Инвитро / Икси на 40(и) години + Инвитро / Икси с ИЯР

  • 79 907
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 680
Момичета, понеже все пишем, че е време някоя да се похвали, да не забравяме, че имаме bisko72, която се включи, за да ни даде кураж с тяхната история. Надявам се, че при нея всичко е наред, и ще я чакаме да се похвали с щастлив финал. А през това време и ние ще действаме, и ще успеем!

# 721
  • София
  • Мнения: 623
Джули ,честито бебче!Късмет да има и много да ви радва!

# 722
  • Мнения: 1 680
Момичета, денят не започна добре за мен. Излезе резултата от ПИД - а. Ембрионът ни има много аномалии. Докторът казва, че мога да продължа с мои яйцеклетки, но ще е много трудно да имаме добър ембрион, заради годините ми. Единственото хубаво в случая е, че няма да правим безсмислен трансфер, с който щях да загубя още време и финанси. Сега трябва да се съвзема и да реша какво ще правим.

# 723
  • Мнения: 124
Момичета, денят не започна добре за мен. Излезе резултата от ПИД - а. Ембрионът ни има много аномалии. Докторът казва, че мога да продължа с мои яйцеклетки, но ще е много трудно да имаме добър ембрион, заради годините ми. Единственото хубаво в случая е, че няма да правим безсмислен трансфер, с който щях да загубя още време и финанси. Сега трябва да се съвзема и да реша какво ще правим.

Много съжалявам , мила! Много е трудно в тези моменти, но моля те не губи вяра!
Помисли го, дай си време и ще решиш как да продължиш.

# 724
  • Мнения: 142
puh4e05, много съжалявам. Напълно те разбирам как се чувстваш.

# 725
  • Мнения: 1 680
Благодаря ви, момичета! Да ви кажа, въпреки че резултатът е лош, направо ми олекна-това чакане ми съкрати животеца! Аз не се отказвам, вече обмислям следващия си ход!

# 726
  • Мнения: 272
puh4e05 , съжалявам че трябваше да преживееш и това!
Радвам се да прочета обаче: " Аз не се отказвам, вече обмислям следващия си ход! "
Ще успееш!

# 727
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Пухче, и аз ако не успея сега сериозно обмислям варианта донорски яйцеклетки, няма смисъл да се мъчим със стимулации, да харчим пари на вятъра, детето пак ще си е наше и ще го обичаме , нали?
Днес ми върнаха 3 петдневни бластоцита. И сега ми е криво, криво. Моя доктор, иска трансфера да е на пълен мехур до степен напикаване -китайско мъчение. После се стои 1 час на магарето, ама на мене щеше да ми се пръсне сърцето и станах след 30минути и бегом до тоалетната. Сега се късам от угризения , дали не прецаках нещо Rolling Eyes,ваште доктори как процедират, колко време лежите на магарето след трансфер?Дали са достатъчни 30минути newsm78

# 728
  • Мнения: 46
Моята докторка ми каза да стана веднага след трансфера.Не съм лежала и 5 минути.

# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Благодаря ти Ема, той моя се презастрахова , ама пък може би затова има такава висока успеваемост. Хората лежат по 10мин. и пак бременни Laughing пък ние се мъчим. Отивам да пишкам, за N-ти път ,днес ще е така Joy

# 730
  • Мнения: 1 680
Мерси, Джули! Аз за всяко нещо съм си упорито магаре! Миронче, не го мисли, ако има хубав ембрион,  ще стане, независимо колко си лежала. Успех, пожелавам ти да не стигате до донорска програма.

# 731
  • Мнения: 1 346
Мили момичета, вчера изревах повече рев отколкото дъжд вали днес  Grinning На никоя от нас не й е лесно, но ще успеем, вярвам в това с цялото си сърце!
Много е важно наистина да се успокоим и да обмисляме "следващият ход", при мен нито знам какъв ще е, нито какъв може да бъде, най-важното е че днес успях да се успокоя, ММ е плътно до мен и това ми дава сили за хиляда души.
Миронче случайно срещнах коментари по темата за пълния мехур и лежането след трансфер, някои момичета от чужди клиники дори коментираха, че нарочно на празен мехур са им правили трансферите и че са ги пускали да стават почти веднага, че това с пълния мехур, не че и аз не го изживях на два пъти, направо китайско мъчение и отгоре, но било само заради по-добра видимост за лекаря, татка че никакви самообвинения! Hug Hug
Пухче, ако има едно две неща, за които съжелавам, то са дните, в които съм се надявала напразно, с полип в матката и двата ми трансфера са били предварително обречени, но какво да правим, учим се от грешките си. Ти си си спестила този път това бреме, и това определено е опазило психиката ти. Hug

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Дива , благодаря за успокоението  Hug Доколкото разбирам от постовете ти, се местиш при моя доктор -Стефанов, желая ти успех , ама той много ни мъчи на трансфера Rolling Eyes  Rolling EyesДаже момичета са го напишквали, това представяте ли си каква психическа травма е / и за доктора и за пациентката/ Shocked Simple Smile

# 733
  • Мнения: 159
Не се отчайвайте момичета ще изгрее слънце и на нашата улица вярвам в това.Аз изчаквам още след аборта да се възстанови лигавицата пия утрогестан но цикъла ми закъснява вече 10 дни.Не съм ходила на лекар мисля си ,че може да е задържан фоликул защото ме болят яйчниците имам и ПМС от време на време.Прочетах за трансфера на пълен мехур моя не беше така явно всеки доктор различно процедира.Имам записан час за 23 ноември дотогава ще видим как ще развият нещата ще пробвам по естествен начин за забременяване.Миналия месец правих тестове за овулация и имах положителен тест но не действахме навреме.Успех на всички пожелавам и продължавам да ви чета много ми помагате да не се отчая и аз.

# 734
  • Мнения: 1 433
Пухче, всяко зло за добро... аз така се успокоявам. Ще успеем рано или късно всички.

Мен ме е налегнала поредица от цистити за половин година 3 пъти, като последните два са за период от месец. Вторият пих антибиотик и няма и две седмици след това отново. Минах на боровинкови добавки и сега се поуспокоиха нещата. Цистит и инвитро със сигурност няма да са съвместими, но моят показва че е станал хроничен и малко ми е притеснено.

Общи условия

Активация на акаунт