,,deep cosmetics,,-не се подвеждайте от манипулциите им

  • 33 077
  • 191
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Здравейте,
Преди месец или два и аз за малко да изгоря. Успях да върна продуктите и ми анулираха договора. Писала съм на Господари на ефира, но от тогава отговор нямам

# 16
  • Мнения: 18 542
Ужасни истории  Tired. Нямам нищо общо със случая и не съм имала "щастието" да бъда тормозена от такива, но искренно съчувствам на пострадалите.
Надявам се да успеете да се преборите с машината, макар че имам съмнения, пожелавам успех в борбата ти, brzk.

# 17
  • Мнения: 1
Здравейте дами!
Днес посетих офиса на въпросната фирма Deep cosmetics.
Може би съм една от малкото, към които не са се отнесли толкова зле. Да, имаше натиск за покупка на продуктите, но значително умерен. Относно даването на тел номера на близки категорично отказах с думите ''как бих могла да дам номера на някой без да го питам предварително!?!''.
Цялостното преживяване мина точно според очакванията ми. Кой би направил такава кампания без да очаква продуктите му да се закупят!
Самите продукти не са лоши, но такива са всички марки от висок клас.
Но странното е, че не се предлагат на свободния пазар!

# 18
  • Мнения: 29 228
И се регистрира във форума само, за да ни го разкажеш? Хмммм

Извинявай, но кремчета за 2000 лв. Една кола струва толкова....

Ако съм богата и не ми дреме за парите за козметика, определено ще ги дам за изпитани марки, не за някакви никому неизвестни мазила със съмнително качество и ефект.

# 19
  • Мнения: 2
Мили дами, извинете много, но аз два пъти съм била вече на демонстрация във въпросния козметичен център Deep Cosmetics. Не съм си купила продуктите, никой не ме е насилвал за нищо,а напротив, отношението беше доста мило и приятно.Някак в повече ми идва стадния принцип по който се ориентирате. Да, има фирми, които Ви насилват-например на бул. България,и там ходих. И защо сте решили,че всички тези фирми са въпросната De Sheli от Студентски град?
Една жена написа, че с нея са се държали добре и вие всички я нападнахте, че е лъжкиня и се е регистрирала, само за да го каже. Не Ви ли е срам? Домакини, които скучаят по цял ден и се чудят кой да нахранят по форумите и каква глупост да напишат. Хората Ви канят на процедура без пари, ако имате възможност и желание си купувате, ако не не. Имат си цял канал в YouTube, пълен с видеа от дами,които са ги посетили. Пък влезте, погледнете, образовайте се малко. Аман от българската овча работа!!!

# 20
  • Мнения: 29 228
Отново се чудя на тези жени /поредната/, които специално се регистрират, за да ни обяснят колко чудни и приятни са тези "процедури" и какви сме неблагодарници, че се възмущаваме от насилствения подход на служителките.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 660
Да, пък после вика "овча работа" Grinning.  Пък и на домакини ще се обиждаме Grinning

# 22
  • Мнения: 29 228
Абе, ние, че сме от село, ама доматите с колците не ги ядем.....

ПС: Ше влезна малко да се пообразовам в you tube.  hahaha hahaha Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2
Отдавна съм се регистрирала,не е специално, за да пиша точно тук коментари. Сверете малко информацията,моля. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 29 228
М даааа, отдавна - цели две мнения и то само в тази тема.

Скрит текст:
Име:  karina_molova
Публикации:  2 (0,041 на ден)
Ранг:  Новак
Дата на регистрация:  пт, 01 юни 2018, 12:11
Последно Активен:  пт, 20 юли 2018, 15:10

# 25
  • Мнения: 34
Здравейте,
преди около две седмици бях на безплатна процедура в Deep Cosmetics. Отнесоха се много мило с мен и не е имало "натиск" да давам телефони на други хора или да купувам продукти.
За някои от форума може да е било "скучно", но според мен представят и обясняват така, че всеки да може да го разбере. Може би има значение защо си отишъл там - с определен кожен проблем или просто да загубиш време. Изобщо не съм съгласна, че "набутват" продуктите. Да, напълно нормално е да ти предложат да ги купиш, но никой не може да те накара насила, ако в момента не си подготвен за определена покупка. Не разбирам, как точно са ви унижили, прецакали и т.н. С мен се отнесоха страхотно! Момичетата са много мили и внимателни.

# 26
  • Мнения: 1 123
Добре, де. Айде стига вече. Не си правите услуга като първо пишете как сте отишли, а после обиждате несъгласните. Ми не на всеки му харесва, а това че е безплатно нищо (хубаво) не значи.
Мине-не мине и току се появи някой нов абонат да вземе да разясни колко са мили там. Ходете си, бе, дамите тук не ви пречат!   При това обиждате съфорумките точно както онези от "Де Шели" (може да се провери в Гугъл): на домакини, на скучаещи, дрън-дрън. Бе, грозно е някакси..  На домакини не продавате ли, знаете ли колко богати са мъжете им, че да могат да си седят у дома, а? Преориентирайте се навреме!  Mr. Green Mr. Green

И, за Бога, оправете правописа! Трагично е, мацки.

# 27
  • Мнения: 34
Добре, де. Айде стига вече. Не си правите услуга като първо пишете как сте отишли, а после обиждате несъгласните. Ми не на всеки му харесва, а това че е безплатно нищо (хубаво) не значи.
Мине-не мине и току се появи някой нов абонат да вземе да разясни колко са мили там. Ходете си, бе, дамите тук не ви пречат!   При това обиждате съфорумките точно както онези от "Де Шели" (може да се провери в Гугъл): на домакини, на скучаещи, дрън-дрън. Бе, грозно е някакси..  На домакини не продавате ли, знаете ли колко богати са мъжете им, че да могат да си седят у дома, а? Преориентирайте се навреме!  Mr. Green Mr. Green

И, за Бога, оправете правописа! Трагично е, мацки.

Не ме разбирай погрешно, не искам да обидя никой. Аз споделям мнение. За мен беше приятно и полезно. Просто не разбирам как толкова мили хора, едвали не на сила, са принудили другите дами да направят нещо което не искат...
Затова и написах, че има значение с каква нагласа си отишъл - за реална помощ или за губене на време. Както във всеки бранд (без значение обувки, козметика, дрехи) влизаш в определения "магазин" и знаеш, че нещо ще ти бъде предложено.  И по този повод... плюем ли като влезем в хранителен магазин и там ни очакват 10 промоутърки на различни продукти, които ти губят повече време с излишни обяснения как техния продукт е НАЙ НАЙ?

# 28
  • Мнения: 29 228
Добре, доволна си. Разбрахме....Сега, ако кажеш, че и си се подмладила с 10 г. с въпросните кремчета... Mr. Green

Промоутърките в магазина не ни принуждават да купуваме продукти за 2 хил. лв. Има разлика...

На мен ми беше казано, след като казах, че такива пари не мога да похарча без да се консултирам с мъжа ми, че съм една ли не "проста и смотана", защото той давал за цигари същите пари всеки ден. "Толкова ли не можеш да се погрижиш за себе си....за едни 3 лв/ден ли си?!?" /толкова излизало, ако се мажеш 2 г./
Коя е тя, че се ми прави сметка на парите и кой как ги харчи?  #Cussing out

И точно те принуждават - решавай сега, само и точно сега. Ами, аз пък не искам точно сега....а с тези методи пък, точно и никога!  Mr. Green Stop

# 29
  • Мнения: 1 123
Здрасти, Ани, хубаво е, че се включваш отново. Мисля, че би било полезно да споделиш как протече демонстрацията при теб, кой ти я прави, откъде разбра за кремовете и т.н.

Натали, ти кога отиде и впечатленията от "Де Шели" ли са - нямам възможност да погледна темата отпреди години? Там си спомням, че момичетата бяха подтиквани към покупка точно чрез такива думи - що да питаш половинката, той теб питал ли те за всичко и що за жена си, като не се уважаваш.

Общи условия

Активация на акаунт