Какво означава приятелството

  • 5 059
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 736
  Що пък реши, че иска да бъде приятелка "като тебе"?
  Не разбирам отговора ти, какво означава? Хвалба ли е?

# 16
  • Мнения: 15 960
Абе искала да му бъде приятелка... Stop А знам и една такава, искаща шанс, направо се нанесе у мъжа и в момента чакат бебе.  Mr. Green Ми така де, какво ще го чака да решава.

# 17
  • Мнения: 425
Защо ме карате да се повтарям? Не е хвалба, ама че сте... Изпитали сме заедно трудности, лишения, смърт на родител, всякакви проблеми... Това ни е направило приятели. Пиенето на кафе, а и чукането (ще ме прощавате за френската приказка) не правят приятелство. Да тропаш с краче "ама аз искам", не може да създаде приятелство. Казах само как се получи при мен, за да не се заблуждава мацката, че всеки, с който се чукаш, ще ти остане приятел. Ама при нея е синдрома на изоставената любовница...

# 18
  • Мнения: X
Абе какво приятелство, чувства има при авторката... да си близо, да го следиш, да дебнеш, пък да се усетиш различна и на по-високо ниво от онези, с които само е спал.

# 19
  • Мнения: 4
Защо ме карате да се повтарям? Не е хвалба, ама че сте... Изпитали сме заедно трудности, лишения, смърт на родител, всякакви проблеми... Това ни е направило приятели. Пиенето на кафе, а и чукането (ще ме прощавате за френската приказка) не правят приятелство. Да тропаш с краче "ама аз искам", не може да създаде приятелство. Казах само как се получи при мен, за да не се заблуждава мацката, че всеки, с който се чукаш, ще ти остане приятел. Ама при нея е синдрома на изоставената любовница...


А защо мислиш, че за година две не сме изпитеали подобни неща - та дори много повече, като загуба на дете - неща които ниннакараха в един момент да бъдем заедно срещу света. Да не говорим, че определено време аз му бях най-голямата опора. Така че моля спестете си глупостите, без да сте наясно

# 20
  • Мнения: 35 968
изяждането на една торба сол не предполага приятелство
"на сила можеш само да вземеш, но не и да дадеш" - прителството е дар, не е изискуемо задължение
ако някой желае да ти бъде приятел, а на теб това не ти е приятно, ще му бъдеш ли приятел?
аз ще откажа без грам угризения

# 21
  • Мнения: X
Скрит текст:
Защо ме карате да се повтарям? Не е хвалба, ама че сте... Изпитали сме заедно трудности, лишения, смърт на родител, всякакви проблеми... Това ни е направило приятели. Пиенето на кафе, а и чукането (ще ме прощавате за френската приказка) не правят приятелство. Да тропаш с краче "ама аз искам", не може да създаде приятелство. Казах само как се получи при мен, за да не се заблуждава мацката, че всеки, с който се чукаш, ще ти остане приятел. Ама при нея е синдрома на изоставената любовница...


А защо мислиш, че за година две не сме изпитеали подобни неща - та дори много повече, като загуба на дете - неща които ниннакараха в един момент да бъдем заедно срещу света. Да не говорим, че определено време аз му бях най-голямата опора. Така че моля спестете си глупостите, без да сте наясно
Нещо и аз имам дежа вю....
Ти ли беше правила аборт заради него?    newsm78

Иначе, абсолютно класическа схема...кръшкащ съпруг си намира любовница, насища й се, захвърля я, намира си друга.Нищо ново под слънцето.

# 22
  • Мнения: 425
Колко теми ще пускаш за този? Виж сега, на челна стойка да му застанеш, той не те иска. Иска си семейството. Така се получава, като се навираш при семеен мъж. Намери си един свободен и си го ползвай на воля.

Аборт по желание не е загуба на дете!

# 23
  • Мнения: 1 267
Очаквам с нетърпение следващата тема от авторката! Този правопис не се забравя...

# 24
  • Мнения: 136
От личен опит ти казвам - не се занимавай с женен мъж.Любовниците се сменят една след друга, но той си стои с жена си, защото реално нея уважава и цени, а другите са моментна тръпка или просто за забавление. Изобщо спри да комуникираш с него - блокирай му номера, в социалните мрежи и отказвай, ако те покани някъде пак на кафе. Ако имаш негови снимки или ваши общи - изтрий ги, не слушай песни, които ти напомнят за него, ако се усетиш, че мислиш за него, отклонявай си вниманието в друга посока. Така по-лесно ще го забравиш и няма да мислиш за него. Него няма да го интересува, ако другата е спала и с 44 мъже и не за три месеца, а за един. Защото тя му е просто за секс и той не иска да носи емоционални товари. Какво е това желание да си на последно място в нечий живот и докато той си го живее, ти да пропиляваш своя, чакайки го? С това му отношение към теб и към жените като цяло, а за черешка и пълната морална деградация (свършиха ли се жените, че да спи с най-добрата приятелка на жена си по думите ти???) ти би трябвало да се отвратиш и да го намразиш. Това за мен е нормалната реакция, а не да пускаш безброй теми за него и да го мислиш толкова много. И не на последно място - огледай се, около теб може би има някой свестен и необвързан мъж, който да заслужава цялото ти внимание и любов. Обаче ако още се вторачваш в женения и се вглъбяваш в миналото с него, рискуваш да пропуснеш шанс с някой, който би ти посветил цялото си време и би ти дал любовта и уважението, които заслужаваш.

# 25
  • Мнения: 7 325
Пак ли  #Crazy
Ти не разбра ли че няма нищо за разбиране. Този мъж е абсолютно елементарен. Няма да се разведе, няма да спре да се занимава с жени и няма да изпълни мечтите ти. Била си наивна да му се вържеш, не си ли научи урока след аборта. Цинично е да говориш за загуба на дете, загуба са изживяли потребителките в съседният форум и семействата им. Ти си махнала детето за да бил щастлив той - както твърдеше в предишните си теми. И не си прави труда да отричаш, че имаш нещо общо с предишните ти две теми с различно потребителско име. Дори по грешките си приличат.


# 26
  • Мнения: 4
Този мъж се раздели с жена си вече преди три седмици, а незнам за какво други теми говорите, но няма значение

# 27
  • Мнения: 136
Дай малко повече информация.Той ли се е разделил, или тя се е отказала да го търпи? След като се е разделил, какви са ви отношенията?

# 28
  • Мнения: 31 736
E не, пак ли ти?  ooooh! Това ти е третата тема. Колко теми ще пускаш? Какъв е смисъла?

# 29
  • Мнения: 7 325
Е как какъв - не и харесват отговорите от първите две.

Общи условия

Активация на акаунт