26
  • Мнения: 394
Задължително иди на лекар.И аз бях така-и на 18 ден след раждането си получих кръвоизлив и кюртаж.Не ме бяха изчистили добре.Не е шега работа-посети лекар.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 260
Мамите със секцио колко ви продължиха лохиите?

Моите продължиха към 2 месеца.

По време на лохиите с дамски превръзки ли се  ходи само. Може ли да се  използват  тампони или не е  препоръчително ?  newsm78

Мисля, че тампоните не са препоръчителни, особено ако си раждала нормално.

# 28
  • Мнения: 4 621
Аз бях секцио и лохиите ми продължиха около 40 дни, но след 20 ден течението вече беше съвсем слабо и розово на цвят.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
След първото ми раждане лохиите ми продължиха близо 50 дни, след второто - 20 дни, а 10 дни по-късно ми дойде цикъла. И двата пъти раждах секцио, но не съм инала съссиреци. За твое успокоение е най-добре да се консултираш с лекар   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт