Стига вече мама се клатушка,СЕПТЕМВРИ идва и е време бебе да погушка! ТЕМА 6

  • 48 379
  • 905
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Направо ме е страх да гледам във фейсбук групата, там бебевалежа е голям. Grinning

# 31
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Здравейте,
Аз не успявам да намеря потребител Надя Стефанова за да ѝ пиша за добавяне във FB групата - моля за съдействие от вече добавените Simple Smile

Аз да се оплача, че нощем имам ужасни киселини Sad направо се будя от изгаряне- газираната вода вече не ми помага, а сода не ми се пие (гадна ми е). Вие как се спасявате от тези киселини.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Здравейте,
Аз не успявам да намеря потребител Надя Стефанова за да ѝ пиша за добавяне във FB групата - моля за съдействие от вече добавените Simple Smile

Аз да се оплача, че нощем имам ужасни киселини Sad направо се будя от изгаряне- газираната вода вече не ми помага, а сода не ми се пие (гадна ми е). Вие как се спасявате от тези киселини.
Газирана вода + солети/сухари.
На мен сестра ми ми изпрати линк към групата, и аз просто поисках да се присъединя. Не знам коя е Надя Стефанова.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 670
Гастроцид мисля ,че се казваха едни дозички против киселини и Талцид за смукане

# 34
  • София
  • Мнения: 1 877
Надя Стефанова Във ФБ просто...на кирилица, с червено палто е до съпруга си на снимката.

Благодаря за темата и аз 🌸

# 35
  • София
  • Мнения: 470
Reason аз също имам страшни киселини, използвам това и съм доволна:
https://www.farma.bg/evital-acti-reflux-24tabl.html

За прочутата вече Надя Стефанова 😁 отиди на първия пост, най-отдолу има линк към тема 1 и ще намериш профила й там. Аз не съм в фейсбук групата, иначе щях да те добавя. Аз ако бях направила групата щях да пратя линк на всички на ЛС, а не да се пита по 1000 пъти за тая група... 😌

# 36
  • Мнения: 41
Благодаря за информацията, ще ги потърся тестответе, за мое успокоение:). Ох, толкова е вълнуващо всеки път, когато прочета, че се е родило бебче във ФБ групата. А, те доста се появиха за седмица:)

# 37
  • Мнения: 332
Момичета, всяка една, която е член във ФБ групата може да покани ново момиче. Стъпките са: намирате се във фейса и ставате приятели, каните момичето в групата и хоп тя вече е присъединена. После е хубаво новото момиче да се представи в 1 пост, в началото. Не е нужно всичи да минават през Надя Стефанова Wink

# 38
  • гр. Бургас
  • Мнения: 139
...Иначе групата е тайна и не може да бъде изпратена на всички с линк ,понеже търсачката не я открива за тези ,които не са й членове .

# 39
  • Мнения: 1 165
На мен хем ми е любопитно да се запозная с всички, хем не ми се пише на две места и засега оставам само тук.
Аз утре съм на преглед и се надявам да уточним рацдането вече...

# 40
  • София - Бургас
  • Мнения: 56
Благодаря на всички за решаването на проблема с киселините. Още утре отивам до аптеката да се запася. Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 5 617
Как вървите с килограмите, момичета?

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Трудно вървим, тежат. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 86
Ами 12-13, обаче много ми тежат... всички кокали ме болят.

Обаче много се вълнувам - остават вече не месеци, не седмици, а направо дни до септември Simple Smile. Буквално всеки момент можем да гушкаме пухкави вързопчета Simple Smile.

# 44
  • Мнения: 355
Вие сте страхотни! Simple Smile Влизам тук и гледам 360 нови мнения в старата тема плюс нова тема и откакто съм влизала за последно много хубави неща са се случили! Gift Heart

skabiela - Честити близнаци, леле, велика си! Утре ще си взема чушки, дано и при мен така мине скорострелно.

Аз съм жива, здрава и малко се бях запиляла, но хич не ми беше до форуми, защото имах да пазарувам. До преди да изляза в 45-дневния нищо не бях поглеждала и изведнъж, бам, всичко накуп! Беше голямо чудене и списъци какво е нужно и какво не. Накрая мисля, че купих основно ненужни неща. С ММ всичко тествахме как се сглабя и разглабя, изгладих парцалките, купих си купища подплънки за кърма и общо взето вече мога да вирна краката да раждам.

За кърмата - Не я виждам тази работа как ще е. Не мога да вляза в нито едни дрехи освен в сутиените си. Те ми стават все едно нищо не се случва.

За раждането - Ще е естествено и изобщо не го мисля. И секцио да беше, пак нямаше да го мисля. Болница не съм избрала, всички ме дразнят с по нещо, колебая се между две. Може би другата седмица, че тази съм вече с пълен график. На записите на тонове никакви контракции нямам. Продължавам да си ходя на спорт, много леко го карам де, добре ми е да се движа, забравям, че съм бременна. Да видим кога ще ме сецне. Засега си казвам, че имам време и чанта за болницата не съм стегнала, но това ще е като избера болницата.

По-ме тревожи, че трябва да намеря ЛЛ-педиатър за детето като се роди + скоростно да вляза в час как сега се записва на детски градини и после училища, защото някакви ужаси от хора с деца чувам.

Общи условия

Активация на акаунт