Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 65

  • 86 924
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 43
Благодаря за успокоението,дай боже да сте права 😊

# 196
  • Варна
  • Мнения: 704
Angelie на мен док ми го птедлагаше този вариант, но аз предпочетох да загубя 1 месец да ми я пунктира и тогава да почнем "на чисто". По време на стимулацията тя пак започнада се пълни и той ми я е пукнал по време на пункцията на яйцеклетки Simple Smile
УСПЕХ!!!

# 197
  • Мнения: 186
nikolaja, значи първата пункция не е допринесла много за решаването на проблема?
този лекар, при който бях, не е моят лекуващ и честно казано, не му се доверявам много. май ще изчакам моят да се върне от отпуска и да каже как ще продължим. 😔

# 198
  • Мнения: 1 433
Може да е киста на жълтото тяло и да се спука с цикъла. Така че действай

# 199
  • Мнения: 186
Може да е киста на жълтото тяло и да се спука с цикъла. Така че действай

уж е такава, но съм доста притеснена и съм по-склонна да изчакам моят лекар да се върне.
имам едно леко подозрение, че докторът е объркал миомата, която имам, с киста... няма да му е за първи път

Последна редакция: пн, 18 сеп 2017, 17:29 от Angelie

# 200
  • София
  • Мнения: 283
Elinorche 86, пуснах Simple Smile Резултатът е 420. Чудя се да повторя ли утре ЧХГ-то

# 201
  • Мнения: 343
Elinorche 86, пуснах Simple Smile Резултатът е 420. Чудя се да повторя ли утре ЧХГ-то

Страхотна новина, Мила!!! Много добри новини. Вие с мъжки фактор ли бяхте.

# 202
  • София
  • Мнения: 10 642
Elinorche 86, пуснах Simple Smile Резултатът е 420. Чудя се да повторя ли утре ЧХГ-то
Ако си го пускала днес, можеш да повториш, но не утре, а другиден.
Този резултат на кой ден от трансфера е?

# 203
  • Мнения: 343
Elinorche 86, пуснах Simple Smile Резултатът е 420. Чудя се да повторя ли утре ЧХГ-то
Ако си го пускала днес, можеш да повториш, но не утре, а другиден.
Този резултат на кой ден от трансфера е?
На 8 ми е писала Шуша, 5 дневни, ЗЕТ.

# 204
  • София
  • Мнения: 283
Резултатът е от вчера. 8-ми ден на 5-дневни ембриони.

# 205
  • София
  • Мнения: 10 642
Ааа, щом е от вчера значи може да повтори утре. Но за мен този резултат е повече от категоричен. А може и 2 да са, въпреки, че стойностите на ЧХГ не са от горямо значение. Аз бях с ЧХГ 450 на 14 ден и до 7 седмица бяха двечки (другото сакче, все още си стои), а познавам момичета с ЧХГ 2000 на 14 ден с по 1 бебче. Колкото и да са дано всичко е на ред и да е лека до термин.

# 206
  • София
  • Мнения: 283
Така е!ЧХГ-то не е показателно за бройката! Желая ви успех, момичета! На мен това ми е 2-ти опит и 3-ти ЗЕТ

# 207
  • Мнения: X
Шуша, да ти е честито ! Simple Smile
Аз съм съгласна с Нандин, че резултатът ти е абсолютно категоричен и аз лично не виждам смисъл да повтаряш. Аз не бих.
Направо на преглед след седмица, за да се види точицата/точиците.

# 208
  • София
  • Мнения: 283
Дай Боже! Стискайте палци.Благодаря, ви момичета!

# 209
  • Мнения: 728
Здравейте.
Шуша честито и от мен!
От скоро ви чета. На мен ще ми предстои инвитро или икси... предполагам икси. Искам момичета да ви попитам и най-вече тези с мъжки фактор..колко процедури имате вече, тоест до успеха... Ние сме с 4% морфология... и се чудя или по-скоро си вадя някаква статистика как и кога биха се случили нещата. В понеделник съм на снимка на тръбите, а във вторник ще обсъждаме какво ще правим, какъв ще е плана...ще попитам и за цена.. за да видим дали ще се справим със самофинансиране докато фонда ни удобри. Извинявам се за дългия пост..и ако той не е за тази тема.

Успех на всички ви и да не чакате много за + тест

Общи условия

Активация на акаунт